Gdzie trenowac w POZNANIU??

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Choina » 17 maja 2008, o 14:20

Jak w temacie, otwieram watek na wzor: "gdzie trenowac w wawie?"

Pytam dlatego, ze niby mialem juz ladne miejsce (auchan swadzim) ale ochrona wezwala paly...

Generalnie mam samochod tydzien, mialem 2 treningi, a policja spisala mnie juz 6 razy... (na szczescie bez mandatow sie obylo :) ) ale dluzej tak byc nie moze... w koncu trafie na jakichs :lollol: , albo drugi raz na tych samych i bede musial <cash>:glare:

Prosze wiec "starych" poznanskich objezdzaczy marketow o rade:

GDZIE I O KTOREJ GODZINIE NAJLEPIEJ TRENOWAC, CO BY SIE NIKT TYM NIE ZAINTERESOWAL?? :help:



P.S. Wybaczcie, ze nie mam filmikow z treningu, ale nikt nie wzial kamery (sam jestem ciekaw, jak to z zewnatrz wyglada ) :glare:
Avatar użytkownika
Choina
DRIFTER
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 21:23
Lokalizacja: Swarzędz (Poznań)

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Pieczyniak » 18 maja 2008, o 13:29

no w Poznaiu to jest kibel z miejscówkami
też próbowałem na swadzimiu ale nie ma tam za bardzo gdzie się nawiać i jeszcze te latarnie
można by coś wykombinować na lotnisku w kąkolewie ale po ostatnim wypadku motocyklistów to nie wiem jak jest teraz
Avatar użytkownika
Pieczyniak
DRIFTER
 
Posty: 301
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 22:17
Lokalizacja: Ełk/Poznań

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez kkk555 » 19 maja 2008, o 17:34

koledzy, jak będziecie się ustawiać na jakiś trening w poznaniu to dajcie znać. chętnie się przyłącze...a kąkolewo teraz faktycznie lepiej omijać..
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez kkk555 » 19 maja 2008, o 19:12

a był ktoś kiedyś w bednarach? widział ktoś jak to tam wygląda? bo podobno za śmieszną kasę można się tam poslizgać? a gdyby tak chociaż 5-6 osób zebrać, to już by pewnie można było się z nimi spróbowac dogadać? są chętni?
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Choina » 19 maja 2008, o 20:21

Ja sie pisze na bednary... Tam generalnie byla kiedys jakas runda, nawet bylem ogladac :grin: . Z tym, ze jest jeden problem...

Nie wiem, jak to by wygladalo, gdybysmy organizowali trening na wiecej osob, ale jak kiedys bylem tam sie zapytac, czy za jakis maly cash dalo by sie "pojezdzic" (wtedy jeszcze mialem citroena) to gosciu powiedzial, ze nie ma opcji, bo to podobno kupil jakis prywatny wlasciciel. Kolejna sprawa, to to, ze kiedys tam mozna bylo podobno wjezdzac za grosze, ale dwoch gosci sie zderzylo i byl syf...

W sumie to dobrze, ze mi o bednarach przypomneliscie, postaram sie podjechac jakos w tygodniu i pogadac...

... moze cos sie zmienilo ;)

EDIT:
Piszcie, kto jest chetny, bo dorwalem numer i miloby bylo wiedziec o ile samochodow chodzi, zanim zadzwonie...
Avatar użytkownika
Choina
DRIFTER
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 21:23
Lokalizacja: Swarzędz (Poznań)

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Bartdrift » 19 maja 2008, o 22:03

Panowie organizujcie jakis trening a jak juz bedziecie mieli dokladna date, to chetni, szczegolnie w Poznaniu sie znajda na bank !
Ja wogole jestem zdziwiony ze taki wielki driftingowy rejon jak Poznan i nikt nie robi tam zadnych treningow zorganizowanych :confused:
Wszedzie jakies starania : Slask ,Wroclaw ,Wawa ,Gdansk , a Poznan, gdzie wszystko dzieki Polodemu sie zaczelo stoi w polu...
Trzymam kciuki ze to jakos ogarniecie :good: Jestem pewien ze chetnych zanjdziecie naprawde wielu
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Kwapcio23 » 19 maja 2008, o 22:30

Ja tak przyOffTopie najwieksza kicha to w Świętokrzyskim jest, Tor Kielce mamy niby a driftera tu ani jednego, a wpadloby sie coś przyfocić, pooglądać... :wave: :drift: :wave:
Avatar użytkownika
Kwapcio23
MEDIA
 
Posty: 702
Dołączył(a): 21 mar 2008, o 23:27
Lokalizacja: Końskie/Kielce/Łódź

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Bartdrift » 19 maja 2008, o 22:33

Racja. Taki tor , zarzadzajacy do dogadania zawsze (sam tam sobie wynajelem na caly dzien za maly pieniadz) a nic sie nie dzieje. W sumie to trzeba sie bedzie jakos zakrecic tam.
Wiesz moze jak to tam dziala teraz ? Mialy byc jakies remonty czy inne ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez sputnik » 19 maja 2008, o 22:36

Napewno ktoś z nissantech z wlkp sie znajdzie i przyjedzie na trening. Tylko ktoś musi zorganizować!
Avatar użytkownika
sputnik
Touge Drifter
 
Posty: 438
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 15:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez kkk555 » 20 maja 2008, o 06:27

rozmawiałem z kolesiami z kąkolewa. można wynająć ale tylko całość -cena 1500 za dzień. jak będzie konkretny termin to można negocjować. tylko, że mimo wszystko chyba bednary lepsze. co myslicie?
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez sputnik » 20 maja 2008, o 07:39

Wiem ,że z dolnego śląska też by ktoś przyjechał :P
Avatar użytkownika
sputnik
Touge Drifter
 
Posty: 438
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 15:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Kwapcio23 » 20 maja 2008, o 09:10

Bartdrift napisał(a):Racja. Taki tor , zarzadzajacy do dogadania zawsze (sam tam sobie wynajelem na caly dzien za maly pieniadz) a nic sie nie dzieje. W sumie to trzeba sie bedzie jakos zakrecic tam.
Wiesz moze jak to tam dziala teraz ? Mialy byc jakies remonty czy inne ?


Jest zrobiony karting. Nowy całkiem przyczepny asfalt, pobocza w reszcie zrobione, bo to co bylo to masakra... Mówiąc szczerze to ja w życiu tam samochodem po tym torze nie jechałem, na razie tylko obserwatorem jestem :grin:
Żeby w ogole tam pojezdzic i przetestować to na superOES sie zgłosić i nie ma problemu, płacisz i śmigasz, Tery był to sie może wypowiedzieć jak to z punktu widzenia driftera wygląda, ale jak oni jezdzili to był stary asfalt (bo odremontowali praktycznie można powiedzieć teraz na dniach). Z tym żeby coś zorganizować, wynająć nie ma problemu myśle, bo spoko ludzie w tym siedzą, co jakiś czas odbywają sie jakieśtam zloty, śmiganka i imprezy klubowe w stylu puchar Forda Capri, Corrado etc. Jak chodzi o kase to moje informacje (prawdopodobnie nieaktualne nieco, bo tak było jaaaakiś czas temu) to ze za 8h toru było 2000PLN, ale tak jak mówie może to być nieprawda. Jak coś to ja z aparatem jestem na takim treningu a jak by była potrzeba to moge i coś popomagać działajcie!!!! :banana: :banana: :banana:

No i sorry za OffTop :lollol: :lollol: :lollol:
Avatar użytkownika
Kwapcio23
MEDIA
 
Posty: 702
Dołączył(a): 21 mar 2008, o 23:27
Lokalizacja: Końskie/Kielce/Łódź

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Bartdrift » 20 maja 2008, o 12:38

Dobra ,sprobuje cos tam zorganizowac bo to troche zal zeby taki tor stal i nic sie tam nie dzieje
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Kwapcio23 » 20 maja 2008, o 13:38

Posłałem jeszce priva, fajnie że ktoś coś u nas chce ruszyć :uklon: :uklon: :uklon:
Koniec OffTopa i pozdrawiam! :wave:
Avatar użytkownika
Kwapcio23
MEDIA
 
Posty: 702
Dołączył(a): 21 mar 2008, o 23:27
Lokalizacja: Końskie/Kielce/Łódź

Re: Gdzie trenowac w POZNANIU??

Postprzez Pieczyniak » 21 maja 2008, o 12:39

ja też się chętnie piszę na jakieś pojeżdżawki w poznaniu
a pod koniec czerwca postaram się wykombiinować jakiś mały trening na torze w Suwałkach ale nie wiem czy w ogóle będą jacyś chętni w tym regionie kraju
Avatar użytkownika
Pieczyniak
DRIFTER
 
Posty: 301
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 22:17
Lokalizacja: Ełk/Poznań


Powrót do Początkujący

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości