nadkola wewnetrzne Tył e30

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

nadkola wewnetrzne Tył e30

Postprzez rom089 » 4 lip 2013, o 06:43

Witam ;)

Mam takie pytanie ma ktos moze lub zna strony z bmw e30 z przerobionymi od nowa nadkolami z tyłu ?
Ponieważ posiadam zawias z tyłu z e32 750i amor wypada na górze wahacza nie na dole i nie pasuje sprezyna chce założyć gwint na amorze zwiazane jest to z przerobieniem całych nadkoli i zrobieniem kielichów pod ten gwint :)

Prosze o propozycje wykonania :) jak to moze wyglądać :) dodam jeszcze ze nie mam klatki :)
rom089
Touge Drifter
 
Posty: 188
Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 17:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: nadkola wewnetrzne Tył e30

Postprzez motoszajbus » 4 lip 2013, o 21:36

ja robie belke z e34 w e30
najlepiej przespawac cale kielichy z e34 nawet ladnie pasuja, nie ma pod reka zdjecia ale jak cie interesuje efekt koncowy u mnie to pisz, wolna chwila cos podesle
a jezeli nie chcesz spawac kielichow to mozesz ptobowac podpasowac jakis inny macperson i innego auta, nawet juz chyba wiem od jakiego ale dopiero w przyszlym tygodniu bede to wszystko ze soba pasowal w nowym projekcje...
Avatar użytkownika
motoszajbus
Touge Drifter
 
Posty: 167
Dołączył(a): 18 mar 2011, o 10:20
Lokalizacja: Radom

Re: nadkola wewnetrzne Tył e30

Postprzez rom089 » 5 lip 2013, o 09:08

pasuje z mazdy mx5 tej nowej wersji.. ja mam przod znajomy ma wstawiony ten tył własnie ale on ma zawias z e39.. ja mam belke z e34 na wahaczach z e32 v12 dodam nawet ze linki ręczngo pasuja z e30 ;] kielichy mam juz wyciete bo nie pasował by w ogóle amor ze springiem dzis zakupilem rure 3mmX200mm na kielich wiec bedzie dopasowana i przuspawana na zakładke wiec powinno byc dobrze :) do tego dam takie trójkątne zastrzały do podłogi aby było wzmocnienie :)
rom089
Touge Drifter
 
Posty: 188
Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 17:40
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości