Zmiany na forum

Tematy dotyczące driftforum.pl - ogłoszenia, sprawy technicznie, wasze sugestie.

Re: Zmiany na forum

Postprzez Reth » 15 maja 2013, o 00:42

Jezeli chodzi o dzial Poczatkujacy ktorego jestem moderatorem, raczej zmian nie bedzie. Dyskutowalismy o tym z reszta i ma byc to dzial dla poczatkujacych... Tematy sa w miare czyszczone, a swoboda duza. Tyle :)
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany na forum

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 15 maja 2013, o 12:38

sajrus napisał(a):.. Druga sprawa to dział newsów, jak wiemy strona która nie działa aktualizuje sobie jakieś nowinki to czemu by nie dogadać się z chłopakami i podpiąć im dział newsy które automatycznie pojawiałyby się i tu? ...

nie ma takiej opcji!
mieli swój dział, nadużyli naszego zaufania, tylko i wyłącznie dzięki ich własnemu postępowaniu dział jak i oni zostali z tego forum pożegnani :amen:
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Zmiany na forum

Postprzez sajrus » 15 maja 2013, o 12:42

a co z resztą spraw? może ktoś inny by nowości przygotowywał, albo podpięli byście jakąś domenę na strone główną i coś tam zamieszczali.
Avatar użytkownika
sajrus
Touge Drifter
 
Posty: 545
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 23:24
Lokalizacja: łódź

Re: Zmiany na forum

Postprzez Reth » 16 maja 2013, o 00:58

Jak ktos bedzie szukal informacji to je znajdzie :))
Codziennie pojawiaja sie tutaj nowe posty/tematy, wystarczy dla kazdego :)
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany na forum

Postprzez Bartdrift » 17 maja 2013, o 21:25

Kiedys bylo driftingo.pl Dzialalo jak dzialalo. Kupe roboty, średnie efekty. Dalismy spokój po kolejnej wsadzonej "dyszce" . Pozniej zaczely pojawiac sie wszelakie serwisy . Wiekszosci tez szybko sie to nudzilo, kilka dziala. Mysle ze obecnie jest w czym wybierac. Jak napisal Reth : Jak ktos szuka, to spokojnie znajdzie. Poza mozliwoscia promowania swoich stron i dawania newsow na forum innej opcji nie przewidujemy.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiany na forum

Postprzez Nikikin » 2 lut 2014, o 09:40

A ja bym proponował dodać kilka modyfikacji do skryptu co by cię przyjemniej przeglądało forum.

Według mnie bardzo brakuje czegoś takiego:
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2104709 - Latest Topic Title (na stronie głównej w kolumnie Ostatni post wyświetla tytuł ostatniego tematu)
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2107327 - Szybka odpowiedź, myślę, że wielu osobą by się to spodobało :)

Można by jeszcze zrobić tutaj obsługę Tapatalk -> http://tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=phpbb
Avatar użytkownika
Nikikin
Touge Drifter
 
Posty: 406
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 15:31
Lokalizacja: Kielce

Re: Zmiany na forum

Postprzez gimon-movies » 19 lut 2014, o 00:01

Strasznie mnie denerwuje moderator e30owner...
Usuwa wszystko co mu się nie podoba i dupa z dyskusji bo panu się nie podoba. Chyba od tego jest forum aby komentować i wymieniać spostrzeżenia. Trochę to śmieszne się robi..

Nie ten tekst mi się nie podoba nie jest według mojej myśli --> klik "Usuń" :rotfl:
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Zmiany na forum

Postprzez e30 owner » 19 lut 2014, o 01:08

Człowieku, masz napisane jak wół, że o gustach, pieniądzach się nie dyskutuje na forum ?? To nie moje "widzimisię", tylko przez takie pisanie "mi się GTR nie podoba" "a mi m-power się nie podoba" przez 2 strony tematu, to się tego czytać nie da później. Na jeden Twój wpis jaki tutaj wyżej zamieściłeś 20 osób pisało mi na PW, że już mają takich "dyskusji" dość.

Chcesz pisać co się Tobie podoba - jakie body według Ciebie pasuje do E30 - proszę, dział Offtopic czeka!!! Bo nawet sprawy czysto stylistyczne rodem z pudelka czy innego kozaczka do działu "nadwozi" nie pasują. I w tymże Offtopicu możesz pisać co chcesz i ile chcesz, jak każdy inny, i ja zaręczam że żadnej "niepasującej mi" odpowiedzi nie usunę.

Mało tego - również uważam że body GTR do e30 jest bezczeszczeniem nadwozia - więc jak może mi nie pasować Twoje spojrzenie, tylko powtarzam to po raz ostatni do Ciebie i do innych. Działy techniczne, w tym projekty, mają być wolne od tematów związanych z gustem właściciela pojazdu i pieniędzy - bo są to tematy, nic nie wnoszące do aspektów technicznych, oraz pianobójcze itd, a tego nikt tutaj nie chce I BĘDĄ USUWANE!!! Poczytaj w regulaminie wszystko jest ładnie opisane :)

EDIT: A śmiesznie to było, gdy na 15 stron tematu o samochodzie, na forum DRIFTINGOWYM, 10 stron wyglądało jakbym znajdował się na forum STYLINGOWYM, bo albo był bój (bo nawet nie dyskusja) o bodykicie, albo o kolorach, albo o felgach i glebie!!! Pisz tak na innym forum technicznym stricte - to zobaczysz kto z kogo będzie się śmiał.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Zmiany na forum

Postprzez Lipton335 » 19 kwi 2014, o 22:41

Siemka panowie mam pomysł.. Tak się zastanawialem i szukałem zresztą.. czemu Driftforum nie ma na Tapatalku ? czy jak to sie tam pisze :D znalazłem Tuning F i pare innych ale mojego ulubionego nie :( jeśli jest taka możliwość to zróbcie coś z tym ;) bez napinki jbc
Avatar użytkownika
Lipton335
Touge Drifter
 
Posty: 626
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 11:28
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiany na forum

Postprzez gimon-movies » 21 kwi 2014, o 23:37

Czemu zniknęli admini danych działów? Fajnie jak to było
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Zmiany na forum

Postprzez Reth » 24 kwi 2014, o 17:33

Bo teraz nikt nie ma przydzielonego dzialu.
Doszlo dwoch modow i kazdy "sprzata" co moze :)
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany na forum

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 29 kwi 2014, o 16:05

Lipton335 napisał(a):Siemka panowie mam pomysł.. Tak się zastanawialem i szukałem zresztą.. czemu Driftforum nie ma na Tapatalku ? czy jak to sie tam pisze :D znalazłem Tuning F i pare innych ale mojego ulubionego nie :( jeśli jest taka możliwość to zróbcie coś z tym ;) bez napinki jbc


Do Tapatalka nie mamy zaufania ;) czasem wyswietla za duzo.
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Zmiany na forum

Postprzez After » 30 kwi 2014, o 14:41

siema!
wiem,ze nie tu ale niemoge zalozyc tematu. problem nastepujacy:
zalogowalem sie gdyz potrzebuje kontaktu pilnego z jednym z uzytkownikow. jestem swierzak ) postow itp. wyslalem do niego PW ale wisi jako "do wyslania"
o co chodzi?
After
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 17:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zmiany na forum

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 30 kwi 2014, o 14:50

After napisał(a):siema!
wiem,ze nie tu ale niemoge zalozyc tematu. problem nastepujacy:
zalogowalem sie gdyz potrzebuje kontaktu pilnego z jednym z uzytkownikow. jestem swierzak ) postow itp. wyslalem do niego PW ale wisi jako "do wyslania"
o co chodzi?

dopoki ten uzytkownik sie nie zaloguje na forum i nie przeczyta PW od ciebie, to bedziesz je widzial jak do wyslania
jak odbierze wtedy twoje PW znajdzie sie w twoich wyslanych
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Zmiany na forum

Postprzez After » 30 kwi 2014, o 18:13

Ok ;) dzieki
After
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 17:57
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron