Wspomaganie kierownicy

Re: Wspomaganie kierownicy

Postprzez Klama » 15 paź 2018, o 19:23

Żyje tu ktoś jeszcze? :unsure:

odkopuje tego kotleta z przed lat.

M60B40 co polecacie na problem ze wspomaganiem. Wiem, że kilka osób jeździ na elektryku, znam też takie przypadki, że niektórzy wrócili do hydraulika.
pompa nie wyje ale wspomaganie prawie, że nie funkcjonuje po kilku chwilach. (pompa 130 bar) brak chłodniczki. - wszystko w budzie e36
co polecacie? jakaś inna pompa? chłodniczka? czy jeszcze jakiś inny wynalazek????
Avatar użytkownika
Klama
Touge Drifter
 
Posty: 123
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wspomaganie kierownicy

Postprzez BLACHA » 19 paź 2018, o 15:18

Klama napisał(a):Żyje tu ktoś jeszcze? :unsure:

odkopuje tego kotleta z przed lat.

M60B40 co polecacie na problem ze wspomaganiem. Wiem, że kilka osób jeździ na elektryku, znam też takie przypadki, że niektórzy wrócili do hydraulika.
pompa nie wyje ale wspomaganie prawie, że nie funkcjonuje po kilku chwilach. (pompa 130 bar) brak chłodniczki. - wszystko w budzie e36
co polecacie? jakaś inna pompa? chłodniczka? czy jeszcze jakiś inny wynalazek????


Elektryk TRW z asrty H daje radę, roznikowo jeszcze w miarę i dużo osób ją stosuje nie tylko w drifcie ale i w rajdach 4x4. Jak chcesz tanią pompę do M60 to PONĄĆ da się zaadoptować z M43 ale osobiście nie próbowałem
Avatar użytkownika
BLACHA
DRIFTER
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 23 sty 2009, o 09:37
Lokalizacja: Strzegom

Poprzednia strona

Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy i hamulcowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości