Nowi montażyści do driftingo.pl

Pytania o produkty, zawartosc strony i wszystko mające związek z DriftinGo.pl

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Simon623 » 19 sty 2008, o 23:15

To i ja wkoncu cos napisze, chociaz krociutko, bo czasy ostatnio nie sa mi lekkie. No, ale do rzeczy.

Nie rozpisując się już na temat każdego klipu z osobna, musze również powiedzieć, że bardziej trafił do mnie filmik "drifting".

Druga produkcja odrzucila mnie w momencie pojawienia sie przejazdów, a dokladniej to E30'tki, która delikatnie ujmując została ukazana, jako zabawko-kosiarka. To przyspieszone tempo jest dosyc ciezkostrawne i o ile, sa momenty, w ktorych warto z niego skorzystac, to jednak cały przejazd w takiej formie jest dla mnie nie do przyjecia.

Juz nie chcac powtwarzac poprzednich opinii, warto zaznaczyc, ze obydwaj panowie poradzili sobie z zadaniem, jednak ciezko decydowac, tak naprawde na podstawie jednej wizji kazdego z tworcow.

Jestem ciekaw, jak po naszych uwagach wygladalaby kolejna produkcja.
Avatar użytkownika
Simon623
DRIFTINGO
 
Posty: 57
Dołączył(a): 30 gru 2007, o 15:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Bartdrift » 19 sty 2008, o 23:44

hehe ,mysle ze w przypadku jednego z Panow juz niedlugo bedziesz mial okazje sie przekonac :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Krychu » 20 sty 2008, o 01:04

a skad mozna pobrac takie wstawki, bo tez lubie pomontowac swoje nagrania i by mi sie cos moze przydalo :P
Avatar użytkownika
Krychu
Touge Drifter
 
Posty: 132
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 11:52

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Bartdrift » 21 sty 2008, o 00:12

Pan od "szybkiego" klipu postanowil sie zrehabilitowac. Oto co mamy teraz:


CLIP 2,wersja 2 poprawiona;)

Co Wy na to ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez jumper » 21 sty 2008, o 09:40

Widzę, że pojęcie zasad fair play jest dla, niektórych obce!!!. Po raz pierwszy spotykam się z tym, że podczas „konkursu” są podsyłane nowe wersje klipu, w chwili, gdy pierwotna wersja nie zdobywa poklasku!!! Gratuluje!!!
jumper
Amator
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 sty 2008, o 16:18
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Bartdrift » 21 sty 2008, o 10:12

Pierwotna wersja po prosu byla nieogladalna (powodem bylo rowniez niezrozumienie przez pierwszego Pana slowa ze ma to byc "szybkie") i stąd decyzja o daniu jeszcze jednej szansy .
Mysle ze nie ma sie czym irytowac ,szczegolnie ze nadal mamy zastrzezenia do wszystkich klipow...
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Pieczyniak » 21 sty 2008, o 11:13

Więc moze teraz jeśli panowie otryzmali pare rad i "wiedzą co z czym sie je" to niech obaj razem teraz nakręca dwa nowe klipy i ocenimy je jeszcze raz, który z nich lepiej się w tym odnajduje i lepiej sie nadaje
Tak myśle że bedzie sprawiedliwie bo ten drugi klip poprawiony to faktycznie nie fair
Avatar użytkownika
Pieczyniak
DRIFTER
 
Posty: 301
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 22:17
Lokalizacja: Ełk/Poznań

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Bartdrift » 21 sty 2008, o 14:56

fair ,fair. W pierwszysm klipie mozna sie wsumie doczepic tylko do tych wstawet czarno-bialych ,ale pozatym jest ok wiec nie ma potrzeby zeby robic kolejny.

Edit:
zreszta jak Pan od klipu nr 1 ma ochote i uwaza ze zrobi cos jeszcze lepszego ,to dlaczego nie? Czekamy
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Krychu » 21 sty 2008, o 18:00

kolejna wersja juz lepsza, ale nie korzystaj z tych 'kurtyn' jak w 02:12, bo to ladne nie jest :mrgreen:
Avatar użytkownika
Krychu
Touge Drifter
 
Posty: 132
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 11:52

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez jumper » 21 sty 2008, o 18:23

Bartdrift napisał(a):fair ,fair. W pierwszysm klipie mozna sie wsumie doczepic tylko do tych wstawet czarno-bialych ,ale pozatym jest ok wiec nie ma potrzeby zeby robic kolejny.


to lepiej pozostańmy przy tym bo nie chce zmuszać kolegi Krzyśka do produkcji trzeciego filmu. ;)
jumper
Amator
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 sty 2008, o 16:18
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Bartdrift » 21 sty 2008, o 20:03

Postanowilismy dac szanse jeszcze kilku nowym osobom. Jutro kolejne spotkania i poprosimy kandydatow o to samo. na ten czas, aby dac wszystkim rowne sznse , temat bedzie "niewidzialny" . Kiedu juz bedziemy mieli kolejne klipy ,wkleimy je na forum pod Wasza ocene
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2008, o 17:26

Kolejny montarzysta zakonczyl swoj klip

kolejny
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez gumis » 25 sty 2008, o 19:16

Bartdrift napisał(a):Kolejny montarzysta zakonczyl swoj klip

kolejny


wedlug mnie jak na razie najlepszy klip...
Avatar użytkownika
gumis
DRIFTER
 
Posty: 115
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 15:40
Lokalizacja: Otwock

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez Kermel » 26 sty 2008, o 01:45

gumis napisał(a):
Bartdrift napisał(a):Kolejny montarzysta zakonczyl swoj klip

kolejny


wedlug mnie jak na razie najlepszy klip...


Popieram kolegę. Mimo, że na początku za dużo przejazdów i troszkę to statyczne to sądzę, że autor najlepiej uchwycił klimat:) a to najważniejsze! No i oczywiście chciałbym zwrócic uwagę, że w momencie pojawienia się w tle muzyki rockowej klimat jakby sam się juz buduje. Musi byc rock!
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Nowi montażyści do driftingo.pl

Postprzez matik » 26 sty 2008, o 02:10

Dziekuje za mile opinie;) Wiem, ze sa niedociagniecia, ale to moj pierwszy film z materialem motoryzacyjnym:) Chcialem sie skupic glownie na montazu zeby niebylo asynchronow, zbednych efektow itp;) Swoje jedyne oparcie w wyscigach driftowych mam poprzez anime Initial D, wiec podobnie jak w anime chcialem ukazac piekno manewrow driftowych, ktore sa bardzo imponujace:) Gdy zaczalem montowac ten film, to wiedzialem, ze musze uzyc jakiejs muzyki pochodzacej z gry Burnout:) Sciezka dzwiekowa gier tej serii ma swietne wedlug mnie utwory rockowe, wiec uzyczylem introwej muzyki z Burnouta 3;) Zastanawialem sie tez nad muzyka z Gran Turismo, ktora ma swietne elektroniczne, a zarazem dynamiczne kawalki albo piosenkami z anime Initial D:) Ale jednak bardziej przepadam za rockiem, choc jestem ciekaw jakby sie prezentowaly takie wyscigi z danymi rodzajami muzyki;)
Avatar użytkownika
matik
DRIFTINGO
 
Posty: 30
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 21:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na każdy temat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości