czy odpowiedni samochód

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

czy odpowiedni samochód

Postprzez a-s-t-r-a-l » 12 mar 2008, o 03:32

witam!

Jestem silnie początkujący więc z góry przepraszam za być może banalne pytania. mam kilka:
1) czy lexus gs450h jest "dobrym" :) samochodem do driftu, sam nie wiem co dokładniej powiedzieć może podam jakieś parametry:
- moc około 350 km
- napęd tył
- skrzynia automat (ewen. sekwencja)
- przekładnia planetarna w skrzyni ( nie odczuwalna zmiana biegów przy jeździe w automacie)
nie wiem jakie inne dane mogły by być potrzebne do oceny , jak trzeba to podam :)
2) na jakie koszty mogę liczyć przy uprawianiu tego sportu, a na początku przy samym kursie :) (opony wiadomo, coś jeszcze? :)
a-s-t-r-a-l
 

Re: czy odpowiedni samochód

Postprzez EBER » 12 mar 2008, o 08:56

:shock: :shock: :shock: :shock: NIE SZKODA TAKIEGO AUTA DO DRIFTU??Poza tym bez gruuuuubych przerobek to nie bedzie dobrze latac bokami.Moim zdaniem po 1.Za duza masa seryjnego auta w stosunku do mocy.(trzeba by go troche odchudzic a i tak nie jestem pewien czy to mu pomoze!) 2.Koszt czesci zamiennych w razie jakichkolwiek uszkodzen czy to mechanicznych czy karoseryjnych moze pozadnie uszkodzic twoj portfel.3.Skrzynia biegow nie wiem jak w GS , ale u mojego brata w RX400h nie zmienia ona przelozen w trybie sekwencyjnym w taki sposob zeby bylo mozna latac bokami.4.Lepiej kup tansze i bardziej proste w konstrukcji auto do tej zabawy wybor jest bardzo duzy.
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: czy odpowiedni samochód

Postprzez Bartdrift » 12 mar 2008, o 09:42

Juz kupiles to auto czy masz zamiar i po prostu sbie to rozwazasz ? Zreszta w obu przypadkach ,tak jak pisze EBER ,lepiej pomysl o czym innym. Z kasy za jaka bys sprzedal tego lexa kupisz chyba co zechcesz i to gotowe ,wiec pomysl zupelnie bez sensu.
Prosze ,tu masz gotowe rozwiazanie za nawet nie polowe ceny zakupu takiego lexusa :
http://www.driftingo.pl/Page/exeConcret ... zedaz-,,51
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: czy odpowiedni samochód

Postprzez Sosen » 12 mar 2008, o 12:38

moim zdaniem to kosmita :wave:
Avatar użytkownika
Sosen
DRIFTER
 
Posty: 655
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 13:07
Lokalizacja: Szczecinek

Re: czy odpowiedni samochód

Postprzez KROLIK » 12 mar 2008, o 12:43

astral chyba zartujesz
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: czy odpowiedni samochód

Postprzez Piotr328 » 12 mar 2008, o 15:57

Sosen napisał(a):moim zdaniem to kosmita :wave:


hehe :rotfl2: :rotfl2:
Na bank to Buzz Astral z Toy Story :tease: :lollol:
Avatar użytkownika
Piotr328
DRIFTER
 
Posty: 266
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 20:46
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości