Lewa noga

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: Lewa noga

Postprzez Kermel » 21 kwi 2008, o 13:43

No na poczatku to .... no to jest wlasnie poczatek :P ale nie dogryzajmy sobie panowie PEACE! :)
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Lewa noga

Postprzez smutny » 21 kwi 2008, o 16:41

Bartdrift napisał(a):boszeeee ile on wali w sprzeglo!!! :superwow:


:superwow: ja miałem jeszcze większe oczy jak to zobaczyłem ,ale chodziło mi bardziej o to że lewa nóżka jednak nawet u Japońca czasem idzie w ruch. Tyle tylko że w tym przypadku mam wrażenie( proszę mnie poprawić jeśli się mylę) miało to na celu nadanie odpowiedniego toru jazdy w trakcie przejścia z jednego zakrętu w drugi ,a nie spowolnienie jazdy w ślizgu. :drift:
Avatar użytkownika
smutny
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 19:21

Re: Lewa noga

Postprzez MarU_ » 26 kwi 2008, o 13:11

Raczej te uderzenia w sprzęgło powodują łapanie przyczepnosci podczas "przerzucania" auta z jednego zakrętu w drugi, a to w celu osiągniecia wiekszej predkosci w wejsciu w kolejny zakręt. A wszytko po to żeby osiągać jak najwiekszy kąt w całej sekwencji a nie tylko w pierwszym zakrecie.

Tak mi siÄ™ zdaje. Correct me if I'm wrong.
MarU_
Amator
 
Posty: 16
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 12:25
Lokalizacja: Zmc/Wwa

Re: Lewa noga

Postprzez smutny » 27 kwi 2008, o 07:35

MarU_ napisał(a):Raczej te uderzenia w sprzęgło powodują łapanie przyczepnosci podczas "przerzucania" auta z jednego zakrętu w drugi, a to w celu osiągniecia wiekszej predkosci w wejsciu w kolejny zakręt. A wszytko po to żeby osiągać jak najwiekszy kąt w całej sekwencji a nie tylko w pierwszym zakrecie.

Tak mi siÄ™ zdaje. Correct me if I'm wrong.


No cóż cała ta dyskusja mam wrażenie poszła trochę nie w tą stronę co trzeba. Owszem gościu kopie sprzęgło jak wściekły ,ale w tym temacie chodziło(jak kolega z całą pewnością zauważył) o technikę hamowania lewą nogą. I ów filmik pokazuje że w drifcie nawet najlepsi stosują (niezbyt często oczywiście) tą technikę.
Avatar użytkownika
smutny
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 19:21

Poprzednia strona

Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Heise IT-Markt [Crawler] i 11 gości