Jaka maska do spawania?

Jaka maska do spawania?

Postprzez drift-rak » 4 gru 2014, o 22:05

Jaka polecacie maske automatyczna do spawania w rozsadnej cenie? Nie spawam codziennie non stop, raczej jak to w warsztacie wtedy kiedy trzeba ale nie chce kupic czegos co za pol roku wywale na zlom
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Jaka maska do spawania?

Postprzez Suseł » 5 gru 2014, o 06:44

Od prawie 2 lat codziennie używam tej przyłbicy i nie narzekam :) Regulacji DIN od 9 do 13 i czasu przyciemniania.
http://weldsystem.pl/bhp/215-przylbica- ... i-v2a.html
Avatar użytkownika
Suseł
Touge Drifter
 
Posty: 252
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 21:00
Lokalizacja: Myszków

Re: Jaka maska do spawania?

Postprzez menzuramenzura » 5 gru 2014, o 18:47

Ja od jakichś 3 lat używam jakiejś jeszcze tańszej z allegro, kosztowała ok 150zeta, ma tylko regulację zaciemniania.
Od tego czasu zapomniałem co to piasek w oczach w nocy :grin: .
Używam łikendowo, nie wiem jak się sprawdzi (i jak długo by wytrzymała) przy łupaniu non stop, w każdym razie ja nie miałem żadnej awarii.

Sprawdziłem właśnie na allegro, widzę że teraz takie maski mocno potaniały, można kupić za mniej niż stówę.
menzuramenzura
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 wrz 2010, o 21:26
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka maska do spawania?

Postprzez drift-rak » 5 gru 2014, o 20:20

To mnie pocieszyliscie ze maska za okolo 200zl wytrzyma jakis czas bo ostatnio masowo zmieniam narzedzia np pneumatyk znanej polskiej firmy wytrzymal ledwo ponad rok. Teraz mam CP i jakosciowo jest przepasc - cenowo tez.
200-250zl to cena jak najbardziej spoko. Czyli brac shermana czy sa jakies jeszcze liczace sie firmy w tej klasie cenowej?
a cos takiego http://allegro.pl/przylbica-samosciemni ... 69699.html
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Jaka maska do spawania?

Postprzez Domino » 5 gru 2014, o 21:19

Używamy na spawalni i montarzach maski te które pokazałeś mieszane warunki upały przymrozki itd. Szczerze polecam.;)
Avatar użytkownika
Domino
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 30 gru 2009, o 12:18
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości