News InfoDrift

News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 5 kwi 2012, o 23:47

Zapraszam do bli┼╝szego zapoznania si─Ö :grin: .
Przykład metryka zawodnika http://infodrift.pl/orlen-team.html
Co o tym s─ůdzicie?
Obrazek
lewyjack
Amator

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 mar 2012, o 18:54

Re: News InfoDrift

Postprzez K@milo » 6 kwi 2012, o 09:22

Bardzo dobra robota! ;) Podoba mi si─Ö opracowanie zawodnik├│w w ten spos├│b ;) Oczywi┼Ťcie ka┼╝da osoba b─Ödzie mia┼é tak─ů stronk─Ö?
K@milo
MEDIA

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 gru 2010, o 14:59

Postprzez Zenki » 6 kwi 2012, o 09:23

Bardzo fajne, co┼Ť, czego od zawsze brakuje mi na stronie PFD :thumbsup:
Zenki
Touge Drifter

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 mar 2010, o 16:01

Postprzez lewyjack » 6 kwi 2012, o 14:21

Dzi─Öki za dobre opinie :) . Ka┼╝dy z drifter├│w b─Ödzie mia┼é u nas tak─ů stron─Ö pod warunkiem ┼╝e b─Öd─ů odsy┼éa─ç nam wype┼énione doc. i za┼é─ůcza─ç pliki z foto i filmami.
Pochwalić tu muszę zespoły prasowe Jakuba Przygońskiego, Pawła Treli czy Piotrka Więcka które bardzo szybko zareagowały.
lewyjack
Amator

Postprzez K@milo » 6 kwi 2012, o 14:33

No ja mia┼éem ostatnio przyjemno┼Ť─ç rozmowy z Pani─ů Katarzyn─ů z zespo┼éu prasowego Paw┼éa Treli. Bardzo szybko i mi┼éo :grin:
K@milo
MEDIA

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 gru 2010, o 14:59

Postprzez allcon » 6 kwi 2012, o 23:42

Fajnie sie zapowiada ale nie podoba mi si─Ö to, ┼╝e strona ma strasznie du┼╝o bug├│w. Wola┼ébym ogl─ůda─ç j─ů jak ju┼╝ wszystko (albo chocia┼╝ znaczna wi─Ökszo┼Ť─ç) b─Ödzie dzia┼éa┼éa a nie ogl─ůda─ç jakie┼Ť teksty w stylu "Lorem ipsum dolor..." lub rozjechane elementy. Og├│lnie pomys┼é bardzo dobry bo takiego kompendium wiedzy o zawodnikach, autach, eventach brakuje w polskim internecie ale moim zdaniem powinni┼Ťcie dopracowa─ç stron─Ö bardziej przed jej oficjaln─ů premier─ů a nie wypuszcza─ç taki "p├│┼éprodukt". Przed Wami jeszcze du┼╝o pracy i kibicuje Wam aby┼Ťcie nie stracili zapa┼éu ale moja rada (jako ┼╝e sam do niedawna zajmowa┼éem si─Ö projektowaniem stron i planowa┼éem stworzenie podobnej witryny) jest taka - lepiej co┼Ť dopracowa─ç i pokaza─ç ┼Üwiatu p├│┼║niej ni┼╝ robi─ç co┼Ť na szybko i na dzie┼ä dobry zniech─Öci─ç do strony potencjalnych user├│w. Powodzenia w projekcie. pozdrawiam
ps. po co prawie na ka┼╝dej podstronie wrzucali┼Ťcie jaki┼Ť film vimeo? I po co on automatycznie si─Ö odpala? Szczeg├│lnie nie rozumiem po co film w dziale kontakt...
allcon
Touge Drifter

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 kwi 2009, o 09:46

Postprzez lewyjack » 7 kwi 2012, o 10:25

Dzi─Öki za ten komentarz. Strona jest w fazie testowej.Uruchamiaj─ůc serwis, wyszli┼Ťmy z za┼éo┼╝enia, ┼╝e aby zbudowa─ç ten portal w spos├│b idealny potrzebna jest opinia tych kt├│rzy b─Öd─ů z niego korzysta─ç. Tworzymy ten projekt wsp├│lnie z internautami po to aby ka┼╝dy kto korzysta z takiego kompendium wiedzy m├│g┼é zg┼éasza─ç nam swoje spostrze┼╝enia i uwagi. Wszystkie uzyskane w ten spos├│b informacje, s─ů dla nas bezcenne. Pozdrawiam i zapraszam do dalszego obserwowania naszych poczyna┼ä oraz czynnego udzia┼éu w tworzeniu InfoDrift.pl
lewyjack
Amator

Postprzez lewyjack » 9 kwi 2012, o 08:20

Zapraszamy na POWT├ôRK─ś RELACJI z Formula Drift Long Beach Round 1 Top 16
http://infodrift.pl/tv-live.html
Obrazek
lewyjack
Amator

Postprzez lewyjack » 12 kwi 2012, o 19:59

Tegoroczny sezon driftingowych zmaga┼ä zapowiada si─Ö szczeg├│lnie ciekawie, i to nie tylko dzi─Öki emocjom, jakie zagwarantuj─ů nam Driftingowe Mistrzostwa Polski, ale tak┼╝e za spraw─ů mi─Ödzynarodowych zawod├│w King Of Europe Drift, kt├│re po 6 latach przerwy powr├│c─ů do Polski. Wi─Öcej na http://infodrift.pl/king-of-europe-wraca-do-polski.html
Obrazek
lewyjack
Amator

Postprzez lewyjack » 12 kwi 2012, o 20:02

Rekord Guinnessa w kr─Öceniu b─ůczk├│w
Jazda samochodem mo┼╝e dostarcza─ç wielu przyjemno┼Ťci. Jedni lubi─ů spokojne podr├│┼╝e w letnie dni, inni sp─Ödzaj─ů godziny na torach wy┼Ťcigowych, aby poprawi─ç sw├│j czas o u┼éamki sekund. S─ů te┼╝ tacy, kt├│rzy lub─ů je┼║dzi─ç po┼Ťlizgami i "pali─ç gum─Ö".
Wi─Öcej na http://infodrift.pl/rekord-guinnessa-w-kreceniu-baczkow.html

Obrazek
lewyjack
Amator

Postprzez lewyjack » 18 kwi 2012, o 21:47

Nawet 15-to letni drifter, ma u nas swoj─ů "metryk─Ö"
Wi─Öcej:http://driftinfo.pl/kajetan-grabarczyk.html
Obrazek
lewyjack
Amator

Powr├│t do Infodrift.pl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç