BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

Postprzez niedzwiedziek » 12 mar 2013, o 21:02

Witam,

Wpadłem na pomysł na temat, gdzie moglibyśmy podawać we w miarę ludzkich cenach, nadające się do driftu auta, inne niz Nissany i BMW:)
Mi do głowy odrazu przyszło Porsche 924 i 944, oba z R4 mogą zejść poniżej tony, a z aluminiowym blokiem V8 powinno ważyć nie wiele ponad tonę. Inny plus tych aut to układ tranaxle(chyba), czyli silnik z przodu, skrzynia z tylu i napęd na tył. Do tego w 944 były seryjnie montowane turbosprezarki. Można je dostać od 5 do 15 tys. zł, przy górnym progu autka są w niezłym stanie.

No i Lexus GS, no ba! Jak mogłem zapomnieć, łatwo znaleźć staruszków z 2jz-gte, żaden problem wlozyc 1,2jz, rb, czy fał ósemki:) przy okazji mamy pelnoprawnego sedana:) gdzieś były filmiki, gdzie GS dmuchajacy prawie 3bary osiągnął 810koni:)

Nie wiem jak ze sztywnoscia kabrioletow, ale mx5 tez wyglada dobrze, przedewszystkim jest lekka:)

Pozdrawiam, niedzwiedziek
niedzwiedziek
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

Postprzez Blacky » 12 mar 2013, o 22:41

temat fajny, ale i tak za chwilę poleci do śmietnika/offtopa...
sedanów jest masa, tylko wszyscy zamiast nimi jeździć, to wyciągają te silniki i wrzucają do wszystkiego, co nie jest sedanem.
Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy

Re: BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

Postprzez fryzjer » 12 mar 2013, o 22:46

genialny pomysł.
cadilac sts 337km angol za 7k na allegro
Avatar użytkownika
fryzjer
Touge Drifter
 
Posty: 431
Dołączył(a): 28 wrz 2008, o 11:33
Lokalizacja: EU

Re: BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

Postprzez Kozik007 » 13 mar 2013, o 16:57

volvo 340
Obrazek
Obrazek
silnik z przodu skrzynia z tyłu, fajne autko, tanie nie wiem jak z częściami do niego u nas, na pewno gorzej niż do bmw
Avatar użytkownika
Kozik007
Touge Drifter
 
Posty: 149
Dołączył(a): 26 sty 2010, o 14:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

Postprzez kremat0r » 13 mar 2013, o 17:03

Ludzie jeżdżą tym do czego można dostać części w sensownych pieniądzach i sensownym czasie.

Oczywiście nikt Ci nie zabroni kupić np chasera, mx5, mr2, porsche czy czegokolwiek innego. Tylko popatrz na budżet i czas. Do takich aut wszystko trzeba robić samemu, albo kupować drogo. Uderz np w bandę takim ww chaserem w ile dni znajdziesz zderzak, błotnik i np lampe ? A uderz takim e30, w dwa dni na allegro możesz kupić całe auto w puzlach do złożenia.
Avatar użytkownika
kremat0r
Touge Drifter
 
Posty: 573
Dołączył(a): 4 mar 2009, o 16:20
Lokalizacja: Poznań

Re: BMW i Nissan? Nie tylko, czyli rzadkie w drifcie auta

Postprzez e30 owner » 13 mar 2013, o 20:13

Kozik007 napisał(a):volvo 340
Obrazek
Obrazek
silnik z przodu skrzynia z tyłu, fajne autko, tanie nie wiem jak z częściami do niego u nas, na pewno gorzej niż do bmw



Bardzo przypomina mi alfe romeo 75 ... zarówno z wyglądu jak i z układu trans axle ...
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze


Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości