Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Elektryka, opony, dobór felg itd.

Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Postprzez osator » 13 wrz 2012, o 08:26

Witam wszystkich

Na początku przepraszam jeśli piszę nie w tym dziale ale to też jakby nie patrzeć jest temat techniczny:) Chodzi mi o interfejs ADS. Złożyłem takie cudo i nie mogę się połączyć z moim e36 325 M50b25 Vanos z 1993r. Łączę się za pomocą INPY, z uruchomieniem Disa na moim lapku mam problem bo mam mało ramu na wirtualna maszynę. Moje pytanie jest następujące, czy ktoś z Częstochowy posiada taki interfejs i komunikuje mu się z autkiem? Czy można się ewentualnie jakoś spotkać i porównać, podpiąć np. mój w innym aucie i sprawdzić?
Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
osator
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:14
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Postprzez forti » 15 wrz 2012, o 20:56

Z tym silnikiem da sie polaczyc tylko poprzez GT1 DIS glowica ADS, musisz miec tez fizyczny port com badz przejsciowke pcmcia-com i to dobra przejsciowke np.: silicom-a. Nie dzialaja zadne przejsciowki usb-com
Avatar użytkownika
forti
Król Ronda
 
Posty: 51
Dołączył(a): 11 sty 2010, o 18:29
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Postprzez osator » 16 wrz 2012, o 11:52

Mam w laptopie fizyczny port com. Czyli Inpe mogę sobie odpuścić w moim aucie tak? Co do Disa to mam problem przy tworzeniu wirtualnego dysku ( za mały hdd) a przy probie włączenia gotowego obrazu w playerze wyrzuca mi błąd o niezgodności wersji vmware.
osator
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:14
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Postprzez forti » 16 wrz 2012, o 12:51

w INPIE nie ma szans
Avatar użytkownika
forti
Król Ronda
 
Posty: 51
Dołączył(a): 11 sty 2010, o 18:29
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Postprzez Drift Beta » 16 wrz 2012, o 13:44

W teorii są skrypty aby motronic 3.3.1 dał się zlinkować z inpą, ale na wykrytym zapłonie i baterii się kończy. Nie ma szans na podłączenie się z tym sterownikiem. Zostaje tylko to co wyżej, ale pamiętaj, że odpalenie DISa na słabym kompie to katorga :) Lepiej mieć na prawdę dobrego lapka, żeby nie czekać kilka minut na jakiś ruch.
Drift Beta
Touge Drifter
 
Posty: 164
Dołączył(a): 4 maja 2012, o 18:00
Lokalizacja: Witów

Re: Interfejs diagnostyczny BMW ADS

Postprzez easyrajder-bmw » 16 wrz 2012, o 16:42

Carsoft-em się połączysz z tym silnikiem.
Avatar użytkownika
easyrajder-bmw
Król Ronda
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8 mar 2010, o 19:43
Lokalizacja: Pawłowice Śl.


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron