Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez BPX33 » 17 kwi 2014, o 10:43

Witam wszystkich!

Driftingiem zaraziłem się już dawno temu (od kiedy pamiętam we wszystkich możliwych grach komputerowych najbardziej cisnąłem właśnie w driftingu), ale dopiero od zeszłego roku zacząłem jeździć oglądać zawody DMP (zacząłem od Płocka). Ponieważ było to tak wzniosłe wydarzenie założyłem z tego powodu nawet konto na YT i od tamtej pory wrzucam tam wszystkie filmy jakie udaje mi się nagrać na poszczególnych rundach (średnio 100-150 filmów z każdej). :P Oczywiście filmy będą dalej pojawiać się w tak dużych ilościach... :grin: Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się przejechać prawdziwym driftowozem. :drift:

Pozdrawiam, Bartek
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez Hawk » 21 kwi 2014, o 19:31

Witam serdecznie i pozdrawiam
Hawk
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 21:00
Lokalizacja: Częstochowa

Nowy forumowicz. Witam

Postprzez sinner00 » 27 kwi 2014, o 22:42

Witam wszystkich. Mam na imie Pawel, 22 lata, mieszkam w Londynie od okolo 3 lat. Pracuje jako kierowca w firmie Atlas of London.Od kiedy pamietam kocham dzwieki duzych, podrasowanych silnikow, zapach paliwa, szybka i agresywna jazde ( oczywiscie z glowa ). Juz od dluzszego czasu podoba mi sie drifting, i postanowilem ze zaczne robic cos w tym kierunku, poniewaz mam tu (londyn) taka mozliwosc ( pozwolic sobie na odpowiednie autko do tego ). A wiec zaresjestrowalem sie na tym forum zeby troszke sie oswiecic z tematami tuningu, przygotowania samochodu pod odpowiednia kategorie itp, poniewaz nic kompletnie nie mam pojecia. W Polsce mialem BMW e36 2.0 i pozwalalem sobie praktycznie zawsze przycisnac go do konca, probowalem troszke bokiem nim jezdzic ale za slaby silnik na takie zabawy. Ok dojde do sedna mojego wpisu. Mam w planach kupic Nissan Skyline R34 lub Nissan 350z i zaczac robic to co naprawde mnie kreci, i zyc tym. Ale jak zaczac ? Do kogo sie kierowac ? Co dalej jak juz kupie samochod ?? Nie mam pojecia. Dlatego wlasnie jestem tu z wami, aby dowiedziec sie wszystkiego. Pozdrawiam
sinner00
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 21:49
Lokalizacja: Londyn

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez SlaVoW » 16 maja 2014, o 20:59

Witam wszystkich.
Sławek, Radom, początkujący.
SlaVoW
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 10:04
Lokalizacja: Radom

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez Feiro » 23 maja 2014, o 10:13

Witajcie! Martin, początkujący z wielkim zapałem do driftu, Wyrazów zaledwie 20 km ode mnie więc možliwości są. Pozdraiam wszystkich userów.
Feiro
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 maja 2014, o 16:55
Lokalizacja: Babienica

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez Petlik » 2 cze 2014, o 08:36

Witam wszystkich,
Jazdę bokami dopiero poznaję, po użyczeniu stosownego auta ;)
Petlik
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 08:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez stiflersrt » 11 cze 2014, o 17:28

Siemka! Już trochę czasu jestem na forum, ale niewiele się udzielałem, a dopiero teraz znalazłem temat powitalny, więc witam ;)
stiflersrt
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 00:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez Crow » 24 lip 2014, o 17:34

Witam, na forum już od dawna, więc najwyższy czas się odezwać. Auto E30, Białystok. :grin:
Crow
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 16:21
Lokalizacja: Białystok

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez Szybkii » 7 sie 2014, o 18:04

Czesc
Jestem Maciek, mieszkam Bialystok/Wallington
Posiadam Bmw e30 Waska ;]
Szybkii
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 17:56
Lokalizacja: Bialystok/Wallington

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez Shakur » 13 sie 2014, o 05:31

Cześć!
Jestem Mateusz, i właśnie nabyłem swojego wymarzonego 200sx s13, który pozwoli mi wejść w świat driftingu. Na początku chce znaleźć jakieś miejscówki do latania w mojej okolicy, i dopiero wtedy zadecyduję czy auto będę budował pod drift :)
Pozdro
Shakur
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 09:07
Lokalizacja: CIN/CT

Re: Jesteś nowy? Przywitaj się :)

Postprzez BusinessMadness » 11 wrz 2014, o 17:41

Witam mam na imię Wojtek i jestem fanem driftingu.Byłem w tym roku w Poznaniu na torze poznań na mistrzostwach driftu.Super sprawa.Coś więcej o sobie lubie podróże,speedway
BusinessMadness
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 wrz 2014, o 17:37
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości