Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Marcin18110 » 13 gru 2009, o 22:31

zgadza sie :D dostalem odp :) EURO No tak tylko ze to jest cos nie tak Bedzie tak: Maska 99Euro Klapa 85Euro a wysylka 45Euro :)
Avatar użytkownika
Marcin18110
DRIFTER
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 lis 2009, o 10:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez robacek » 14 gru 2009, o 00:17

Panowie po co kombinowac szczegolnie jesli kolega mowi ze shitowa jakosc. mi pewna firma robi body do s13 dostalem juz progi i musze powiedziec ze to jest top class naprawde idealnie rowne pieknie wykonane. nie trzymalem jeszcze takich laminatow w reku. wiem ze maja na warsztacie teraz e30 i robia ja cala z laminatu i ceny beda podobne to tych z czech jesli nie nizsze.
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Marcin18110 » 14 gru 2009, o 23:25

robacek napisał(a):Panowie po co kombinowac szczegolnie jesli kolega mowi ze shitowa jakosc. mi pewna firma robi body do s13 dostalem juz progi i musze powiedziec ze to jest top class naprawde idealnie rowne pieknie wykonane. nie trzymalem jeszcze takich laminatow w reku. wiem ze maja na warsztacie teraz e30 i robia ja cala z laminatu i ceny beda podobne to tych z czech jesli nie nizsze.


Dzieki za pomoc :) Nie musze sie uczyc na swoich bledach, sprobuje sie skontaktowac z ta firma :grin: Pozdro :) :) :)
Avatar użytkownika
Marcin18110
DRIFTER
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 lis 2009, o 10:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez E2_DRIFT » 5 lut 2010, o 22:49

Koledzy a ja szukam pakietu e30 m3 z laminatu blotniki progi zderzaki dzwi z laminatu rowniez... dajcie namiary na te firmy co piszecie
pozdro
E2_DRIFT
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lis 2008, o 21:50
Lokalizacja: Lodz

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez tomek.kdf » 8 sty 2013, o 09:17

Odnawiam temat.
Potrzebuję dobrej jakości laminaty do e46 coupe (NIE M3!!!).
Czy ktoś brał z tąd http://www.pesch.cz/ ???
Czy macie coÅ› ciekawszego???
Avatar użytkownika
tomek.kdf
Touge Drifter
 
Posty: 161
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 14:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Smal » 8 sty 2013, o 12:22

Paweł Mikinka robi dobre laminaty. Robi dobrze i w przystepnych cenach. Po nawiazaniu wspolpracy dowiedzialem sie o wszystkich jego projektach i bylem zdziwiony ze to jego wyroby. Ponizej link do przedmiotow Pawla. Jest tam nr telefonu.

Pozdrawiam,

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23333011
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Simons14a » 8 sty 2013, o 13:12

Szkoda,że z tego co widzę robi wyłącznie do bmw,bo chętnie bym coś przyjął do nismo(zwłaszcza wyższy przedni zderzak bo przy moich umiejętnościach średnio co zawody mam przedni do wymiany ):banghead:
A ceny to raczej bardzo atrakcyjne :good:
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Bartdrift » 8 sty 2013, o 14:20

Jak by ktos byl zainteresowany, to moge podac namiar do czlowieka ktory od poczatku robil formy i pozniej zderzaki itp do mojoch samochodów. Najpierw robil do s14, pozniej do s15 i NIGDY nie powiedzialem zlego slowa. Ceny bardzo fajne, bo o ile dobrze pamietam za zderzak przedni do s15 placilem chyba 200 czy 250 zl, wiec bez dramatu.
No i zawsze bylo tez tak, ze moglem powiedziec czy chce to bardzo mocne czy raczej cienkie i lekkie. Koles z resza zaopatruje kuzaja i rajdowcow z poludnia polski to wie co jest co i jak trzeba to robic.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez michalek206 » 8 sty 2013, o 16:06

W sumie to taki temat że dajcie namiary , strony itp bo na pewno się sprzyda każdemu a nie będziemy traktować tego jak reklamę tylko info :)
Avatar użytkownika
michalek206
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 09:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Bartdrift » 8 sty 2013, o 18:27

Bartdrift napisał(a):Jak by ktos byl zainteresowany, to moge podac namiar do czlowieka ktory od poczatku robil formy i pozniej zderzaki itp do mojoch samochodów. Najpierw robil do s14, pozniej do s15 i NIGDY nie powiedzialem zlego slowa. Ceny bardzo fajne, bo o ile dobrze pamietam za zderzak przedni do s15 placilem chyba 200 czy 250 zl, wiec bez dramatu.
No i zawsze bylo tez tak, ze moglem powiedziec czy chce to bardzo mocne czy raczej cienkie i lekkie. Koles z resza zaopatruje kuzaja i rajdowcow z poludnia polski to wie co jest co i jak trzeba to robic.


Dzwoniłem i nie ma problemu z podaniem jego numeru publicznie, wiec prosze :

506802777

Jak by ktoÅ› potrzebowal cokolwiek to smialo dzownic. On jest na rynku z 10 lat jak nie wiecej, wiec ma juz sporo form gotowych, a jak nie ma to robi, wiec pewnie jest w stanie wykombinowac wszystko :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Bober71 » 8 sty 2013, o 20:29

Maska do soarera się przyda bo waży tyle co całe e30 :)
Avatar użytkownika
Bober71
Touge Drifter
 
Posty: 317
Dołączył(a): 20 lis 2009, o 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Binio » 8 sty 2013, o 21:25

Simons14a napisał(a):Szkoda,że z tego co widzę robi wyłącznie do bmw,bo chętnie bym coś przyjął do nismo(zwłaszcza wyższy przedni zderzak bo przy moich umiejętnościach średnio co zawody mam przedni do wymiany ):banghead:
A ceny to raczej bardzo atrakcyjne :good:


Może chcesz Origina Stylish ?
Mamy też wyszerzone błłotniki przód i juz za kilka tygodni na tył, na całe błotniki
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez Å»oÅ‚nierz » 8 sty 2013, o 23:21

U mnie leży maska do soarera jakby ktoś był zainteresowany :)
Avatar użytkownika
Żołnierz
Touge Drifter
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 12:47
Lokalizacja: Żory

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez hades » 9 sty 2013, o 00:10

To jak juz tak glosno gadacie, to potrzebuje do Supry MKIV maske kupic, laminat czy tez alu.
hades
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 23:57
Lokalizacja: Zakopane

Re: Dorabianie czesci z laminatu / tworzywa

Postprzez ShaggyE30 » 16 sty 2013, o 17:47

Smal napisał(a):Paweł Mikinka robi dobre laminaty. Robi dobrze i w przystepnych cenach. Po nawiazaniu wspolpracy dowiedzialem sie o wszystkich jego projektach i bylem zdziwiony ze to jego wyroby. Ponizej link do przedmiotow Pawla. Jest tam nr telefonu.

Pozdrawiam,

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23333011

Ja mam zakupione laminaty od Niego i jestem bardzo zadowolony ! :) można zobaczyć jak wyglądają w moim temacie w dziale Projekty Pozdrawiam ;) :grin:
Avatar użytkownika
ShaggyE30
Król Ronda
 
Posty: 91
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 22:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości