Problem z Youtube

Problem z Youtube

Postprzez p.g. » 16 sty 2013, o 23:39

Mam problem i możne ktoś pomoże. YouTube mi tak świruje ze nie da się nic oglądać, tzn buforuje wolno albo wcale, a o HD można zapomnieć... komputer nie najnowszy ale kilka miesięcy temu nie było żadnego problemu nawet jak odpalałem 1080p a teraz jest kicha. Windows 7 64bit po formacie dysk bez syfu i zbędnych programów. Nawet nie chce mi się wchodzić w dział media z tego powodu, gdzie kiedyś codziennie odwiedzałem forum żeby obczaić poczynania rodowitych drifterow i ich produkcji filmowych. Jest ktoś w posiadaniu jakiegoś info, jak rozwiązać problem? Mierzyłem prędkość neta i wychodzi mi około 23mb.
p.g.
Touge Drifter
 
Posty: 146
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 13:20
Lokalizacja: olsztyn

Re: problem z youtube

Postprzez Ray » 17 sty 2013, o 00:10

Spróbuj odpalić na innej przeglądarce, ściągnij najnowszego flasha i daj znać czy coś pomogło.
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: problem z youtube

Postprzez Banan » 17 sty 2013, o 01:13

Mialem to samo i tylko w przypadku youtube'a. Filmy buforowaly sie strasznie wolno i co najgorsze po kawalku. Czyli nie moglem zostawic strony na pewien czas, aby film sie zbuforowal do konca, bo i tak ladowalo sie tylko kilkadziesiat sekund. Na vimeo w HD nie bylo zadnego problemu, tylko na youtubie. Co najdziwniejsze problem zniknal sam... No prawie sam. Zmienilem dysk twardy, bo poprzedni chodzil juz dosc wolno i wydawal dziwne dzwieki, ale nie byl to dysk systemowy i nie zmienilem go ze wzgledu na problemy z youtubem. Dziwne, ale innego wytlumaczenia w swoim wypadku nie mam. :)
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: problem z youtube

Postprzez DUSTER119 » 17 sty 2013, o 03:21

Może jeszcze chodzić o HTML5
wejdz na http://www.youtube.com/html5 i odznacz korzystanie z html5 :D
Avatar użytkownika
DUSTER119
Touge Drifter
 
Posty: 557
Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 18:25
Lokalizacja: P-Å„


Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości