Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez Keepsake » 13 mar 2008, o 14:59

Bartdrift napisał(a):Na innym forum które kiedyś zastępowało driftforum.pl


Coś Ci się chyba pozajączkowało trochę... Ja bym napisał odwrotnie, że drift-forum jest zastępstwem założonym z zemsty że chwilowo nie mogłeś tam pisać. :)
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: Regulamin i Kalendarz PFD 2008

Postprzez Bartdrift » 13 mar 2008, o 15:13

Keepsake napisał(a):
Bartdrift napisał(a):Na innym forum które kiedyś zastępowało driftforum.pl


Coś Ci się chyba pozajączkowało trochę... Ja bym napisał odwrotnie, że drift-forum jest zastępstwem założonym z zemsty że chwilowo nie mogłeś tam pisać. :)


Alez wcale nie . Driftforum jest PIERWSZYM w Polsce forum tylko na temat driftingu. Do teraz nie bylo takiego ,a forum o ktorym piszesz jest forum na temat "wyscigow ulicznych" jak sama nazwa wskazuje i jak wiele innych for w Pl ma rowniez PODFORUM drifting na ktorym wiele osob z braku innej opcji pisywalo ,co zreszta szybko sie zmienia dlatego ze nareszcie jest jest driftforum.pl :) i nie trzeba juz pisac w miejscu z pewnych wzgledow nie odpowiednim.

Pomysł stworzenia tego forum nie jest zresztą mój, w dodatku wcale nie ja je tworzylem . Ba ,nawet nie jestem tu administratorem! :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Regulamin i Kalendarz PFD 2008

Postprzez Keepsake » 13 mar 2008, o 15:24

Bartdrift napisał(a):Pomysł stworzenia tego forum nie jest zresztą mój, w dodatku wcale nie ja je tworzylem . Ba ,nawet nie jestem tu administratorem! :)


No to przyznaje że mnie zaskoczyłeś. To kto je stworzył?
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: Regulamin i Kalendarz PFD 2008

Postprzez Bartdrift » 13 mar 2008, o 15:25

W sumie to kamkor. I on tu jest adminem zresztÄ….
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Regulamin i Kalendarz PFD 2008

Postprzez Keepsake » 13 mar 2008, o 15:41

Bartdrift napisał(a):W sumie to kamkor. I on tu jest adminem zresztą.


Aha, no tak mogłem się spodziewać że wskażesz jednego ze swoich ludzi bo nie dziwota że nie Ty je tworzyłeś nie ukrywałeś nigdy tego że komputeromaniakiem zdecydowanie nie jesteś....

No ale skoro to forum kamkora to i tak oznacza że tak naprawdę wszystkim kręcisz Ty jako tzw. szara eminencja. :)
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: Regulamin i Kalendarz PFD 2008

Postprzez Bartdrift » 13 mar 2008, o 15:47

Maciek, prosze Cie.....
Raczej jako "szara eminencja" tego forum ,nie pozwole na wytworzenie tutaj podobnej atmosfery jaka jest tam ,wiec daj temu spokoj. Peace :wave: :drift:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez kamkor » 13 mar 2008, o 16:10

Szara eminencja - jakie określenie :rotfl2:

Pomysł na forum był już dobre parę miesięcy temu. Po prostu idziemy śladami innych krajów, w których dobrze rozwija się drifting, takich jak: Anglia, Malezja, Niemcy, Holandia, Czechy, Wegry, Kanada, Australia, Usa itd. Te kraje mają już własne forum driftingowe poświecone głównie tej wlaśnie tematyce. Z jakich względów to wiadomo.

Pomysł był dość długo odkładany, ale po dyskusji przy prostakątnym stole;) po pierwszum dniu IDC Drift Fest w gronie driftingo, maxi tuning + paru drifterow doszliśmy do wniosku, że nadszedł już czas najwyższy na forum driftingowe w Polsce.
kamkor
DRIFTINGO
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez Pieczyniak » 13 mar 2008, o 17:28

Panowie ja myślę że nie ma co się spinać czyje to forum bo to nie ma znaczenia. Faktem jest że Driftforum jest na dzisiaj najważniejszym forum dla wszystkich driftmaniaków mimo że podforum na streetracing było pierwsze i tam dotychczas spotykali się wszyscy zainteresowani. Co do Bartka i kamkora to chwała im za to że się tego podjęli i dzięki nim mamy tu taki a nie inny klimat który na SR często się robił nie zdrowy a jak ktoś miał za dużo do powiedzenia to pan keepsake skutecznie zamykał mu usta dzieląc banami jak leci, a to tylko potęgowało stan ogólnego wku*wienia.
Większośc zainteresowanych i tak śledzi na bieżąco oba fora i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie
Avatar użytkownika
Pieczyniak
DRIFTER
 
Posty: 301
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 22:17
Lokalizacja: Ełk/Poznań

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez Bartdrift » 13 mar 2008, o 18:41

Pieczyniak napisał(a):Większośc zainteresowanych i tak śledzi na bieżąco oba fora i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie

Przez jakis czas to dobre okreslenie . :grin:
Mysle ze to jest tak jak Kamkor napisal. W kazdym kraju w ktorym drifting mocno sie rozwija jest forum mu poswiecone .Samo podforum to jednek troche za malo jak na tak barwny i dynamicznie rozwijajacy sie sport. :)

A atmosfere tworzymy my wszyscy i ciesze sie bardzo ze jest tak super. Oby tak dalej ! :yahoo: :good: :drift:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez Keepsake » 13 mar 2008, o 19:30

Pieczyniak napisał(a):a jak ktoś miał za dużo do powiedzenia to pan keepsake skutecznie zamykał mu usta dzieląc banami jak leci, a to tylko potęgowało stan ogólnego wku*wienia.


Jak tu się zleci cały ten chłam co był tam, jak się zacznie sezon i związane z nim kontrowersje, to tu też zaczną lecieć bany albo się zrobi chujnia. Trzeciej drogi nie ma.
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez Bartdrift » 13 mar 2008, o 19:41

Bedzie dobrze! :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez szefer » 13 mar 2008, o 21:13

u nas sieczki nie ma bo sie dobrze prowadzimy :robodance: :taniec: :woohoo:
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Co, Kto, i dlaczego - "Szara Eminencja" ;)

Postprzez Szymon535 » 13 mar 2008, o 21:14

Keepsake napisał(a):
Pieczyniak napisał(a):a jak ktoś miał za dużo do powiedzenia to pan keepsake skutecznie zamykał mu usta dzieląc banami jak leci, a to tylko potęgowało stan ogólnego wku*wienia.


Jak tu się zleci cały ten chłam co był tam, jak się zacznie sezon i związane z nim kontrowersje, to tu też zaczną lecieć bany albo się zrobi chujnia. Trzeciej drogi nie ma.[/quote

:mod: :lollol:
Avatar użytkownika
Szymon535
IDS PRO
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 09:21


Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości