[clip okienko]Bolonia Motorshow Drift demo

Filmy oraz zdjęcia o tematyce driftingowej.
Regulamin działu
1. O ile jest to możliwe, nazwę tematu należy rozpoczynać jednym z prefiksów: [FILM], [ZDJĘCIA] lub [FOTO/VIDEO].
2. Zdjęcia w zewnętrznych linkach muszą być dostępne bez logowania.

[clip okienko]Bolonia Motorshow Drift demo

Postprzez Bartdrift » 10 sty 2008, o 00:36

Podczas Bolonia motorshow we Włoszech, odbyły sie pokazy driftingu. Jeżdzil min Paul Vlasblom (choć nie mogę znaleźć którym z tych samochodów,bo jego auto ciągle gdzieś płynie)
Może teraz i we Włoszech zaczną w końcu coś kombinować z driftingiem :)
http://www.youtube.com/watch?v=fglpaqKj ... -demo.html
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: [clip okienko]Bolonia Motorshow Drift demo

Postprzez tery » 10 sty 2008, o 10:02

Bartdrift napisał(a):Podczas Bolonia motorshow we Włoszech, odbyły sie pokazy driftingu. Jeżdzil min Paul Vlasblom (choć nie mogę znaleźć którym z tych samochodów,bo jego auto ciągle gdzieś płynie)
Może teraz i we Włoszech zaczną w końcu coś kombinować z driftingiem :)
http://www.youtube.com/watch?v=fglpaqKj ... -demo.html


Buttsy - to cos rozowe z przodem od celici - to jest ten smieszny gosc ktory sie spoznil na IDC na ktorym bylem, i nie dopuscili go, jezdzil wtedy skajem. Bardzo sympatyczny gosc, dal mi bardzo fajne rady. Mowil ze zna Polodego i ze byl w Polsce w Poznaniu. :D

Paul - najprawdopodobniej jezdzil skajem NOMUKENA ze street legal. Tez na IDC byl ten skaj wystawiony i ci goscie mowili ze Paul czasem robi nim pokazy.

Julian smith - starszy skaj, oklejony w castrol - byl w PL przy okazji promocji f&f.

a we wloszech ejst normalnie liga - superdrift, cos tam probuja. Dostalem nawet od nich maila.

pzdr!!
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA


Powrót do Media

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości