Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Pytania o produkty, zawartosc strony i wszystko majÄ…ce zwiÄ…zek z DriftinGo.pl

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez KROLIK » 7 mar 2008, o 14:34

zgadzam sie z terym wczoraj razem ogladalismy i naprawde profi robota!!!!!!!!!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

tery zapomnial dodac ze piotrus jest bardzo skromny;)

pyt. Basia - Popełniłeś jakieś błędy?

odp. Piotrek - Żadnych, żadnych. :grin: :grin: :grin: :D :D

piotrus ach ta wrodzona skromnosc ;) :lol: :lol: :rotfl2: :rotfl2:

ale i tak urywanie zderzaka mistrzostwo :):):):) :thumbsup: :rockon: :rockon: :lollol:
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez mark13 » 7 mar 2008, o 19:28

ja też juz płytke dostałem i obejrzałem (3 razy :D )
podobało mi się i to bardzo, warto było czekać te prawie pół roku
onboardy super, zderzaczek super tylko szkoda tej punktacji...

ale mała krytyka też będzie (innych chętnych do krytykowania nie widzę... :D )
ustawienie kamer - nie wiem czemu w tych miejcach, względy bezpieczeństwa ? A zwłaszcza tej głównej za oponami, gdyby ona chociaz na tych oponach stała... No i brak kamery równoległej do clipping zone przez co końcówki przejazdów są często niewidoczne (fakt że w tym miejscu to albo dobry zoom albo operator kamikadze :lol: )
format 4:3 przez co auta lubiÄ… uciekac z ekranu :D

A tak na koniec to bardzo wam za ta relację dziękuję, w Poznaniu nie byłem, zadnych sensownych materiałów z tej imprezy nie widziałem jak już cos się pojawiło to strasznie niekompletne
dzieki i :good:
mark13
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 sty 2008, o 20:12
Lokalizacja: ZÄ…bki

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez kamkor » 7 mar 2008, o 20:50

Dzieki wszystkim na komentarze :) Napewno calemu teamowi filmujacemu relacje w Poznaniu bardzo milo slyszec to co piszecie :)

Mark3: Byla proba postawienia ostaniej kamery na oponach/bandzie, ale za bardzo sie trzeslo. Lepiej by wygladaly tez ujecia z ostatniej kamery, gdyby stala ona dalej na koncu trasy przy zewnetrznym clipie, ale nie obejmowala by wtedy pierwszego zakretu. Jezeli pierwsza, albo druga kamera nie nagrala by poczatku to zawsze jest jeszcze ujecie z ostatniej kamery. :) Nie moglismy sobie pozwolic np. na brak materialu z jakiegos przejazdu z 1 zakretu. Wszystko musialo zostac nagrane, zeby mowa byla o robieniu relacji. Najgorzej mial operator ostatniej kamery, poniewaz ujecia z wyjscia z ostatniego zakretu robil juz tylko on.

No i oczywiscie nie moglismy postawic kamer w niebezpiecznych miejscach, poniewaz - 1) Bezpieczenstwo, 2) Organizatorzy by na to nie pozwolili(I wcale sie temu nie dziwie).

No ale fakt, ze kamerzysta kamikaze jak Zaku z option vol by sie przydal podczas krecenia tej relacji. :grin:
kamkor
DRIFTINGO
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez szefer » 7 mar 2008, o 23:35

Super relacja !!
Bardzo mi sie podobala, tylko barkowalo troche tej otoczki wokol, wedlug mnie za malo wywiadow oraz calej sceneri dookoloa jak np. zmiana opon itp zeby ludzie ktorzy nie czuja klimatu wkrecili sie w to wszystko i widzieli co sie dzieje poza torem.
Pozdro :)
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez Tommy » 8 mar 2008, o 21:25

Wlasnie odpakowalem pudeleczko i jak tylko skoncze projekt na uniwerek to zabieram sie za ogladanie :yeah: Dzieki Bardzo Bart! :grin:

A co do stanu opakowania, to moje chyba ostro przezylo: http://manta.univ.gda.pl/~tsulkows/temp/obudowa.jpg

Generalnie wyglada jakby kant palety na tym wyladowal :shock: cale szczescie na rogu a nie na srodku gdzie jest plyta, bo ta jest cala :yahoo:
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez EBER » 11 mar 2008, o 20:34

Produkcja suuuuper :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
1.Fakt brakuje troche punktacji.
2.Fajnie jakby bylo wiecej takich akcji jak ta ze zderzakiem ognia.
3.Mozna by zrobic dodatek do jakiegos DVD w ktorej bedzie prezentacja drifterow i ich aut.
Bede na bank kupowal nastepne produkcje DRIFTINGO.PL
P.S.Opakowanie myslalem ze cale na poczatku ale delikatnie po rogach jednak dostalo :P :P :P :P :P :P :P
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez Grzechu » 17 mar 2008, o 21:16

Bardzo fajna produkcja,akcja z ogniowym zderzakiem przednia :D
Mało ujęć z parku maszyn.Można było dodać również szybkie ujecie całości widowni zgromadzonej w Poznaniu.
Miło sie ogląda.Zostane stałym klientem.
Tak trzymać driftingo.pl :thumbsup:

Płytke nabyłem na treningu w Poznaniu wiec pudełeczko mam bez rysy ;)
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Åšroda Wielkopolska

Re: Uwagi i rady na temat dvd driftingo vol.1

Postprzez smutny » 16 kwi 2008, o 15:07

No cóż Bart mogę tylko jeszcze raz podziękować twojemu Mechanikowi ,że tak wspaniałomyślnie ofiarował mi tę płytkę. Czy płytka jest dobra. Powiem tak przed 18,03,2008 drift był mi raczej obojętny ,ale po tym jak zobaczyłem twoje auto (podczas odbioru w Gdyni)a potem obejrzałem materiał z płyty zupełnie zmieniłem zdanie. Świetna realizacja zero zbędnego pi#%@olenia. Naprawdę zachęcające. :rockon: :drift:
Avatar użytkownika
smutny
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 19:21

Poprzednia strona

Powrót do Na każdy temat

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości