[BMW e36] Pompa Paliwa - gdzie przekaźnik

Elektryka, opony, dobór felg itd.

[BMW e36] Pompa Paliwa - gdzie przekaźnik

Postprzez Bardowy » 10 lip 2013, o 20:47

Pojawił się pewien problem, wczoraj auto jeździło normalnie, dziś nie odpala.

BMW e36 swap z 2.0 na 2.5l z Vanosem

Najpierw wpadła mi do głowy pompa paliwa, więc wyciągnąłem pompe. Podłączyłem na chwilę do akumulatora - DZIAŁA
Nastepnie włożyłem, podłączyłem spowrotem tak jak powinna być, przekręcam kluczyk, NIE DZIAŁA.
Więc znowu odłączyłem, podpiąłem do akumulatora i sama pompa działa.

Więc sprawdziłem czy dochodzi do wtyczki która idzie do pompy napięcie i niestety, nie dochodzi.
Bezpiecznik jest dobry, wymieniłem na wszelki wypadek i dalej nic.

Sprawdziałem czy jest dopływ prądu do bezpiecznika i niestety tam juz nie ma sygnalu.
(w przypadku bezpiecznika od np świateł sygnał jest)

Pytanie mam jedno.
Jak idzie dokładnie instalacja.

Od akumulatora do stacyjki, do przekaźnika i dopiero do bezpieczników ?
Jeżeli przekaźnik jest przed bezpiecznikiem, pewnie z nim coś się stało, pytanie gdzie on się znajduje ?

Problem jest taki że wg tego schematu: http://obrazki.elektroda.net/4_1195400685.jpg numer 1 to przekaźnik.
Niestety u mnie wygląda to inaczej. Jakby nie było pierwszego rzędu 1-3

W ogóle nie wiem czy szukam w dobrym miejscu... Jeżeli nie. Bardzo proszę o wskazanie tropu :)

Aktualnie pompe podpiałem bezposrednio do akumulatora kabelkami, auto zapaliło i działa. Jednak to chwilowe rozwiązanie problemu i upewnienie się że pompa działa w 100%.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)
Avatar użytkownika
Bardowy
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 20:48
Lokalizacja: Cieszyn

Re: [BMW e36] Pompa Paliwa - gdzie przekaźnik

Postprzez kante30 » 22 lip 2013, o 15:43

przekaźniki od silnika masz pod maską wypnij je z tych szyn za które się trzymają. Przekaźnik od pompy paliwa to ten do którego dochodzi kabel zielony z fioletowym paskiem
Avatar użytkownika
kante30
Touge Drifter
 
Posty: 273
Dołączył(a): 12 kwi 2009, o 21:45
Lokalizacja: Leszno


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość