[FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Filmy oraz zdjęcia o tematyce driftingowej.
Regulamin działu
1. O ile jest to możliwe, nazwę tematu należy rozpoczynać jednym z prefiksów: [FILM], [ZDJĘCIA] lub [FOTO/VIDEO].
2. Zdjęcia w zewnętrznych linkach muszą być dostępne bez logowania.

[FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez katod » 13 lut 2014, o 22:45

Nasza driftowa interpretacja klasycznego klipu Marka Bilińskiego z 1984 roku...
W podkładzie nagrany przeze mnie cover tego utworu.
Video zawiera migawki z sezonu 2013 RWD POWER Drift Team. Dokładny opis w informacjach na YouTube.

nasza wersja:


koniecznie obejrzyjcie również oryginał z 1984 roku :)


KEEP DRIFTING FUN :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
katod
IDS PRO
 
Posty: 76
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 19:22

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez lobi » 14 lut 2014, o 17:44

Doceniam wkład pracy ale moim zdaniem słabe.
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez ghost_rider » 14 lut 2014, o 18:48

SWIETNE! produkcja z pomslem i z jajem. do tego podklad zargany lepiej niz oryginal!
nooo i w koncu drift bez gownianego i bezplciowego techno. Gratuluje
Avatar użytkownika
ghost_rider
Touge Drifter
 
Posty: 239
Dołączył(a): 21 mar 2010, o 15:29
Lokalizacja: Jarocin / Poznań

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez zdechol » 14 lut 2014, o 19:39

Mega czad! :thumbsup:
Avatar użytkownika
zdechol
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2 kwi 2012, o 05:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez MÅ‚ody_71 » 14 lut 2014, o 22:39

HAHA, ale jaja zrobiliście.
Jestem na tak!
Avatar użytkownika
MÅ‚ody_71
Touge Drifter
 
Posty: 235
Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 09:25

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez Bartdrift » 15 lut 2014, o 00:12

Rewelacja. Dla osób typu ja - czyli pamietających te czasy to już w ogóle rewela :)

I jeszcze tylko : "nagrany przeze mnie cover " ? Znaczy ze to Twoja Mariusz interpretacja i Twoja granie ? Jak tak to gratuluje pomysłu i wykonania :) :rockon:


A tak swoją drogą, to strasznie ponad czasowy Bilinski nagrał ten kawałek . Przeciez to 30 lat temu !!!
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez katod » 15 lut 2014, o 10:48

Bartdrift napisał(a): Dla osób typu ja - czyli pamietających te czasy to już w ogóle rewela :)


dokładnie tak.

Bartdrift napisał(a):I jeszcze tylko : "nagrany przeze mnie cover " ? Znaczy ze to Twoja Mariusz interpretacja i Twoja granie ?


zgadza się. zaaranżowałem i zagrałem.

Bartdrift napisał(a): A tak swoją drogą, to strasznie ponad czasowy Bilinski nagrał ten kawałek . Przeciez to 30 lat temu !!!


dokładnie.
zresztą w tych latach nagrał całą masę niesamowitych i wyprzedzających epokę kawałków jak:
Dom w dolinie mgieł, Kosmiczne opowiadania (z niesamowitym teledyskiem :), fontanna radości, po drugiej stronie świata...
polecam obejrzeć... i posłuchać

ponadczasowa muzyka i klimat, który dla nas jest jednocześnie przypomnieniem tamtych czasów...
Najgorsze, że młodsi nigdy nie zrozumieją dlaczego dla nas lepsze było ganianie cały dzień po podwórku, prymitywny zx spectrum czy "takie tam brzdękanie" Bilińskiego,
od dzisiejszego Fejsa, smartfonów i kolorowej rzeczywistości gdzie wszystko jest w ilości przytłaczającej :)

W każdym razie jeśli chodzi o nasz klip, to oczywiście nietrudno się domyślić, że była przy tym świetna zabawa, a większość ujęć trzeba było wielokrotnie powtarzać,
bo ciężko było się powstrzymać od śmiechu :) na niektórych ujęciach nawet widać jak polewamy...

A odnośnie driftu, to klip pewnie obejrzą również starsi ludzie wyszukujący kawałków z tamtych lat, więc mam nadzieję, że może choć klika nowych osób zacznie kojarzyć drifting ze sportem i JAZDĄ, a nie z paleniem laka... i terroryzowaniem miast nocą - jak to prezentuje nam nasza TV...

KEEP DRIFTING FUN :)
Avatar użytkownika
katod
IDS PRO
 
Posty: 76
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 19:22

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez drift-rak » 15 lut 2014, o 11:19

katod napisał(a):A odnośnie driftu, to klip pewnie obejrzą również starsi ludzie wyszukujący kawałków z tamtych lat, więc mam nadzieję, że może choć klika nowych osób zacznie kojarzyć drifting ze sportem i JAZDĄ, a nie z paleniem laka... i terroryzowaniem miast nocą - jak to prezentuje nam nasza TV...


co prawda muzyka nie trafia w moje upodobania (ale to nie ma znaczenia) jednak doceniam wykonanie i wlozona prace. efekt bardzo fajny ale i tak najbardziej mi sie podoba twoje podejscie do driftingu ktore pokrywa sie z moim. chodzi oczywiscie o kwestie profesjonalnego sportu na obiektach do tego przeznaczonych z zachowaniem nalezytych srodkow bezpieczenstwa.
wiele razy juz tu na forum podkreslalem ze mozna uprawiac drifting jako hobby w sposob profesjonalny i nie mylic tego ze musi byc na poziomie "cenowym" DMP bo profesjonalny oznacza w tym przypadku autem odpowiednio przygotowanym ktorym nie zrobimy sobie ani innym krzywdy i na obiektach do tego chocby zaadoptowanych bo torow nie wiele. ostatecznie nasi nieszczesni pilkarze te nie graja na ulicy tylko na stadionach i mimo ze idzie im tak jak kazdy widzi to sa sportowcami. tak samo tyczy sie to driftingu. upalajac na ulicach i odgrazajac sie na prawo i lewo ze tak wlasnie na zlosc bedzie jeden z drugim robic nie spowoduje powstania torow tylko uznania drifterow jako ulicznych badytow za kolkiem a driftu jako cos zlego i niebezpiecznego

moja wypowiedz nie odnosi sie bezposrednio do ciebie tylko ogolnikowo oraz do klipu
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: [FILM] Driftowa Ucieczka z tropiku - RWD POWER 2013

Postprzez Rezyser » 15 lut 2014, o 17:44

Klip jest mistrzowski! Mariusz, gratuluję pomysłu :) ponadto Wasza charakteryzacja wygrywa!
Avatar użytkownika
Rezyser
MEDIA
 
Posty: 57
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 20:03
Lokalizacja: DW


Powrót do Media

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości