[FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Filmy oraz zdjęcia o tematyce driftingowej.
Regulamin działu
1. O ile jest to możliwe, nazwę tematu należy rozpoczynać jednym z prefiksów: [FILM], [ZDJĘCIA] lub [FOTO/VIDEO].
2. Zdjęcia w zewnętrznych linkach muszą być dostępne bez logowania.

[FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez mlodymlody » 2 lut 2014, o 11:05

mlodymlody
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:17
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie [FILM]

Postprzez bakuÅ› » 2 lut 2014, o 13:23

Nie mam konta na youtube więc wypowiem się tutaj.

Fajnie, że powstała inicjatywa, są starania, ale...

Jak można zrobić klip, w którym wypowiadane jest hasło "bezpieczeństwo ponad wszystko", a przez cały film są sceny jak kierowcy i pasażerowie/ki(!) bez kasków latają bokami w samochodach z klatkami... ? bez sensu. Kij z klatkami i tym, że to bardziej niebezpieczne gdyby ich tam nie było, ale dlaczego bez kasków?
Proszę nie odbierać mojego posta jako ot takie czepialstwo, a konstruktywną krytykę. Bardzo prawdopodobne, że tak będą spoglądały na ten film osoby negatywnie nastawione do tej inicjatywy czy już istniejących torów. Stworzenie tego video ma chyba pomóc, a nie zaszkodzić, nie? :rockon:
Avatar użytkownika
bakuÅ›
Touge Drifter
 
Posty: 112
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 21:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie [FILM]

Postprzez fotoacc » 5 lut 2014, o 13:25

e tam moim zdaniem na początek dobre i to. Zawsze filmik przyciąga więcej oglądających niż tekst czy inne akcje.
Chętnie złożyłbym podpis ale ostatnio przegapiłem zbiórkę pod MH, może następnym razem.
Brawo za pomysł!
fotoacc
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez e30 owner » 5 lut 2014, o 16:19

Filmik jako filmik bardzo fajny :)

Tylko jak Wy chcecie podejść do tematu budowy toru?? Mi to wygląda tak, że chcecie tor, zrobiliście filmik, i dalej nicość - czekacie aż samo się popchnie dalej?? Czy znajdzie inwestor/developer i Wam tor wybuduje?? Jak chcecie pozyskać ziemię pod tor, pieniądze na budowę, lub jak chcecie "zbałamucić" władze żeby zrobiły coś z waszą prośbą.

Nie zrozumcie mnie źle, jestem po prostu ciekaw, czy filmik jest jednym z etapów akcji, czy po prostu jest to filmik jak każdy inny fajny filmik.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez radek1234 » 5 lut 2014, o 22:01

e30 owner napisał(a):Filmik jako filmik bardzo fajny :)

Tylko jak Wy chcecie podejść do tematu budowy toru?? Mi to wygląda tak, że chcecie tor, zrobiliście filmik, i dalej nicość - czekacie aż samo się popchnie dalej?? Czy znajdzie inwestor/developer i Wam tor wybuduje?? Jak chcecie pozyskać ziemię pod tor, pieniądze na budowę, lub jak chcecie "zbałamucić" władze żeby zrobiły coś z waszą prośbą.

Nie zrozumcie mnie źle, jestem po prostu ciekaw, czy filmik jest jednym z etapów akcji, czy po prostu jest to filmik jak każdy inny fajny filmik.



Z tego co opisywali na Fb to nie jedyna taka akcja . Miasto ma 2 mln zł na przeznaczenie na budowę czegoś dla ludzi . I powstał pomysł na motopark w Rzeszowie coraz więcej mamy filmików które chcą pokazać jak mało torów posiada Polska . Dla mnie bardzo konkretnie chłopaki podeszli do tematu bo wyznaczyli miejsce mają plany była również lista na której ludzie z miasta i z Całej polski podpisywali pod tym i mają już coś koło 2.5 tysiąca . Z inf na Fb maja już całkowity plan ale i kosztorys całej inwestycji . A filmik bardzo fajny który tylko pokazuje jak wielu miłośników motoryzacji jest w Rzeszowie . I teraz czekają na odpowiedz z miasta bo podobno jest to jeden z największych projektów zrobionych na te 2mln zł . Więc propsy dla ludzi którzy konkretnie podeszli do sprawy może się uda , trzymajmy kciuki :) :) :) :) :)
Avatar użytkownika
radek1234
Król Ronda
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 20:57
Lokalizacja: Teresin

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez radek1234 » 5 lut 2014, o 22:03

Avatar użytkownika
radek1234
Król Ronda
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 20:57
Lokalizacja: Teresin

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez e30 owner » 5 lut 2014, o 23:23

Jak mogę się podpisać ?? :) Jak jest konkret to trzeba pomóc !!!
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez drift-rak » 6 lut 2014, o 11:05

kazdy z nas by sie podpisal jesli jest jakas elektroniczna mozliwosc i nie trzeba byc mieszkancem rzeszowa. niewazne ze daleko tam mam ale wazne ze cos powstanie :thumbsup: i nie bedzie to kolejny bezsensowny stadion gdzie i tak normalny czlowiek nie pojdzie bo dostanie po lbie od kiboli
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez mlodymlody » 6 lut 2014, o 20:31

oto wypowiedz na chwile obecna naszego kolegi Arka który to wszysztko organizuje:
"Witam, jesteśmy już po spotkaniach z władzami miasta. Możemy liczyć na pomoc, ale niestety nie finansową... a bardziej formalną->Projekty unijne, wyszukanie odpowiedniej działki itp. Dlatego wchodzimy na kolejny etap, czyli szukanie inwestora i rozszerzanie skali zasiegu przedsiewiziecia;)"
Ze swojej strony moge powiedziec że nasz Rzeszów zaczyna powoli kumac "o co chodzi" w zeszłym sezonie udało sie zorganizowac pierwszy probny trening driftu zeby pokazac paru osobom o co w tym chodzi i w nadchodzacym sezonie bedziemy organizowac przynajmniej cztery imprezy driftingowe i trzy zawody na 1/4 mili, na wszystko porzeba czasu, pokazemy sie z jak najlepszej strony ludziom zaczne sie to podobac i motorsport w rzeszowie bedzie stawał sie co raz bardziej popularny. w zwiazku z czym wzrosnie zainteresowanie budowa toru. Jesli chodzi o sprawy inwestorów na budowe toru to powiem tak, mamy na to realne szanse.
mlodymlody
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:17
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [FILM] Inicjatywa budowy toru w Rzeszowie

Postprzez sidovski » 17 mar 2014, o 02:31

Oprócz formalności i miliona papierków oraz rozmów z inwestorami chcemy aby, o projekcie stało się jak najbardziej głośno - wiadomo sława przyciąga.
Dzięki Lemonade Studio powstały już dwa wywiady ze znanymi osobistościami które wypowiadają się w temacie budowy toru w Rzeszowie:

Wywiad z Krystyną Mazurówną


Wywiad z Batroszem Opioła
Avatar użytkownika
sidovski
Król Ronda
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 21:04
Lokalizacja: Nisko


Powrót do Media

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości