LFS | Stylish Chase Comps

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MeRoPL » 17 maja 2013, o 19:47

Zmieńcie podejście trochę do zawodów, ludzie.... Macie w du*ie zawodników, ważny jest dla Was tylko czas trwania zawodów...
1.Każdy pisze podczas przejazdów, a Wy nic.
2.Ciśniecie po zawodnikach.
3.Każdy bluzga co chwilę na lewo-prawo zamiast przecinków, a po chwili od tego sami wpadacie w furię i robicie to samo.
4.Macie głęboko w nosie to, że zawodnik ma 0, a jedzie sobie do końca trasy.. W końcu ma swoje 5 minut, nie? Od razu jest spina o to że czas...
5.Mam wrażenie że przejazdy ocenia sam Faxior, a Wy spoczywacie na laurach, gdyż nawet nie oglądacie powtórek bo Wam się nie chce. Zasada jest taka : Napiszesz protest - sędziowie Cie cisną że jesteś spinaczem, żebyś wyszedł z serwa, że mają oczy, oraz że nie sprawdzą powtórki. Czyli po prostu idziecie po najmniejszej lini oporu, bez szacunku wobec innych.
6.Proszę, róbcie mc, ale jak to robicie to się do tego przykładajcie, a nie robicie wszystko na odpie*dol się i chcecie mieć już to z głowy. I nawet nie mówcie że tak nie jest, bo są dowody...
:swoon:

I graty dla pudła, Mariana z SD' i jeszcze dzięki za parę ziomkowi z JBB, chyba Dawidos.

( A co mi tam, wyjdę na wielce hejtera i będą mi pisać abym zrobił własne zawody -.- )
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 17 maja 2013, o 19:47

Dzięki za przybycie , 29 osób i 1h 45 min.. not bad.

Wyniki :

1.os™-blacky
2.Lsn Exhaust
3.SD Marian
4.Czajan

Zrobimy sobie teraz dłuższą przerwę , trzeba odpocząć , zaczynają się upały trzeba się opalać :banana:

Obrazek
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 18 maja 2013, o 07:53

MeRoPL napisał(a):Zmieńcie podejście trochę do zawodów, ludzie.... Macie w du*ie zawodników, ważny jest dla Was tylko czas trwania zawodów...
1.Każdy pisze podczas przejazdów, a Wy nic.
2.Ciśniecie po zawodnikach.
3.Każdy bluzga co chwilę na lewo-prawo zamiast przecinków, a po chwili od tego sami wpadacie w furię i robicie to samo.
4.Macie głęboko w nosie to, że zawodnik ma 0, a jedzie sobie do końca trasy.. W końcu ma swoje 5 minut, nie? Od razu jest spina o to że czas...
5.Mam wrażenie że przejazdy ocenia sam Faxior, a Wy spoczywacie na laurach, gdyż nawet nie oglądacie powtórek bo Wam się nie chce. Zasada jest taka : Napiszesz protest - sędziowie Cie cisną że jesteś spinaczem, żebyś wyszedł z serwa, że mają oczy, oraz że nie sprawdzą powtórki. Czyli po prostu idziecie po najmniejszej lini oporu, bez szacunku wobec innych.
6.Proszę, róbcie mc, ale jak to robicie to się do tego przykładajcie, a nie robicie wszystko na odpie*dol się i chcecie mieć już to z głowy. I nawet nie mówcie że tak nie jest, bo są dowody...
:swoon:

I graty dla pudła, Mariana z SD' i jeszcze dzięki za parę ziomkowi z JBB, chyba Dawidos.

( A co mi tam, wyjdę na wielce hejtera i będą mi pisać abym zrobił własne zawody -.- )


1.Pisali na rozpędzie , w drift zonie szły kicki.
2.Skoro jeden z drugim bluzgają i klną to nie będę miły i nie będę tego tolerować.
3.Kilka razy poszły słowa , niektórzy serio jak bydło. Pójdzie kick , wróci , wali dalej.
4. Raz powiedziałem że spec , potem już sobie jechali do końca , więc nie było żadnej spiny.
5. Chyba sobie jaja robisz... :lol: Co do powtórek wszystko było oglądane :) trzeba czytać czat.

Zależało nam na czasie , niektórzy nam to utrudniali pisząc spamiąc etc. co z tego że szły kicki jak wrócił idiota.. tak idiota , i pisał dalej. Ile można Mero...

Powiem krótko i to chyba najważniejsze - Mero , zauważyłem jedno i z tego się nie tłumacz. Jak wygrywasz zawody , dla Ciebie jest wtedy wszystko idealne , nie ma zbędnego wielkiego komentarza na forum i innych wypowiedzi od Ciebie , jest po prostu wtedy super , czasami nawet propsujesz zawody. A jak przegrywasz , wszystko ci nie odpowiada. Serio taka prawda , uwierz mi.


Wyjazd na trawę - tak to 0 punktów , ktoś jeździł na DMP po trawie..? Kąt Mariana , czy było specjalnie czy nie , było dobrze , normalnie wjechał na metę , nie widzę problemu. "Nie ma czasu" - nie pisałem takiego czegoś , ew. raz na początku kwali jak ktoś zepsuł przejazd na samym początku i jechał dalej.

Tak Mero , zrób swoje zawody ;) I pamiętaj , to że ja najwięcej piszę na czacie podczas zawodów , podając oceny itd. To nie znaczy że to ja odpowiadam za wszystko. Tyczy się to wszystkich.Pamiętajcie , nie robię sam zawodów.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 18 maja 2013, o 17:37

Ok , mamy czysto. Dziekuje Moderatorowi za ogarniecie:) . Koniec dyskusji na temat tej rundy.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 29 lip 2013, o 15:20

Obrazek

INFO
1. KIEDY: 30.07.2013 ; trening 17:30 ; start 18:30
2. GDZIE: Serwer Strefy Driftu (ip: 78.46.161.73 ; port: 5666 ; wersja 0,6E )
3. TRASA: AU1
4. SĘDZIOWIE: mentos
5. ZASADY: Standardowe, jak na wszystkich minicompach (Kebab, eJ)

Wracamy , będę starał się robić co kilka dni. :)

Zapraszam na jutro.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez VigdriFT » 29 lip 2013, o 16:42

jednak wam pozwolili kolejny burdel zorganizowac?
Avatar użytkownika
VigdriFT
Touge Drifter
 
Posty: 305
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 20:32
Lokalizacja: London 6967416

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Dominkus » 29 lip 2013, o 20:17

VigdriFT napisał(a):jednak wam pozwolili kolejny burdel zorganizowac?


Weź pod uwagę , że mentoss coś działa a nie jak inni czeka aż ktoś zrobi .. Nie mówię konkretnie o tobie (tak tak masz życie prywatne bla bla itd.) ale o innych co siedzą przed kompem od rana do północy ..
Avatar użytkownika
Dominkus
Touge Drifter
 
Posty: 153
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 08:33
Lokalizacja: Kielce

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Gordon » 29 lip 2013, o 21:40

Myślę żeby raczej nie poruszać tego typu tematów gdyż jest to temat na compy ,chłopak oragnizuje compa to niech se robi to jak to robi to już w jego interesie ,nie chcesz to nie startuj proste ,a komentarze typu Viga radziłbym pisać po compie a nie tuż przed ,skąd wiecie że się nie poprawi :thumbsup: :thumbsup:
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 29 lip 2013, o 21:52

Gordon napisał(a):Myślę żeby raczej nie poruszać tego typu tematów gdyż jest to temat na compy ,chłopak oragnizuje compa to niech se robi to jak to robi to już w jego interesie ,nie chcesz to nie startuj proste ,a komentarze typu Viga radziłbym pisać po compie a nie tuż przed ,skąd wiecie że się nie poprawi :thumbsup: :thumbsup:

:thumbsup:
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez phantom ` » 30 lip 2013, o 09:34

nareszcie coś :yahoo:
Avatar użytkownika
phantom `
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:36
Lokalizacja: Grochówka

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez kkawa » 30 lip 2013, o 11:33

VigdriFT napisał(a):jednak wam pozwolili kolejny burdel zorganizowac?



Dałem chłopską kolejną szanse :)
kkawa
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 11:19
Lokalizacja: Świdnica

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 30 lip 2013, o 18:29

Top16:
Obrazek
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 30 lip 2013, o 19:13

1.Mero
2.Seeb
3.Ken
4.Gromas

Do następnego.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez phantom ` » 30 lip 2013, o 20:15

A mi jak na złość grafika padła ;(
Avatar użytkownika
phantom `
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:36
Lokalizacja: Grochówka

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MeRoPL » 30 lip 2013, o 23:35

A według mnie chłopak mega ogarnął sam zawody. Graty ;)
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości