BMW E46 SWAP M60 Problem z sygnałem prędkości

Elektryka, opony, dobór felg itd.

BMW E46 SWAP M60 Problem z sygnałem prędkości

Postprzez wolusiowy » 24 cze 2019, o 00:47

Witajcie drodzy użytkownicy, mam problem z budą e46 i silnikiem m60b30. Silnik odpalił bez najmniejszego problemu. Na postoju chodzi ładnie, równo, odcina bez problemu. Podczas jazdy czyt. pod obciążeniem silnik ciężko sie wkręca do odciny i jakby słychać, że nie chodzi na wszystkie gary. Wymieniłem już wszystko. Czujnik wału, wałka, świece, przepływomierz, sterownik silnika, czujnik powietrza dolotowego w kolektorze, założyłem kolektor ssący od b40, wtryskiwacze od m62b35. Niestety, ale diagnostyka nie działa. Inpa pokazuje, że widzi zapłon itp. Ale nie ma możliwości zczytania błędów, bo wyskakuje błąd. Podejrzewam, że problem może być przez sygnał prędkości, ponieważ sterownik go nie widzi. W e46 prędkość pojazdu idzie po sterowniku Abs, lewym tylnym czujniku Abs i szynie can, a silnik m60 w innych budach brał ten sygnał z czujnika dyfra. Nie wiem jak podać ten sygnał. Pod co się podpiąć i pod który pin się wpiąć w wiązce. Jest jakaś mądra osoba, która mogłaby pomóc rozwiązać ten problem?

Silnik m60b30 z e38 z pierwszego wypustu, buda e46 coupe 2001 rok, seryjnie było m54b22.

Dziękuje z góry za każda odpowiedź.
Serdecznie pozdrawiam!
wolusiowy
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 13:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Powrót do Inne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości