Czy 30 lat na rozpocz─Öcie nauki driftu to za du┼╝o?

Dzia┼é dla os├│b stawiaj─ůcych swoje pierwsze kroki w driftingu.

Czy 30 lat na rozpocz─Öcie nauki driftu to za du┼╝o?

Postprzez niktwazny » 8 maja 2021, o 16:21

Do 30 brakuje mi co prawda 5 lat, ale ciekawi mnie, czy mo┼╝na by─ç za starym do rozpocz─Öcia nauki driftu. Wstyd si─Ö przyzna─ç, ale dopiero teraz mam zamiar zabra─ç si─Ö za robienie prawka (dlatego te┼╝ ta 30) :banghead: Tak, nie mam prawka, a ci─ůgnie mnie do driftu, baa nawet troch─Ö ten drift mnie motywuje, aby si─Ö tego podj─ů─ç... Drift zacz─ů┼é mnie jara─ç ju┼╝ par─Ö lat temu za spraw─ů znajomych w poprzednim miejscu zamieszkania, wi─Öc wiem doskonale, ┼╝e wbrew pozorom drift do naj┼éatwiejszych nie nale┼╝y, kilka os├│b( co prawda nie z tego ┼Ťrodowiska) m├│wi┼éo mi i┼╝, na drift w moim wieku za p├│┼║no, bo nie dam rady wyuczy─ç si─Ö odpowiednich ruch├│w i w┼éasne l─Öki mnie zniszcz─ů, ponadto zdawanie samego prawka ma przysporzy─ç mi wi─Öcej problem├│w ni┼╝ takiemu 18- 19 letniemu dzieciakowi, ot takie rzeczy ci─ůgle s┼éysz─Ö, jednak jak wcze┼Ťniej by┼éo napisane nie s─ů to osoby z driftem zwi─ůzane, niekt├│re nawet prawka nie maj─ů, wi─Öc zwracam si─Ö z pro┼Ťb─ů, albo o potwierdzenie tych s┼é├│w, albo obalenie. Chocia┼╝ jak patrz─Ö na takiego Ja┼Ťka Borawskiego czy Karolin─Ö Pilarczyk obawiam si─Ö, ┼╝e w Ich s┼éowach mo┼╝e by─ç ziarko prawdy.
niktwazny
Amator

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 maja 2021, o 16:00

Re: Czy 30 lat na rozpocz─Öcie nauki driftu to za du┼╝o?

Postprzez BPX33 » 8 maja 2021, o 16:33

Nie s─ůdz─Ö, ┼╝eby 30-tka to by┼é zbyt p├│┼║ny moment na rozpocz─Öcie nauki (cz┼éowiek uczy si─Ö przez ca┼ée ┼╝ycie! :grin: ).
Jest na polskiej scenie driftingowej kilku zawodnik├│w, kt├│rzy zacz─Öli jak na dzisiejsze standardy bardzo p├│┼║no i co? I je┼╝d┼╝─ů dalej! :lollol:
BPX33
Touge Drifter

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 kwi 2014, o 10:28

Postprzez niktwazny » 11 maja 2021, o 12:12

BPX33 napisa┼é(a):Nie s─ůdz─Ö, ┼╝eby 30-tka to by┼é zbyt p├│┼║ny moment na rozpocz─Öcie nauki (cz┼éowiek uczy si─Ö przez ca┼ée ┼╝ycie! :grin: ).
Jest na polskiej scenie driftingowej kilku zawodnik├│w, kt├│rzy zacz─Öli jak na dzisiejsze standardy bardzo p├│┼║no i co? I je┼╝d┼╝─ů dalej! :lollol:

Nie wiem, czy dochodz─ů do Pana moje wiadomo┼Ťci, czy te┼╝ nie, wi─Öc zapytam si─Ö o to co chc─Ö w tym w─ůtku (upierdliwo┼Ť─ç to taka moja cecha, kt├│ra trzyma si─Ö mnie i nie chce da─ç mojej personie spokoju :lollol: ). M├│g┼éby Pan poda─ç kilku zawodnik├│w/zawodniczek (nie, nie wymagam zawodowc├│w, amatorzy r├│wnie┼╝ mile widziani :grin: ), kt├│rzy zacz─Öli w p├│┼║nym wieku zabaw─Ö z driftem? :beg: Nie, nie potrafi nigdzie w odm─Ötach internetu odnale┼║─ç takich informacji :banghead: Wszyscy jaraj─ů si─Ö m┼éodymi, c├│┼╝ to nie jest ┼Ťwiat dla starych ludzi :nea: Przepraszam je┼Ťli zak┼é├│cam Pa┼äski spok├│j :amen:
niktwazny
Amator

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 maja 2021, o 16:00

Postprzez BPX33 » 13 maja 2021, o 08:42

Odpowiedź poszła na prive. :amen:

A jeszcze tak mi się teraz skojarzyło, że przecież w przypadku amatorskiego/półamatorskiego latania bokiem to wiek nie ma w ogóle znaczenia... :P

No chyba, ┼╝e celujemy w regularne starty w DMEC, FD czy RDS to mo┼╝e by─ç lekki problem. :twardziel:
BPX33
Touge Drifter

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 kwi 2014, o 10:28

Postprzez Ramirezz » 16 lip 2021, o 10:28

Nie przejmuj si─Ö lud┼║mi, kt├│rzy wmawiaj─ů, ┼╝e jeste┼Ť za stary na nauk─Ö jazdy :P
Nastolatek mo┼╝e i uczy si─Ö szybciej, ale pami─Ö─ç mi─Ö┼Ťniow─ů i nawyki idzie wypracowa─ç w ka┼╝dym wieku.
Ramirezz
Amator

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 lip 2021, o 10:18

Postprzez spiryt » 4 sie 2021, o 11:20

Znam typka który zaczoł trenować sztuki walki w wieku 30 lat i po 3 latach treningu został mistrzem polski.
spiryt
Amator

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 sie 2021, o 11:17

Postprzez dawcio01 » 9 sie 2021, o 09:39

Pytanie czy chcesz zosta─ç mistrzem ┼Ťwiata, czy je┼║dzi─ç dla siebie? Z pierwszym mo┼╝e by─ç problem, w drugim nic Ci─Ö nie ogranicza :) zdawa─ç prawko, je┼║dzi─ç, obserwowa─ç
dawcio01
Amator

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 sie 2021, o 07:55

Powr├│t do Pocz─ůtkuj─ůcy

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci