Dwutarczowy SACHS + JBRacing zamach m20b25 - regeneracja

Dobór i modyfikacje silnika oraz przeniesienia napędu.

Dwutarczowy SACHS + JBRacing zamach m20b25 - regeneracja

Postprzez Szymczak » 31 sie 2015, o 10:42

Panowie mam taki temat

Dorwałem zestaw sprzęgła do m20b25

jest tam koło zamachowe JBRacing , + sprzęgło z dociskiem Sachs performance

Tarcze to dwa spieki, z tego co mówił mi znajomy są to tarcze napylane

powiedzcie mi czy będzie to działac dobrze jak nabije na tarcze nowe okładziny a nie tak jak jest ori ? Czy lepiej wysłac do napylania to ? Bo ogólnie to jeszcze z pół okładzin jest ale ubezpieczam sie na zapas ;)

Zestaw jest na 600nM aktualnie.

Zestaw jest kotem, nie mam kogo niestety zapytac co i jak bo podejrzewam że w PL nikt w takie coś nie inwestuje bo to wydatek ok 3000$ , waży 5kg całosc, i może umieszcze to kiedyś gdzieś w jakimś sprzęciwie :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Szymczak
Król Ronda
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 13:15
Lokalizacja: ZAMIENIE

Re: Dwutarczowy SACHS + JBRacing zamach m20b25 - regeneracja

Postprzez Simons14a » 3 wrz 2015, o 21:50

miałem w swoim Nissanie Exedy dwutarcz napylane i jeździło wyśmienicie,po zużyciu tarcz dałem do nabicia u Radzikowskiego i był taki syf ,że kupiłem nowe oryginalne Exedy(może do 300-400 KM by starczyło ale miałem więcej),tarcze nabijane są grubsze od napylanych i musi to być zrobione z głową.W moim przypadku jak już wspomniałem nie można nawet było porównać jakości napylanych do nabijanych w PL
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dwutarczowy SACHS + JBRacing zamach m20b25 - regeneracja

Postprzez AndyFat » 13 wrz 2015, o 21:05

Wejdź na racing forum, napisz do użytkownika Ali23. ew wrazie co pisz do mnie to z nim pogadam, gość robi customowe koła zamachowe z frezowanym wieńcem, dwutarcze itd to dla niego prosta akcja. Zrobił juz dla nas kilka sprzęgieł. Np dwutarcz z ferrari przystosował do skrzyni 350z spiętej z 1jz.
Avatar użytkownika
AndyFat
Touge Drifter
 
Posty: 241
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 20:02
Lokalizacja: Goszczanówko


Powrót do Silniki i układ napędowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości