Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez BPX33 » 1 lip 2016, o 19:41

Witajcie!

Jestem tu już jakiś czas i widzę, że w temacie zmiany lub dodania zdjęć, które wyświetlają się każdorazowo na górze strony nic się nie dzieje. I tu pytanie do osób decyzyjnych. Nie uważacie, że można by było zrobić mały upgrade? :confused:
Wydaje mi się, że 5 zdjęć obecnie to trochę mało i nie mówię, żeby całkowicie z nich zrezygnować, tylko można by dodać z 5-6 nowych dla urozmaicenia...
Na "konkurencyjnym" forum zdjęcia zmieniane są co kilka miesięcy, a tu stagnacja. :P

Z góry dzięki za odpowiedź. ;)
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez Bartdrift » 1 lip 2016, o 22:55

Nawet nie zaczynaj tego tematu :D W każdym razie ja nie zamierzam znowu tego przechodzić :rotfl2:

A tak swoja drogÄ… bo nie jestem w temacie : Jakie to "konkurencyjne" forum ? :scratch:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez Banan » 2 lip 2016, o 12:23

Przynajmniej widać, że forum istnieje nie od dziś. :grin:
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez BPX33 » 2 lip 2016, o 17:08

Bartdrift napisał(a):Nawet nie zaczynaj tego tematu :D W każdym razie ja nie zamierzam znowu tego przechodzić :rotfl2:


Ale co bo nie w temacie jestem? :confused:

Bartdrift napisał(a):A tak swoja drogą bo nie jestem w temacie : Jakie to "konkurencyjne" forum ? :scratch:


tanidrift ;)
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez BPX33 » 2 lip 2016, o 17:08

Banan napisał(a):Przynajmniej widać, że forum istnieje nie od dziś. :grin:


Dlatego napisałem, żeby dodać nowe do już istniejących. :)
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez Bartdrift » 3 lip 2016, o 00:55

BPX33 napisał(a):
tanidrift ;)


No to z tą "konkurencją" nieco zaszalałeś :D Konkurencją - i to taką która nas właściwie zupełnie rozmontowała - jest FB, ale tani to raczej zupełnie inna forma i średnio to "konkurencja" dla nas. Z resztą powstało tylko dlatego, bo były rzeczy pod którymi nikt z nas nie chciał się podpisać. I nadal nikt nie chce :)

Co do banerów : Jak ktoś ma ochotę zrobić jakiś fajny baner, a do tego uda mu się dogadać z kamkorem w tej sprawie- to ja nie widzę problemu, będzie nowy bener :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiana lub dodanie wyświetlanych zdjęć na górze forum

Postprzez BPX33 » 3 lip 2016, o 19:44

Bartdrift napisał(a):Konkurencją - i to taką która nas właściwie zupełnie rozmontowała - jest FB


Nie wiem o czym Ty do mnie piszesz... :P Nigdy nie miałem FB i nigdy nie będę miał, bo to śmietnik internetu. :lollol:

Bartdrift napisał(a):Co do banerów : Jak ktoś ma ochotę zrobić jakiś fajny baner, a do tego uda mu się dogadać z kamkorem w tej sprawie- to ja nie widzę problemu, będzie nowy bener :)


Ja mogę udostępnić zdjęcia, ale jak ktoś chce obrobione i w ogóle wodotryski to nie dla mnie temat...
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki


Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron