Pytanie

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Pytanie

Postprzez CHUDY WAW » 25 kwi 2011, o 11:42

Witam forumowiczów jestem nowy i mam pytanie odnośnie spraw związanych z driftingem a głównie chodzi mi o to czy jest szkółka driftu w wawie i czy można się sprawdzić nie na swoim samochodzie wiem że to dziwne pytanie ale z opisów forumowiczów wyczytałem że trzeba mieć własny samochód lecz to spory wydatek na takie auto ja posiadam auto ale z napędem na przód i chciałbym poznać sprawy finansowe tego sportu i czy jest jakiś team który pomaga w takich sprawach jak sponsoring takiego sportu iż bardzo interesuje mnie drift ale z przyczyn finansowych niestety nie można realizować takich marzeń lecz może jest ktoś z szacownych forumowiczów kto przy okazji treningu w wawie chciałby się podzielić umiejętnościami i wiedzą w tym sporcie oczywiście nie za darmo jestem w stanie pokryć jakieś koszty paliwa czy opon jeśli byłby ktoś pomóc to proszę o wiadomośc na email mroczekgrzegorz@wp.pl. Z góry dzięki za odp pozdrawiam CHUDY WAW :D :)
CHUDY WAW
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2011, o 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 25 kwi 2011, o 12:09

poswiec kilka dnia na poczytanie forum, a na wiele pytan odpowiesz sobie sam
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia


Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron