Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Pytania o produkty, zawartosc strony i wszystko mające związek z DriftinGo.pl

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Bartdrift » 3 cze 2008, o 08:33

Jak driftingo nie nagra to najpewniej nie ma :grin:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez sputnik » 3 cze 2008, o 08:45

To ja moge posłużyć jako model :grin: :yeah:
Avatar użytkownika
sputnik
Touge Drifter
 
Posty: 438
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 15:53
Lokalizacja: Wrocław

Reklamy na DVD Driftingo ?

Postprzez Forest » 29 lip 2008, o 09:23

Mysle ze glownym problemem jest czas realizacji . Zdaje sobie sprawe ze jest mega duzo pracy przy tym , ale niestety malo kogo obchodzi teraz plyta z Bydgoszczy, ktora dopiero wyjdzie, nie wspominajac juz o Lublinie. Jest w necie tyle amatorskich relacji i filmow ze generalnie kazdy widzial juz swoje przejazdy i wtedy taka plytke kupuje kilka maniakow dla fajnej pamiatki ale tych pewnie zbyt wielu nie jest. Mysle ze jak by teraz wychodzila plytka z Koszalina a nie z Bydgoszczy to zaintresowanie bylo by znacznie wieksze. Widac to nawet po temacie w dziale media , że temat ze zdjeciami i filmami zamiera po tygodniu i wszyscy zaczynaja szykowac sie do nastepnych eventow.

Pozdro
Avatar użytkownika
Forest
PSS Team
 
Posty: 231
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 20:41
Lokalizacja: Poznań RATAJE

Re: Reklamy na DVD Driftingo ?

Postprzez mark13 » 29 lip 2008, o 11:03

Oj nie zgadzam się
z tych wszystkich filmików które pojawiają się po zawodach rzadko kiedy można pełne top 16 złożyć. Tu nie ma innego wyjścia jak poczekać na pełną relację, nawet jeżeli to trochę potrwa.
Osobiście nie mam nic przeciwko reklamom (których pewnie nie da się przewinąć :grin: )
chciałbym tylko żeby z każdej rundy coś zostało dla potomnych... :beg: :beg: :beg:
mark13
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 sty 2008, o 20:12
Lokalizacja: Ząbki

Re: Reklamy na DVD Driftingo ?

Postprzez Forest » 29 lip 2008, o 11:20

wiadomo ze nikt nie zrobi takiej profesionalnej relacji , ale kto dzis kupi dvd z lublina ? tylko Ci ktorzy tam jezdzili chca pamiatke z eventu a tych raczej niejest wielu.
normalnego widza nie interesuja zawody z przed 2 miesiecy.

pozdro
Avatar użytkownika
Forest
PSS Team
 
Posty: 231
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 20:41
Lokalizacja: Poznań RATAJE

Re: Reklamy na DVD Driftingo ?

Postprzez Bartdrift » 29 lip 2008, o 12:58

Nie jest chyba tak do konca. Nasze relacje to nie tylko kilka przejazdow . To przedstawienie danego eventu od poczatku do konca w sposob nie porownywalny do tego, co mozna zoabczyc na YT. To juz nie jest tylko pamiatka, ale super argument na sponsorow. To, ze pozniej reklamy danego sponsora na Twoim samochodzi beda ogladali inni, nie tylko podczas chwili na zawodach, jest mysle bardzo wazne dla potencjalnego sponsora i dbanie o to zeby tak sie dzialo, powinno byc dla Ciebie jednym z priorytetow. Filmu z YT raczej bym nie pokazal. Do tego jest to niesamowity material dla wszystkich, ktorzy chca kiedys sprobowac driftu. Mozna zobaczyc jak to wyglada krok po kroku, mozna sobie zrobic pause ,cofnac, czy obejzec klatke po klatce. Ja sam tak czesto robie ogladajac optiony itp.

A o kibicow driftu to sie akurat nie martwimy,bo o dziwo wieksze zainteresowanie jest wlasnie ze strony osob " z zewnatrz" niz od drifterow. Jestesmy natomiast wrecz zszokowani, ze nie kazdy drifter nabyl plyte z Lublina. Ja bym tego osobiscie nie przepuscil za zadne skarby! Przecież to jest poza swietna pamiatka dowod na to, w jak bardzo profesjonalnej imprezie/sporcie bierzemy udzial. To ze ktos to filmuje i wydaje na DVD jest juz naprawde ogromnym krokiem do przodu dla calego driftingu w naszym kraju i kazdy drifter powinien czuc sie ZOBOWIAZANY do tego zeby taka plytke nabyc. To przeciez nie jest dla nas robione. Jak do tej pory dokladamy do tego mase pieniedzy z nadzieja ze w koncu zacznie byc to wszystko na zero. Niestety nie zanosi sie, a wrecz idzie to w druga strone.

Tez bysmy bardzo chcieli, zeby sprzedaz w koncu wzrosla i zeby zarobic z tego jakies pieniadze, dzieki ktorym relacje zaczna byc szybciej wydawane(wieksza ilosc osob pracujacych nad montażem), wprowadzimy profesjonalny komentarz, czy kupimy w koncu jakis konkretny sprzet. Ale jezeli na 70 drifterow czynnie bioracych udzial w TDC ,plyte kupuje tylko 20 z nich, to zaczynamy sie powaznie zastanawiac nad sensem tego co robimy. Moze to nie jest potrzebne ? Wierzylem, ze to duzy skok do przodu dla naszej dyscypliny, ale jak wolicie ogladac "relacje" na YT, to co mozemy zrobic ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Forest » 29 lip 2008, o 21:58

Źle zrozumiales moja wypowiedz. Wiadomo ze filmiki na YT niemaja co sie rownac z wasza relecja. Ale obecnie kazdy widz/zawodnik zyje tym co bylo w koszalinie i szykuje sie na łodź. zawody w lublinie byly dawno temu i zainteresowanie relacją z nich jest napewno duzo mniejsze , niz powiedzmy 2 tygodnie po zawodach. Mysle ze jak by DVD wchodzilo do sprzedazy po 2 tygodniach od zawodow sprzedaz skoczyla by 2 krotnie.Zdaje sobie sprawe ze zmontowanie takiego filmu troche trwa , ale cos za cos.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forest
PSS Team
 
Posty: 231
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 20:41
Lokalizacja: Poznań RATAJE

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Bartdrift » 29 lip 2008, o 22:08

Nie jest to mozliwe. Juz sam czas jaki potrzebuje tlocznia to 7-10 dni. A do tego trzeba to wszysko zgrac z taśm i zmontować. I to nie jest tak, ze ktos to robi wieczoram. Praca nad relacjami trwa od 9 do 17 od poniedzialku do piatku.
Tak jak piszesz, to jest po prostu niemożliwe. Identycznie sa wydawane dvd option (czesto dluzej) a oni dysponuja nieporównywalnie większym budżetem od nas.

Na prawde, robimy wszystko co w naszej mocy zeby to robic najszybciej jak sie da. Oczywiscie nadal jest mozliwe przyspieszenie, ale w tym momecie potrzebujemy wiecej ludzio do montarzu ,a biorac pod uwage nasze aktualne obroty i doplacanie juz do tego co mamy teraz, jest to po prostu niemozliwe.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez trueno2 » 1 sie 2008, o 19:39

Nie zastanawialiście się nad wystawianiem produktów Driftingo, a przynamniej filmów w serwisie Allegro.pl?
Avatar użytkownika
trueno2
moderator
 
Posty: 124
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 02:21
Lokalizacja: Posen/Szreniawa

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Piotras_88 » 28 sty 2009, o 11:49

Zejebiste Filmy !!! Przed wczoraj listonosz dostarczył mi 2 płytki a dzisiaj zamówiłem kolejne 3 !


POLECAM !!!!!!! :drift:


Pozdrawiam,
Piotrek
Avatar użytkownika
Piotras_88
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 sty 2009, o 09:53

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Pluto » 25 lut 2009, o 00:20

Pluto napisał(a):Nie chce zakladac watku to zapytam tutaj :)

Co sa wrte plyty dvd ze strony drifting.com dotyczace swapa rb25det do s13, remontow sr20, swapa 1/2jz do s14? Warte to uwagi? Bo mam na nie smaka :)


Więc zamówiłem :D Zapłaciłem kartą Visa......... i to by było na tyle nistety :glare:

16 grudnia 2008 roku zamówiłem z DRIFTING.com płytke dvd o budowie silnika sr20det. Całe szczęście tylko jedna na próbe bo do dnia dzisiejszego nie otrzymałem dvd. Emaile, priv na ich forum nic nie dają. Głucho. Dowiedziałem sie tylko że nie jestem jedynym który czeka na przesyłkę.

W ramach ostrzeżenia :) NIE POLECAM!!!!


A dzisiaj za te 30$ to miałbym dvd driftingo i pewnie jeszcze by na koszulkę starczyło :grin:
Avatar użytkownika
Pluto
Touge Drifter
 
Posty: 271
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 02:51
Lokalizacja: Łomża

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Bartdrift » 25 lut 2009, o 01:56

Dokladnie tak jak piszesz. Jeszcze rok temu zamawialem od nich jakies bzdury i nie bylo problemu. Od jakiegos roku rozmowa z nimi nawet jak dochodzi do skutku, to sensu nie ma zandego. Lepiej nic tam nie przelewac. Tez cos o tym wiem. Cale szczescie ja sie doprosilem zwrotu :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez RokiDrift » 23 cze 2009, o 14:09

A ja mam pytanie czy wyjdzie DVD z Poznania?? Jeśli tak to kiedy??
Avatar użytkownika
RokiDrift
Touge Drifter
 
Posty: 234
Dołączył(a): 29 lis 2008, o 19:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez Bartdrift » 23 cze 2009, o 16:11

Nie wyjdzie.

Kazdy zawodnik i kazdy kto ma na to ochote, moze kupic nieobrobione materialy ze soba, innym wybranym zawodnikiem, lub kazde inne. Cena ustalana bedzie indywidualnie.
Dostapne sa matreialy z 9 kamer . W tym 2 to onbordy.
Zapewniam, ze ogladanie takich materialow "nieobrobionych" dostarcza wielu emocji. NIe musze mowic, ze podczas skladaia relacji wiele akcji jest wycinanych, chocby po to, aby "wyplewic" przeklenstwa i podobne. A jest tego duuuuzo :D
Zaznaczam ze nie bedzie to "rozdawnictwo", bo nakrecenie tego kosztowalo nas bardzo duzo pieniedzy, ale tez nie bedzie to cena zaporowa.

Wszelkie pytania na adres :bart@driftingo.pl
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sprzedaz DVD Drifitngo.pl

Postprzez ju-by » 23 cze 2009, o 17:24

Reklama na wozach (np. tylna szyba - tak, żeby było widoczne) podczas zawodów choćby - po koleżńsku
Reklama na forach typu racingforum.pl + darmowa zajawka - tanio/barterowo
Rozsyłanie info, że wyszło do gazet (ze swojej strony gwarantuje, że jak wyslesz to w "GT" się pojawi) - za darmo
Darmowa zajawka na YT, wrzucie i gdzie się da - za darmo, a efekt może być dobry

EDIT : Zanim odpowiedziałem pytanie wyparowało ;)
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na każdy temat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość