Montaż fotela kubełkowego e36 sedan

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Re: Montaż fotela kubełkowego e36 sedan

Postprzez BLACHA » 5 sty 2012, o 10:26

ADAMAT napisał(a):ja mam zrobione tak, konstrukcja ceownik, cięcie i spawanie, na BK podczas 1 rundy DPP nie było problemu, a tam sugerowali co zmienić do PROFI.

Obrazek



Czy przy takim zamocowaniu fotela do ori szyn siedzisz na wprost przed kierownicą :confused:
Na moje oko powinieneś być przesunięty w prawą strone względem kierownicy...
Avatar użytkownika
BLACHA
DRIFTER
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 23 sty 2009, o 09:37
Lokalizacja: Strzegom

Re: Montaż fotela kubełkowego e36 sedan

Postprzez duchu22 » 5 sty 2012, o 21:30

BLACHA napisał(a):
ADAMAT napisał(a):ja mam zrobione tak, konstrukcja ceownik, cięcie i spawanie, na BK podczas 1 rundy DPP nie było problemu, a tam sugerowali co zmienić do PROFI.



Czy przy takim zamocowaniu fotela do ori szyn siedzisz na wprost przed kierownicą :confused:
Na moje oko powinieneś być przesunięty w prawą strone względem kierownicy...


W e36 kierownica nie lezy w polowie odleglosci miedzy srubami w podlodze, tylko jest przesunieta w prawo.
Avatar użytkownika
duchu22
Touge Drifter
 
Posty: 284
Dołączył(a): 30 maja 2010, o 08:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Montaż fotela kubełkowego e36 sedan

Postprzez drift-rak » 11 mar 2013, o 16:03

tak troche odkopie. czy przy montazu fotela kubelkowego trzeba robic/kupic mocowania z regulaminowych grubosci czy mozna wykorzystac seryjne mocowania foteli lub nawet cale szyny??
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Montaż fotela kubełkowego e36 sedan

Postprzez Artiv 325 » 21 wrz 2013, o 04:20

Siemka możecie zapodać wymiarami tego mocowania albo dać namiar na kogoś komu by się chciało dorobić takie coś dla mnie. A może zwyczajnie ktoś ma coś takiego gotowe i mógłby odsprzedać??
Avatar użytkownika
Artiv 325
Touge Drifter
 
Posty: 406
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 22:13
Lokalizacja: Łódz

Re: Montaż fotela kubełkowego e36 sedan

Postprzez Reth » 21 wrz 2013, o 08:31

Z tego co pamietam to ktorys z chlopakow od nas robil na pewno takie mocowania na sprzedaz po dobrych kosztach. Spytaj Muska, nie wiem czy on przypadkiem nie ma kilku sztuk, jak nie to na pewno wie kto ma! :)
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości