e36 m50b25 przerywanie silnika, dolot zimne powietrze

Dobór i modyfikacje silnika oraz przeniesienia napędu.

e36 m50b25 przerywanie silnika, dolot zimne powietrze

Postprzez whatdefak » 14 wrz 2015, o 18:30

Witam,

Od dzisiaj mój m50b25 zaczął przerywać.. na zimnym i potem jak się rozgrzał myślałem że już jest lepiej ale jednak tez co jakiś czas przerywanie słabo się wkręcał na obroty 3-4 tyś i go muliło...
Co to może być? Na gazie chodzi okejjak sprawdzić pompkę paliwa?

Druga sprawa... rozwiązanie zimnego dolotu - macie jakiś fajny pomysł na rozwiązanie tego?
W chwili obecnej tak to wygląda... i wydaje mi się że przez to też słabo idzie bo pobiera ciepłe powietrze spod maski.. chciałem doprowadzić zimny dolot z zderzaka ale nie za bardzo jest jak upchać tą rurę bo mam klakson :lollol:
Kupiłem osłonę termiczna, ma ktoś pomysł jak to dobrze osłonic przed ciepłym powietrzem?

ps. dla ciekawskich po co to wszystko ??? a po to ze mam zrobiona nowa mapę, czasy wtrysków nowe ecu i po prostu zimny dolot by się przydał :P
Avatar użytkownika
whatdefak
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lip 2011, o 02:58
Lokalizacja: podkarpacie

Re: e36 m50b25 przerywanie silnika, dolot zimne powietrze

Postprzez Pietrek.L » 19 wrz 2015, o 09:15

Sprawdź pompę paliwa i wtryski, jeśli poprzedni właściciel jeździł non stop na LPG mogły się zapiec/przepalić. można profilaktycznie zajrzeć na regulator ciśnienia paliwa i filtry paliwa i przepływomierz.

Dla dolotu hasło w google: "e36 cold air intake diy"
Avatar użytkownika
Pietrek.L
Touge Drifter
 
Posty: 393
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 15:54
Lokalizacja: Mordor (W-ch) / Opole

Re: e36 m50b25 przerywanie silnika, dolot zimne powietrze

Postprzez mtey » 20 wrz 2015, o 17:21

To zrelokuj klakson. Jeżeli na gazie jest ok to logiczne że układ paliwowy zaczynasz od wyciągniecia listwy patrzysz czy przy kreceniu ładnie sie wszystkie otwierają jeżeli tak to jedynie pompa / filtr / regulator.
Avatar użytkownika
mtey
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 7 sie 2010, o 15:10
Lokalizacja: Starogard Gdański


Powrót do Silniki i układ napędowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron