Tańszy odpowiednik GoPro

Tańszy odpowiednik GoPro

Postprzez Micki » 23 kwi 2013, o 08:37

Cześć,

przymierzam się do kupna kamerki do swojego driftcara, ale przez cene gopro, nawet hero 2 odpada. Macie jakieś sprawdzone tańsze odpowiedniki "sportowych kamer"?
Cena za jaką mnie owa interesuje to koło 400-500zł

Sam wyczaiłem kamerkę Goclever DVR Sport Gold - http://sklep.goclever.pl/goclever-dvr-sport-gold.html
Miał z nią ktoś może styczność?
Avatar użytkownika
Micki
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 10:15
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tańszy odpowiednik GoPro

Postprzez Kris.m » 27 kwi 2013, o 09:39

długi czas pracowałem w tej branży i nie polecam gooclevera generalnie czy to tablety navi, rejeestratory czy kamery, wracaja po dość szybkim czasie na reklamacji.
Kris.m
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 17:08
Lokalizacja: WLKP

Re: Tańszy odpowiednik GoPro

Postprzez lojej » 26 maja 2013, o 11:44

Nie traktować tego jako reklamy tylko sugestywną opinię.

Zakupiłem sobie kamerkę GoClaver DVR Sport za którą udało mi się zapłacić 199zł. Nie mając własnego porównania (jedynie z innych filmów na yt) sprawdziłem GoClaver'a na torze w wyrazowie.
Obrazek
Kamerka.
Nie jest na szczęście z tandetnego plastiku tylko takiej przyjemnej w dotyku gumy :lol:. Obsługa totalnie intuicyjna guziki chodzą ok natomiast wyświetlacz podczas dotykania sprawia wrażenie jakby zaraz miał odpaść :scratch: . Podczas obsługi w pełnym słońcu nic nie widać. Obsługa w obudowie "wodoszczelnej" też nie powala power i record jest ale do obsługi reszty trzeba wyjmować kamerkę z obudowy ,i raczej nie sprawdzał bym jej pod wodą mimo zapewnień producenta do 7m.
W zestawie najbardziej brak Å‚adowarki sieciowej (jest samochodowa i Å‚adowanie przez kabel usb)
Uchwyty.
Jakość jak to z plastiku.W sumie bawiłem się tylko przyssawką do samochodu ale po 4h bawienia się nią przekręciłem gwint w nakrętce :shock: niby pierdoła bo nakrętkę idzie z castoramy wynieść :rotfl2: ale drażni.Przyssawka trzymała dobrze na masce , dachu i bocznej szybie po dobrym oczyszczeniu powierzchni lekki kurz i już lubi odpaść :/ więc na trening szmatka z wodą i płyn do naczyń obowiązkowo.
Jakość nagrania.
Kamerka nagrywa sekwencje po ok. 5 min
http://www.youtube.com/watch?v=Ei57gQKFilY
PRZESTAWIĆ W USTAWIENIACH NA HD ! co by komuś w 300 pikselach nie poszło.
Umiejscowienie kamery na masce gdzie drgania przenoszą się z silnika kamerka nagrywała dużo gorzej coś jakby "blur" wszystko widać ok ale dużo mniejsza ostrość

Ogólnie go pro to to nie jest ale za tą kasę nagrywa !
Avatar użytkownika
lojej
Touge Drifter
 
Posty: 687
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 19:44
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Åšl.


Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości