czujnik polozenia walu z m70 w m73

Relacje z samodzielnie przeprowadzonych modyfikacji.

czujnik polozenia walu z m70 w m73

Postprzez lukasz2000 » 15 gru 2017, o 13:23

:confused: :confused: :confused: :beg:

witam
pracuje nad projektem e46 v12 i mam pewien problem, jesli ktos moze cos podpowiedziec bede wdzieczny

mam silnik m73 i do niego chce dopasowac skrzynie z e60 3.0d. silnik i skrzynia beda polaczone albo adapterem, albo do skrzyni z e60 dospawam kielich z oryginalnej skrzyni od v12.
Wszystko skladam na oryginalnym sterowniku, i tu mam pytanie odnosnie czujnikow polozenia walu, które w m73 sa miedzy skrzynia a silnikiem.
Czytalem ze da sie przeniesc te czujniki na przod silnika tak jak w m70, wiem ze trzeba przelozyc obudowe rozrzadu bo w przed lifcie te czujniki sa wlasnie tam zamontowane, trzeba tez z przodu zalozyc kolo pasowe na ktorym sa zeby i z nich odczytywana jest pozycja silnika.

Moj problem tkwi w tym ze nie wiem czy jak to przeloze (plug&play) to czy to bedzie dzialac na sterowniku od m73 ? Czy moze trzeba wtedy sterowanie od m70 ? czy ktos moze wie jak to zrobic ? moze ktos juz to robil i moze podzielic sie wiedza ?

bede wdzieczny za pomoc,
:wave:
lukasz2000
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2017, o 12:01
Lokalizacja: poland

Powrót do Sam przerabiam (DIY)

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości