TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 4 wrz 2014, o 10:49

UWAGA UWAGA!!!

Nazwa tematu odpowiednia myślę to dobijam!
W Krakowie mamy szansę dorobić się toru! Może nie toru na miarę F1 ale i to wystarczy w zupełności! Proszę wszystkich którzy czują się Krakusami z jakiegoś powodu o zerknięcie na sprawę i oddanie głosów do Budżetu Obywatelskiego na projekt toru. Głosowanie odbywać się będzie w specjalnych komisjach i przez internet w dniach 27.09-05.10. Trzeba oddać 5 głosów z wartościami 5,4,3,2,1pkt. 5 oczywiście należy przyznać dla toru, resztę na projekty które najmniej zagrażają naszemu najlepiej, chyba że ktoś znajdzie tam coś jeszcze dla siebie, wtedy trudno. Głosy na nasz drugi projekt "Bezpieczeństwo i Rywalizacja" też mile widziane! Proszę BARDZO o pomoc, to wspólna sprawa nas wszystkich, ludzi z benzyną we krwi! Z góry wam wszystkim dziękuję. Tor oczywiście nie tylko motocyklowy, ale i dla samochodów! Potencjalna miejscówka do bokowania i treningów! Więcej szczegółów i informacji na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/1549523 ... er_invited
Oto link do artykułu o naszym projekcie na portalu motormania:
http://motormania.com.pl/newsy/kraj/tor ... losowanie/

WSTĘPNA WIZUALIZACJA
Obrazek
Ostatnio edytowano 19 wrz 2014, o 07:55 przez Sykopson, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BU Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez DrifTom » 4 wrz 2014, o 20:14

Kto jest uprawniony do głosowania? Tylko osoby zameldowane w Krk?
DrifTom
Touge Drifter
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 08:13
Lokalizacja: Wola Łużańska

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BU Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 5 wrz 2014, o 13:07

Nie, do głosowania uprawnieni są ludzie którzy mają więcej niż 16 lat i czują się mieszkańcami Krakowa. Zameldowanie nie jest potrzebne. Budżet Obywatelski rządzi się nieco luźniejszymi prawami :)
Prosiłbym o promowanie naszego projektu w miarę możliwości. :)

Dorobilismy się stronki internetowej (będzie jeszcze poprawiana). Zapraszam! Pomóżcie nam zbudować tor!

http://www.budujemytor.pl/
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 19 wrz 2014, o 08:02

W sobotę i niedzielę nawiedzamy DriftOpen w Krakowie!!! Będę tam razem z paroma znajomymi, będzie stoisko i będziemy rozdawać ulotki. Jeśli was cokolwiek interesuje, podejdźcie, zapytajcie śmiało, wszystko wam wytłumaczymy :)

Na zachętę dorzucam także nowe wizualizacje toru jeśli ich ktoś jeszcze nie widział:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez drift-rak » 19 wrz 2014, o 08:12

Tor bedzie dostepny dla drifterow? czy tak jak Jastrzab i Poznan po ktorych jezdzic nie mozemy?...
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 19 wrz 2014, o 10:16

Spokojnie :D
Jestem motocyklistą, ale i S13 składam powoli, więc nie zarejestrowałem się tu tylko po to żeby promować sprawę.

Powiem tak, D1Krk i organizacja DriftOpen nam bardzo pomaga w promocji, uważam że byłoby co najmniej bardzo poważnym nietaktem zabronić jeździć drifterom! Bądźcie spokojni o to! :grin:

Może będzie trzeba coś wymyślić z czyszczeniem nitki po gumie itp. ale będziemy musieli się obiektem podzielić. Na razie trzeba wygrać na to pieniądze! :thumbsup:
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez mathew » 19 wrz 2014, o 10:25

Sykopson napisał(a):Powiem tak, D1Krk i organizacja DriftOpen nam bardzo pomaga w promocji, uważam że byłoby co najmniej bardzo poważnym nietaktem zabronić jeździć drifterom! Bądźcie spokojni o to! :grin:


Tia. Na jastrzębiu drifterzy też dużo zrobili dla promowania obiektu, w nagrodę zabroniono tam driftu.
mathew
Clutch Burner
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 gru 2013, o 01:22
Lokalizacja: Radom

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 19 wrz 2014, o 10:41

mathew napisał(a):
Sykopson napisał(a):Powiem tak, D1Krk i organizacja DriftOpen nam bardzo pomaga w promocji, uważam że byłoby co najmniej bardzo poważnym nietaktem zabronić jeździć drifterom! Bądźcie spokojni o to! :grin:


Tia. Na jastrzębiu drifterzy też dużo zrobili dla promowania obiektu, w nagrodę zabroniono tam driftu.


Powiem tak, można mieć takie podejście, olać sprawę, w dodatku zagłosować jeszcze na złość na konkurencyjne projekty i się nawet nie przekonać...
Cóż , typowe Polczkowanie. To siedźmy w tym zapuszczonym kraju, wypiętym dupą na fanów motosportu, bo "i tak nic z tego nie będzie"...
Założenie jest takie że tor ma byc dostępny dla wszystkich! :)
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez drift-rak » 19 wrz 2014, o 10:56

Sykopson napisał(a):
mathew napisał(a):
Sykopson napisał(a):Powiem tak, D1Krk i organizacja DriftOpen nam bardzo pomaga w promocji, uważam że byłoby co najmniej bardzo poważnym nietaktem zabronić jeździć drifterom! Bądźcie spokojni o to! :grin:


Tia. Na jastrzębiu drifterzy też dużo zrobili dla promowania obiektu, w nagrodę zabroniono tam driftu.


Powiem tak, można mieć takie podejście, olać sprawę, w dodatku zagłosować jeszcze na złość na konkurencyjne projekty i się nawet nie przekonać...
Cóż , typowe Polczkowanie. To siedźmy w tym zapuszczonym kraju, wypiętym dupą na fanów motosportu, bo "i tak nic z tego nie będzie"...
Założenie jest takie że tor ma byc dostępny dla wszystkich! :)


zle zrozumiales. napewno kazdy sie podpisze pod projektem bo zalezy nam wszystkim na rozwoju motorsportu w tym powstawaniu nowych obiektow do jego uprawiania a typowo polaczkowe myslenie objawia sie w zarzadach co niektorych obiektow...co mam na mysli napewno wiesz :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez mathew » 19 wrz 2014, o 11:39

No właśnie. Byli już tacy, którzy obiecywali gruszki na wierzbie i skończyło się jak zwykle, stąd pytania o to, czy będzie można później driftować.
Nawet jakby tor miał być tylko dla motocyklistów to zawsze zagłosuję za czymś co służy jakiejkolwiek dziedzinie motoryzacji.
mathew
Clutch Burner
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 gru 2013, o 01:22
Lokalizacja: Radom

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez e30 owner » 19 wrz 2014, o 18:51

OOOO matkooooo, nawet jeśli to byłby tor cartingowy to bym zagłosował. Pomimo że będę miał na ten tor 5 godzin jazdy to i tak zagłosuję na ten pomysł. Nawet jeśli to później będzie kolejny jaszczomp, ale może coś się zacznie ruszać i Krakowianinom może warszawka zacznie zazdrościć i nam postawi taki obiekt kiedyś?? :D hahahaha A tak na serio, skoro nic mnie to nie kosztuje, a komuś pomoże to czemu nie :)??
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 20 wrz 2014, o 08:24

I o to chodzi.
Powiem wam tak, to jest kasa z budżetu obywatelskiego, działka też, z tego więc wynika że obiekt jeśli powstanie będzie należał do miasta. Z założenia ma służyć wszystkim i to za rekordowo małą stawkę (tylko tyle żeby się utrzymać i ewentualnie rozwijać), generalnie nie będzie to obiekt prywatny. Teraz pytanie komu miasto powierzy pieczę nad nim. Tego niestety nie wiemy, ale motoautostrada będzie się starać zdobyć to stanowisko. Gorzej jak do obiektu dorwałby się PZM, choć raczej w to wątpimy, chyba się do tego nie garną skoro chcieli posprzedawać niektóre obiekty i z tego co wiem to właśnie dlatego los Lublina jest przesądzony. Ale mamy jako motoautostrada niepisane pierwszeństwo jako pomysłodawca projektu. No i tak jak powiedziałem, drifterzy są prawdopodobnie najbardziej wspierającą nas grupą poza motocyklistami, więc nie można im potem zakazać jazdy! :D
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez BPX33 » 20 wrz 2014, o 11:02

Czyli jak jestem spod Warszawy, a urodziłem się w Zakopanem to też mogę oddać swój głos? :grin:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Ray » 20 wrz 2014, o 15:59

BPX33 napisał(a):Czyli jak jestem spod Warszawy, a urodziłem się w Zakopanem to też mogę oddać swój głos? :grin:


Możesz być nawet z Ukrainy, a urodzony w Rosji :P

Sorry za offtop, nie mogłem się powstrzymać ^^
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: TOR samochodowo-motocyklowy BO Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 22 wrz 2014, o 09:02

Oddać głos zawsze można, choć nie jest to fair. Najwyżej system odrzuci Twój głos.
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości