Ktory fotel kubelkowy...?

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez Malmo » 6 lip 2011, o 06:24

Koledzy osobiscie uzywalem kublow Mirco, takie mialem w e30 i ogolnie zadowolony. Do konca tego tyg. chce zakupic fotele i myslalem juz kiedys o Sparco dokladnie o ten model mi chodzi:
http://allegro.pl/fotel-rajdowy-sportow ... 00806.html

Czy ktos na nim powozil? jakies opinie? Wychodzi tyci wiecej kasy od Mirco, warto?
Bo jesli mam go kupic dla marki to odpada... :D Ktos cos wie..?
pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Malmo
Touge Drifter
 
Posty: 108
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 15:57
Lokalizacja: stolica

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez Mrövek » 7 lip 2011, o 15:53

miałem taki fotel- a właścieiwe dalej mam ale na szafie :P ma konstrukcję rurkową, jest średnio wygodny, samo siedzisko nie posiada żadnych gąbek tlyko takie pasy parciane pod tapicerką. Myślę że Mirco będzie lepsza opcją :thumbsup:

aaa dodam że obecnie jeżdzę na Sparco Pro 2000 i jest o niebo lepiej- wygodniej, lepiej otulają ciało itp ;)
Mrövek
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 mar 2011, o 23:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez ADAMAT » 7 lip 2011, o 20:38

A ja ci polecam Bimarco, mam Futura ze względy na moje gabaryty no i homo FIA, bardzo wygodny fotel, mega trzyma, nie chcę innego...
Avatar użytkownika
ADAMAT
DRIFTER
 
Posty: 635
Dołączył(a): 16 kwi 2009, o 20:05
Lokalizacja: Pleszew

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez Malmo » 8 lip 2011, o 19:50

W sumie taaa Sparco za 700zl ... wiec Mirco nadal bedzie w sam raz :D
Bimarco ten model na allegro znalazlem z pasami za 2tys,na rally shop 850zl to i tak za dwa wyjdzie cos kolo 2tys z szynami i pasami jeszcze, to juz sie duzy hajs zaczyna zbierac za srodek auta. A duzej roznicy nie ma z tego co porownuje.Mirco beda sprawdzona opcja i nie wyrzygam duzo sary. A wykonanie ich nie jest badziewne tak jak te pojedyncze aukcje na allegro za jakies 250zl. Wiadomo na tym tez nie ma co skapic grosza.. THX
A co do mocowan to kto co preferuje? spawac czy na szyny skrecac..?
Avatar użytkownika
Malmo
Touge Drifter
 
Posty: 108
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 15:57
Lokalizacja: stolica

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez badtoys » 9 lip 2011, o 10:05

cena spora. komfort z jazdy bezcenny
Avatar użytkownika
badtoys
Touge Drifter
 
Posty: 402
Dołączył(a): 25 mar 2008, o 20:38
Lokalizacja: wrocław

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez Jajnik » 9 lip 2011, o 10:17

Malmo napisał(a):A co do mocowan to kto co preferuje? spawac czy na szyny skrecac..?



Ja samemu robiłem mocowania. (koszt ok 40zł/szt.)
Kątownik 5mm + do tego płaskownik 8mm
Wymierzyć, pociąć, powiercić i skręcić. Gotowe pancerne mocowanie waży jakoś w granicach 4,7kg (BMW E36)

Obrazek
Avatar użytkownika
Jajnik
DRIFTER
 
Posty: 1107
Dołączył(a): 19 lis 2009, o 20:46
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez Malmo » 11 lip 2011, o 10:07

dzieki dzieki, ja chyba tez wyspawam :scratch: bo zalezy mi zeby miec latwo i szybko regulacje w tym jak dla mojej osoby wazna jest regulacja gora-dol. w nissanie to jakos kombinacyjnie wyglada mocowanie foteli....
Avatar użytkownika
Malmo
Touge Drifter
 
Posty: 108
Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 15:57
Lokalizacja: stolica

Czy taki fotel kubelkowy bedzie dobry

Postprzez tenfanatykmarki » 4 mar 2012, o 17:03

http://allegro.pl/fotel-kubelkowy-racin ... 59015.html czy taki kubel bedzie sie sprawdzal w drifcie;p?
Avatar użytkownika
tenfanatykmarki
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 17:54
Lokalizacja: Jacentów

Re: Czy taki kubelek bedzie dobry

Postprzez Mikol » 4 mar 2012, o 17:37

a czemu mialby sie nie sprawdzac?
Avatar użytkownika
Mikol
Touge Drifter
 
Posty: 291
Dołączył(a): 24 wrz 2010, o 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy taki kubelek bedzie dobry

Postprzez SŁOMA » 4 mar 2012, o 18:34

Juz ci mowie ze jesli ma to byc do sportu to jak najbardziej jest to smietnik jakich malo , raz ze jesli jestes postawny o duzych wymiarach i spora waga to z tego fotela robi sie doslownie twardy taboret gabka ktora w nim jest robi sie jak papier , wykonanie jak na foto to jest ok na zywo po jakims czasie z tych wszystkich wykonczen wychodzi material no i te ruchome oparcie z czasem robi sie jak drzwi z kibla jak dla mnie szkoda kasy lepiej juz jakis kubel chocby nawet taki jesli masz malo kasy http://allegro.pl/fotel-sportowy-rajdow ... 22089.html ;)
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: Czy taki kubelek bedzie dobry

Postprzez tenfanatykmarki » 4 mar 2012, o 19:12

dzieki za pomoc :rockon:








nie wazne gdzie byle bokiem :rockon:
Avatar użytkownika
tenfanatykmarki
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 17:54
Lokalizacja: Jacentów

Re: Czy taki kubelek bedzie dobry

Postprzez streetfighter44 » 6 mar 2012, o 19:30

Dokładnie tak jak Słoma pisze ten kubel co pokazałes tylko wyglada przyzwoicie mam podobny w terenowce i nie trzyma on dupska nic a nic a po za tym wazy sporo i po czasie dostaje luzow na oparciu i na szynach mocujacych .Wiec lepiej kup te co ci kolega pokazal sam je mam w buni i robia robote moze tylko nie wygladaja jak te z gornych połek ale jest naprawde spoko
Avatar użytkownika
streetfighter44
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 18:33
Lokalizacja: zabrze

Jaki fotel kubełkowy

Postprzez tony_rider » 17 sty 2013, o 08:41

Siema, noszę się z zamiarem kupna fotela dla mnie do e30stki, jednakże nie ma za bardzo sklepów u mnie w okolicy z takimi rzeczami, a jeśli jest to dostępność produktów jest znikoma, i nie mam jak podjechać, pooglądać, usiąść na różnych fotelach, stąd mój problem. Prosił bym was o poradę jaki fotel kupić. Interesuje mnie tylko i wyłącznie fotel homologowany, nie chciał bym przeznaczyc na niego więcej niż 1500-1800 zł.... Mój wzrost to 180 cm wzrostu, ważę około 80 kg.
tony_rider
Touge Drifter
 
Posty: 414
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki fotel kubełkowy

Postprzez tomek.kdf » 17 sty 2013, o 11:40

tony_rider napisał(a):Siema, noszę się z zamiarem kupna fotela dla mnie do e30stki, jednakże nie ma za bardzo sklepów u mnie w okolicy z takimi rzeczami, a jeśli jest to dostępność produktów jest znikoma, i nie mam jak podjechać, pooglądać, usiąść na różnych fotelach, stąd mój problem. Prosił bym was o poradę jaki fotel kupić. Interesuje mnie tylko i wyłącznie fotel homologowany, nie chciał bym przeznaczyc na niego więcej niż 1500-1800 zł.... Mój wzrost to 180 cm wzrostu, ważę około 80 kg.



Sparco sprint!!! :thumbsup:
Prosty i tani. W tej cenie kupisz 2 takie fotele:D PUZy mają takie w LSach!!! :amen:
Avatar użytkownika
tomek.kdf
Touge Drifter
 
Posty: 161
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 14:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ktory fotel kubelkowy...?

Postprzez PaBBlos » 17 sty 2013, o 12:33

Ja z własnego doświadczenia polecam fotele OMP. Mam model OMP champ i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest mega wygodny :grin:
Avatar użytkownika
PaBBlos
Król Ronda
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 lut 2011, o 13:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości