pedalbox

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Re: pedalbox

Postprzez jankes » 23 mar 2013, o 18:37

zalozylem u siebie i o ile pedal jest duzo twardszy to niestwarza problemow operowanie nim, aczkolwiek problem pojawil sie z recznym, bo pompa blokuje sie z recznym, - prawdopodbnie za slaba sprezyna jest w pompie od pedal boxa - ogolnie niema letko z tym i duzo trzeba sie tym pobawic zeby wystroic
jankes
Touge Drifter
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2010, o 10:17
Lokalizacja: UK

Re: pedalbox

Postprzez TORS » 30 mar 2013, o 13:42

To ja ponowie moje pytanie. Czy się sugerowac przy doborze pomp w pedalboxie bo nie miałem z tym żadnej styczności, a u mnie w cywilnym aucie nie będzie serwa i muszę coś takiego załozyc. Czy ktoś z doświadczeniem pomógł by radą? :grin:
TORS
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2009, o 20:38

Re: pedalbox

Postprzez wienio14 » 20 kwi 2013, o 20:03

Ktora pompa na ktora ośke????

Zakupiłem pedalboxa i jak kazdy posiada dwie pompy do hamulca u mnie akurat jest ...1(0.600)....2(0.700)

ktora pompa na tył a ktora na przod?????

dziex!!!!
wienio14
Król Ronda
 
Posty: 79
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 19:46
Lokalizacja: Mielec

Re: pedalbox

Postprzez e30 owner » 22 kwi 2013, o 19:31

Ta z większym tłokiem na przód z mniejszym na tył. Z przodu przecież większe tłoczki są - co za tym idzie pompa musi podać większą ilość płynu na 1mm skoku, w porównaniu z tylem, gdzie tłoczek jest mniejszy i pompa musi dać mniejszą ilość płynu na 1mm skoku. Do tego trzeba wyregulować skok jednej i drugiej pompy, żeby nie było takiej sytuacji gdzie pompa będzie blokowała tył i pedał, a przód nie będzie łapał, lub na odwrót. Tak mi się to widzi po tym jak sam się przymierzam do zakupu/montażu pedalboxa, czy innej pompy hamulcowej.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Poprzednia strona

Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości