Virtual tuning....auto Bart Drifta

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Bartdrift » 31 lip 2008, o 09:19

Cos w tym jest, ale to jeszcze nie to. Ta wersja z jasniejszym paskiem bardziej, bo ta cala jest troche taka monotonna.
Ale tak na prawde ai ten pasek do konca mnie nie przykonuje ,ani miejsce...
sam juz nie wiem
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez strus555 » 31 lip 2008, o 09:31

A może różowa perła?
strus555
Touge Drifter
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2 maja 2008, o 22:20
Lokalizacja: Lublin/Krasnystaw

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Pat-325 » 31 lip 2008, o 09:56

jak bede mial chwile wieczorkiem to powalcze..
coprawda najlepsza bylaby fotka typowo z profilu, ale moze i z tego da sie cos wyczarowac ;)
Pat-325
Touge Drifter
 
Posty: 472
Dołączył(a): 5 lip 2008, o 11:40
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez rennen » 1 sie 2008, o 10:41

W photoshopie tego ładnie nie zrobie, ale bym spróbował tak - różowe body (całe razem ze spoilerami) + maska, dach, bagażnik i lusterka na biało. Na różowej części nadwozia jakieś czarno-białe vinyle czy wzory, a na białych czarno-różowe. Do tego złote felgi. Połączenie kolorów trochę "emo" :lol: ale uważam że te 3 kolory dobrze grają ze sobą i taki ładny projekt by był niezły i mocno zwracał uwagę.
Avatar użytkownika
rennen
Król Ronda
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Łazor » 1 sie 2008, o 14:06

Cienizna ale nie mam juz za bardzo czasu na inne. Ja bym proponował takie coś - w końcu japońska manga :
Obrazek
Łazor
Clutch Burner
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:36

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 1 sie 2008, o 14:11

Łazor napisał(a):Cienizna ale nie mam juz za bardzo czasu na inne. Ja bym proponował takie coś - w końcu japońska manga :
Obrazek


:lollol: :lollol:
a japonczyka nie miales na drzwi :rotfl2:
bo Bart na panienke nie wyglada :tease:

po za tym RESPECT,
jak dla mnie najlepszy projekt jak do tej pory :thumbsup:
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Bartdrift » 1 sie 2008, o 14:51

Zajebiste!!! Tylko czemu ta dziewczynka??? :mod: Czy ja wygladam na dupe ? (to bylo pytanie retoryczne! :mad: ;) :lol: )

Jak bym byl dziewczyną to juz bym nie odpusicil tego projektu za zadne skarby! Na prawde, Japonia na maxa!

Ja wiem ze kolor typowo dziewczyński, ale ja bardzo prosze : Jakis japoniec by sie nie znalazł zamiast tej sisi ? :beg: :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Łazor » 1 sie 2008, o 15:08

Takie może być :

Obrazek

:rotfl2: :lol: :rotfl:
Łazor
Clutch Burner
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:36

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez strus555 » 1 sie 2008, o 17:57

Może Fujiwara Takumi.
strus555
Touge Drifter
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2 maja 2008, o 22:20
Lokalizacja: Lublin/Krasnystaw

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Łazor » 1 sie 2008, o 20:13

To nowa propozycja :
Obrazek

To coś na przednim błotniku to miał być carbon ... ale wyszła jakaś siatka ogrodowa. :blush:

Wogóle to coś co wyszło to badziew straszny no ale to ma być tylko poglądowe :P
Łazor
Clutch Burner
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:36

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Javie » 1 sie 2008, o 23:41

Bartdrift napisał(a):Zajebiste!!! Tylko czemu ta dziewczynka??? :mod: Czy ja wygladam na dupe ? (to bylo pytanie retoryczne! :mad: ;) :lol: )

Jak bym byl dziewczyną to juz bym nie odpusicil tego projektu za zadne skarby! Na prawde, Japonia na maxa!

Ja wiem ze kolor typowo dziewczyński, ale ja bardzo prosze : Jakis japoniec by sie nie znalazł zamiast tej sisi ? :beg: :)

Bo ma być motyw z anime - dziewczyna w szkolnym mundurku, z długimi włosami i wielkim dekoltem ;)
A kolor - coś takiego może ? Obrazek
PS - różowy lakier i motyw faceta - jeszcze ktoś pomyśli, że masz chłopaka :lol:
Avatar użytkownika
Javie
Touge Drifter
 
Posty: 431
Dołączył(a): 2 lip 2008, o 16:12
Lokalizacja: Osw

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Pluto » 2 sie 2008, o 02:44

Obrazek


Japonskie sloneczko, troche lisci z japonskiej wisni, manga czy magna jakkolwiek to sie zwie i wyszlo co wyszlo. Jak bys chcial jakas wybrana grafike z google to daj znac.
Avatar użytkownika
Pluto
Touge Drifter
 
Posty: 271
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 02:51
Lokalizacja: Łomża

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Simon623 » 2 sie 2008, o 09:06

Nie wiem, jak sie Bart na to zapatruje, ale projekt ze sloneczkiem wyglada narazie najlepiej wg. mnie. Ta babeczka jakkolwiek sie tam wpasowala, mnie jednak nie podchodzi, moznaby jednak sprobowac pomontowac i wrzucic tam jednak jakas plec meska z ta przezroczystoscia. Np. Cos z initial D.

Tak sobie mysle, ze wogole najlepiej wyjdzie gdy bedzie wlasnie jakas manga, scenka, itd. A na to naniesc motto z wschodzacym sloncem, tylko ze to juz wszystko jest wyzsza szkola lakiernictwa.
Avatar użytkownika
Simon623
DRIFTINGO
 
Posty: 57
Dołączył(a): 30 gru 2007, o 15:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez KROLIK » 2 sie 2008, o 09:14

dobrze zrobiona manga na samochodzie to jest to, jakis czas temu juz wymyslilem aby zrobic cos fajnego na samochodzie a jeden z forumowiczow ostatnio podsunal mi pomysl :) Usagi Yojimbo

Królik samuraj :) jakis motyw na pewno zrobie na samochodzie :) moze nawet caly zakleje zobacze :)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: Virtual tuning....auto Bart Drifta

Postprzez Pluto » 2 sie 2008, o 19:22

Z zaklejaniem calego auta to nie wiem czy do konca dobry pomysl. Elementy takie jak zderzaki, progi powinny raczej zostac czyste. Ewentualnie jakies nie wielkie czesci zaklejone. Czesto sie to urywa i szkoda zerwac fajna grafike.

Co do mojego projektu to ciezko znalezc cos meskiego co wkomponuje sie ladnie w roz i krem albo roz i biel. Zreszta mysle ze jakas fajna laska na dzwiach bardziej przyciagnie uwage niz jakis chudy japonczyk :lol: Ja wolalbym laske na drzwiach i w zadnym wypadku nie robi to ze mnie faceta malo meskiego. Wrecz przeciwnie powiedzial bym.
Avatar użytkownika
Pluto
Touge Drifter
 
Posty: 271
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 02:51
Lokalizacja: Łomża

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości