E36 lekkie pływanie, poliuretan co warto

E36 lekkie pływanie, poliuretan co warto

Postprzez whatdefak » 29 paź 2015, o 02:54

Witam,

Chcę zrobić tylne zawieszenie w swojej E36, chcę kupić poliuretan, ale co warto wrzucić z poliuretanu, i co może pomóc gdy mam objawy pływania auta przy większej prędkości lewo/prawo trzeba wykonywać lekkie kontry kierownicą.
Nie chciałbym przepłacić i wymieniać całego zawieszenia gdy nie ma takiej potrzeby, ale chciałbym wrzucić to co lubi się zużywać przy drifcie.

TULEJA TULEJE DYFRA MOSTU
warto? zużywają się ? jakie są efekty np. zużytych tuleji dyfra? kosztują 54 zł za sztukę

TULEJA TULEJE BELKI MOSTU TYŁ
to myślę wrzucić, komplet kosztuje ok 300 zł komplet, kolor żółty

TULEJA TULEJE WAHACZA TYŁ
znajomy mówił mi że te tuleję mogą wpływać na pływanie auta, bo przy upalaniu 2 razy wymieniał, kosztują 45 zł za sztukę

TULEJA TYL POD PROGIEM
to nie wiem co to za bardzo jest, może ktoś coś więcej powie o tej tuleji? dość droga 89 zł za sztuke

ewentualnie jakieś jeszcze warte polecenia tuleje z poliuretanu do upalarki e36 325i?
mam wrzucone tuleje acentryczne na przód, i wahacze z E46 do tego gwint więc zawieszenie przód jest OK tylko tył jeszcze został.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
whatdefak
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lip 2011, o 02:58
Lokalizacja: podkarpacie

Re: E36 lekkie pływanie, poliuretan co warto

Postprzez nazi » 17 lis 2015, o 11:03

Ja u siebie mam poli z Olkusza tylny wozek poli ta tuleja w prog na zbieznosc z poli, gorna i dolna tuleja wachacza najlepiej seria bo twardsza ja wstawilem firmy Moog. Juz 3 rok tak smigam po ulicach i polsce i nic sie nie dzieje. Co do plywania auta to tez moga byc amorki. Raz zainwestuj i bedziesz mial spokoj:)

PS. Co do tulej dyfra ja mam serie pewnie jeszcze fabryczna. Tutaj nie pomoge.
Avatar użytkownika
nazi
Touge Drifter
 
Posty: 124
Dołączył(a): 5 mar 2010, o 12:21

Re: E36 lekkie pływanie, poliuretan co warto

Postprzez drift-rak » 17 lis 2015, o 11:42

Co do jakosci poliuretanow to polecam strongflexa. Ze wszystkich jakie mialem te sa najwyzszej jakosci
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: E36 lekkie pływanie, poliuretan co warto

Postprzez BLACHA » 17 lis 2015, o 11:47

drift-rak napisał(a):Co do jakosci poliuretanow to polecam strongflexa. Ze wszystkich jakie mialem te sa najwyzszej jakosci


Popieram :thumbsup:
Avatar użytkownika
BLACHA
DRIFTER
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 23 sty 2009, o 09:37
Lokalizacja: Strzegom


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy i hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości