KURS DRIFTU

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: Kurs drift

Postprzez DriftFunCk » 3 kwi 2015, o 23:52

STW też organizowało szkolenia grupowe. Ale nie wiem czy aktualnie nadal to funkcjonuje :)
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: KURS DRIFTU

Postprzez TruckerHiob » 13 kwi 2015, o 13:58

Przeglądnąłem cały ten wątek, ale nie ma tu praktycznie żadnych konkretnych informacji. Czy ktoś byłby w stanie podzielić się wrażeniami z takich kursów? Ktoś, kto tam rzeczywiście był? Ile z tych trzech godzin jest czasu za kierownicą auta? Czy jest to jazda z instruktorem, czy z innym kursantem? Która ze szkół jest najlepsza? W której otrzymamy najwięcej za nasze pieniądze?

Dla mnie lokalizacja nie jest najbardziej istotna, choć południe Polski byłoby preferowane. Natomiast nie chciałbym zapłacić pięciuset złotych za wysłuchanie długiej lekcji teoretycznego driftingu, by na jazdę autem zostało potem tylko 10 minut.
TruckerHiob
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 13:51
Lokalizacja: Charlotte, NC

Re: KURS DRIFTU

Postprzez drift-rak » 13 kwi 2015, o 15:06

TruckerHiob napisał(a):Przeglądnąłem cały ten wątek, ale nie ma tu praktycznie żadnych konkretnych informacji. Czy ktoś byłby w stanie podzielić się wrażeniami z takich kursów? Ktoś, kto tam rzeczywiście był? Ile z tych trzech godzin jest czasu za kierownicą auta? Czy jest to jazda z instruktorem, czy z innym kursantem? Która ze szkół jest najlepsza? W której otrzymamy najwięcej za nasze pieniądze?

Dla mnie lokalizacja nie jest najbardziej istotna, choć południe Polski byłoby preferowane. Natomiast nie chciałbym zapłacić pięciuset złotych za wysłuchanie długiej lekcji teoretycznego driftingu, by na jazdę autem zostało potem tylko 10 minut.


http://szkola.drifting.pl/szkolenia/ - wszystko opisane. podejrzewam ze inne szkoly maja podobnie.
jazda odbywa z instruktorem bo z innym kursantem bylaby bez sensu nie uwazasz?? musisz tez wziac pod uwage ze przez te kilkanascie minut jazdy bokiem zniszczysz opony za 250zl (przykladowa para colwaya) i spalisz paliwo za kilkadziesiat zlotych - (usredniajac nie wnikajmy wiec w detale ze jeden pali tyle inny tyle) wiec nie ma szans zeby kurs za 500zl skladal sie z 2 godzin upalania. Mozesz sie ze mna nie zgadzac ale teoria tez jest wazna na poczatku :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Poprzednia strona

Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości