EDC vs PFD

Wydarzenia driftingowe.

EDC vs PFD

Postprzez Bartdrift » 23 lut 2008, o 18:54

http://www.driftingo.pl/News/exeConcret ... -Polsce,45

Co o tym myslicie ? Jak dla mnie rewelacja. Odpowiednia reklama w całej europie ,i mamy u nas naprawdę wielki show !
Już sie nie moge doczekac i licze tylko na to, ze uda mi sie znaleźć w najlepszej polskiej ósemce (co w przyszłym roku nie będzie już chyba takie łatwe).
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: EDC vs PFD

Postprzez tmk » 23 lut 2008, o 19:02

waw! :shock:

bedzie groobo !! gdybym miał tylko skończone autko do tego czasu to bym pojechał z miłą chęcią...pożyjemy zobaczymy
"...a na deser wielka bitwa: EDC vs PFD, czyli najlepsi drifterzy z Europy kontra najlepsi polscy zawodnicy." - kurde to bedzie zaj****te !!
Avatar użytkownika
tmk
Clutch Burner
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 14:13

Re: EDC vs PFD

Postprzez maÅ‚pa777 » 23 lut 2008, o 21:05

O w morde ale wyczes będzie! :yahoo: Panowie trzeba się brać ostro za treningi żeby kichy nie było!
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: EDC vs PFD

Postprzez Piotr328 » 23 lut 2008, o 21:12

Jesli to faktycznie wypali to zapowiada sie grubo. Mam nadzieje, ze sie uda, moze bedzie szansa polatac w parze z najlepszymi w europie, chociazby na treningach. :drift:
Avatar użytkownika
Piotr328
DRIFTER
 
Posty: 266
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 20:46
Lokalizacja: Poznań

Re: EDC vs PFD

Postprzez Bartdrift » 23 lut 2008, o 21:57

Piotr328 napisał(a):Jesli to faktycznie wypali to zapowiada sie grubo. Mam nadzieje, ze sie uda, moze bedzie szansa polatac w parze z najlepszymi w europie, chociazby na treningach. :drift:


Na to wyglada ze juz wlasciwie juz sie udalo. Wlasnie tez tak sobie pomyslalem,ze jak nie w 8 , to przynajmniej bedziemy ich gonic na treningach. Jak sie uda... :drift:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: EDC vs PFD

Postprzez Kassper » 24 lut 2008, o 19:02

Joł! ;)

Ja juz nie moge sie doczekac wrzesnia! :yeah: :shock: :beg: :cray:

Tez bardzo ciekawie zapowiada sie Finalowa Runda EDC! :shock: :D :superwow:

Generalnie mysle, ze bedzie to najciekawszy i najlepszy dzien w tym sezonie Driftingowym, poniewaz beda finaly PFD, EDC i bitwa. :amen:

Pozdrawiam! :D (fajne te emotikony :lollol: :grin: :tease: :lol: )
Kassper
Król Ronda
 
Posty: 81
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 18:40
Lokalizacja: Poznań

Re: EDC vs PFD

Postprzez Grzechu » 24 lut 2008, o 23:55

Super event sie kroi.Powiem,że PFD poczyniło b.dobre posyniecie.Po takiej imprezie i dobrym nagłośnieniu w mediach,drifting w polsce bedzie na pewno lepiej rozpoznawalny.Sponsorzy sami beda dzwonić do zawodników :amen:
Oczywiście obowiązkowy łomot dla EDC w bitwie :grin:
Fajnie bedzie przylukać ich sprzet no i technike na treningach.
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Åšroda Wielkopolska

Re: EDC vs PFD

Postprzez Kermel » 24 lut 2008, o 23:59

No ciekawie się zapowiada. Miejmy nadzieję, że tym razem wypali. Troszkę byliśmy zawiedzeni przy ostatniej rundzie TDC 2007 gdy niby miało się odbyć EDB ale nikt nie przyjechał. Pożyjemy zobaczymy. Trzymam kciuki za chlopaków z PFD :)
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz


Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości