LFS | Stylish Chase Comps

LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 10 kwi 2013, o 11:17

Obrazek
Krótko i na temat. Zapraszam na 1 rundę zawodów organizowanych przez Stylish Chase Club. Wydarzenie będzie miało miejsce na serwerze Strefy Driftu ( ip: 78.46.161.73 ; port: 5666 ; wersja 0,6E).Dziś (tj. 10.04.13) Start 19:00 , treningi od 18:00. Zasady standardowo , takie same jak na eJ lub innych zawodach.Co najmniej dwie osoby oceniające gwarantują w miarę możliwości ogar i brak spin etc. yo.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Gordon » 10 kwi 2013, o 15:37

Bum bum bum :thumbsup: :thumbsup:
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 10 kwi 2013, o 18:41

Obrazek

Top16
Obrazek
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 10 kwi 2013, o 19:29

Obrazek

Top16
Obrazek

Top8
Obrazek

Top4
Obrazek

Finał i 3cie
Obrazek

Pudło
1.Mero
2.KrzysiuINO
3.Rayu
4.Harven

Dzięki za przybycie. Szkoda że tyle 0. Za trudny lyt , mamy nauczkę. Wszelkie błędy , spiny etc. bierzemy na siebie. Do następnego.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez mcik91 » 10 kwi 2013, o 19:40

właśnie nie, według mnie trasa była fajna i ciekawa:) co prawda moje wyniki o tym mogą nie świadczyć (stwierdzam ze 10 min treningu to trochę krótko)
i mam nadzieje że kolejna trasa też będzie na torze ;)
mcik91
Clutch Burner
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 lut 2011, o 19:49
Lokalizacja: Kraków

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Rayu » 11 kwi 2013, o 09:35

Zdecydowanie na torze lepiej. Świetny przykład na to, że na codziennym upalaniu lepiej jest jeździć po torze niż na AU bo więcej się nauczy (szczególnie, że clipy tworzyły naturalną linie na city rev. i kto jeździł na tym torze nie miał problemów z przejazdem).
Avatar użytkownika
Rayu
Touge Drifter
 
Posty: 312
Dołączył(a): 5 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Kęty

LFS | Stylish Chase Comps Round 2

Postprzez Faxior » 11 kwi 2013, o 13:51

Stylish Chase Comps Round 2

Obrazek

Na wstępie w imieniu całej ekipy chciałbym podziękować za tyle pozytywnych słów jakie skierowaliście do nas w trakcie i po wczorajszej inaugurującej rundzie na South City. Ten tor był dla nas i Was wyzwaniem oraz eksperymentem. Jako, że spotkaliśmy się z tak pozytywną reakcją to już dzisiaj zapraszamy na jutrzejszą rundę, która rozegrana zostanie na Autocrossie (już było wcześniej ustalone - kolejne rundy postaramy się robić na torach)

INFO
1. KIEDY: 12.04.2013 ; trening 18:00 ; start 19:00
2. GDZIE: Serwer Strefy Driftu (ip: 78.46.161.73 ; port: 5666 ; wersja 0,6E )
3. TRASA: AU1 - custom layout
4. SĘDZIOWIE: Mentos, Ken, Faxior
5. ZASADY: Standardowe, jak na wszystkich minicompach (Kebab, eJ)
Faxior
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 19:30
Lokalizacja: Piła

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 12 kwi 2013, o 18:47

Wyniki Kwali :
Obrazek
21.SD Marian 58 , 60
Top16:
Obrazek
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 12 kwi 2013, o 19:40

Wyniki Kwali :
Obrazek
21.SD Marian 58 , 60

top16
Obrazek
top8
Obrazek
top4
Obrazek

1.Mcik
2.Harven
3.Bart
4.Geku

Dzięki za przybycie.Następny raz postaramy się na torze. pozdro.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez coookie » 13 kwi 2013, o 10:18

kiedy nast mc?
coookie
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:46
Lokalizacja: Szczawnica

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 13 kwi 2013, o 14:45

coookie napisał(a):kiedy nast mc?

Aż tak sie spodobało? Napewno cos bedzie w nastepnym tyg. Do srody cos sie pojawi.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez coookie » 13 kwi 2013, o 15:33

MenToSs napisał(a):
coookie napisał(a):kiedy nast mc?

Aż tak sie spodobało? Napewno cos bedzie w nastepnym tyg. Do srody cos sie pojawi.

Nie:D ale fajnie jest sobie polatać i sprawdzić swoje umiejętności, a tak wgl joke, MC na dobrym poziomie jednak niektórzy w tym przypadku chodzi mi o kłocenie sie gordona, potrafią zepsuć całą fajna atmosfere.
coookie
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:46
Lokalizacja: Szczawnica

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MeRoPL » 13 kwi 2013, o 16:43

coookie napisał(a):MC na dobrym poziomie jednak niektórzy w tym przypadku chodzi mi o kłocenie sie gordona, potrafią zepsuć całą fajna atmosfere.


Sorry amigo, ale ja tutaj będę bronił Gordona. Miał prawo do zgłoszenia protestu, a to że Ken z Mentosem przez pierwsze 15 minut olali sprawę to już nie jego wina... A poza tym śmiesznie było, bo były przejazdy gdzie jechał brat sędziego ( Kena ) i był nim Gimon. Podczas tych przejazdów Ken rzucał z mojej perspektywy faworyzujące teksty do przeciwników jadących z Gimonem typu "Przegraj! Weź wyspinuj!" ETC. Sędzia wg mnie powinien być bezstronny. Dobra, lecimy dalej : "6 - 4 ktoś tam" " -Dlaczego? Przecież gonilem go i ładnie kopiowałem linię." Odpowiedź Mentosa? "Bo tak xd. Nie podoba się to wyjdź, nikt Ci nie kazał przychodzić na zawody." I to był tekst rzucany sporo razy gdy komuś coś nie odpowiadało. Kolejna sytuacja : Jadę z Ceboolem w top16, ten wyspinował. Postanowiłem że dam mu szansę i pojedziemy omt. Od razu były groźby że jeszcze raz tak zrobię to DQ i w ogóle, MEROO!!! Spinacz level up. Dobra, rozpoczyna się top8. Pacio jechał zz.. ( nie pamiętam nicku, przepraszam, o ile się nie mylę to był Harven ) Ale też była śmieszna ocena w jego przejeździe, gdyż pojechał tak samo jak jego przeciwnik, powinno być omt, lecz to właśnie przeciwnik przeszedł dalej, mimo że nawet on zgłosił protest tak samo jak Pacio i oboje uważali że omt powinno być jak nic. Mentos oczywiście dopowiedział "Nie chciej omt, bo przegrasz xd" I kazali specować z olewką na protest. ( Brawa dla Harvena, że chciał jechać omt, a nie jechał z parciem na wygraną :good: ) Później tak sobie patrzyłem na te przejazdy, patrzyłem, patrzyłem, a krew co raz bardziej mi się rozlewała na mózg i ciśnienie mi skakało jak szalone. Co chwilkę były spiny o pietruszkę i jeszcze ten tekst... "NIKT CI NIE KAZAŁ PRZYCHODZIĆ, NIE PODOBA SIĘ TO WYJDŹ :)" Który był rzucany na przemian przez Kena i Mentosa gdy ktoś miał do czegoś zastrzeżenie... A, teraz mi się przypomniala kolejna rzecz : Jadę kwalifikacje, przejechałem pierwszy raz, a trasa była taka, że dałem radę dociągnąć ręcznym i z 20km/h ruszyć od początku, robiąc na rozpędzie manji aby nie było spiny o to że pojechałem z za dużą prędkością na wejściu. Mentos z Kenem zaczęli robić na czacie spam, oraz od razu mi dali 0 punktów, bo "nie zatrzymałem się na starcie, są zasady ;) " Z naciskiem na słowo zasady, których tak na prawdę nie było. Czyli dostałem 0 punktów za drugi przejazd, gdyż pojechalem od razu, zaoszczędzając na tym czas mc. Mało? To lecim : Jadę w top8 z Bartem, Bart zepsuł w pierwszym przejeździe. Gdy ja goniłem, szczerze - już byłem dość podirytowany ogólnie przez sędziów, pojechałem jak mogłem, lecz na ostatnim nawrocie dodałem za dużo gazu, uderzyłem w Barta i wyspinowałem. Po przejeździe, zastanowiłem się co napiszą mi teraz sędziowie i napisałem im coś w stylu "To też było specjalnie..?" Czy "Jednak się udało zepsuć xD" Fakt, tekst dość prowokacyjny, dostałem wtedy dyskwalifikację z zawodów, a Ken z Mentosem po ogłoszeniu werdyktu postanowili mieć mnie w nosie, a dopiero gdy było po ptokach zaczęli coś gadać na skype. Ta ostatnia moja sytuacja była dość dziwna, ale trudno, odebraliście tekst na czacie trochę inaczej i zrobiliście co zrobiliście, w końcu przecież "mieliście do tego prawo" Ale reszta, to :banghead:

Werdykt niczym z Sędzi Anny Marii Wesołowskiej : Ja za te minicompy podziękuję, życzę powodzenia zawodnikom na następnych zawodach i może kiedyś do Was jeszcze zawitam, jak poprawicie kilka aspektów które wyszukacie sobie sami tam wyżej |. Pozdro 500.
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez coookie » 13 kwi 2013, o 17:13

MeRoPL napisał(a):
coookie napisał(a):MC na dobrym poziomie jednak niektórzy w tym przypadku chodzi mi o kłocenie sie gordona, potrafią zepsuć całą fajna atmosfere.


Sorry amigo, ale ja tutaj będę bronił Gordona. Miał prawo do zgłoszenia protestu, a to że Ken z Mentosem przez pierwsze 15 minut olali sprawę to już nie jego wina... A poza tym śmiesznie było, bo były przejazdy gdzie jechał brat sędziego ( Kena ) i był nim Gimon. Podczas tych przejazdów Ken rzucał z mojej perspektywy faworyzujące teksty do przeciwników jadących z Gimonem typu "Przegraj! Weź wyspinuj!" ETC. Sędzia wg mnie powinien być bezstronny. Dobra, lecimy dalej : "6 - 4 ktoś tam" " -Dlaczego? Przecież gonilem go i ładnie kopiowałem linię." Odpowiedź Mentosa? "Bo tak xd. Nie podoba się to wyjdź, nikt Ci nie kazał przychodzić na zawody." I to był tekst rzucany sporo razy gdy komuś coś nie odpowiadało. Kolejna sytuacja : Jadę z Ceboolem w top16, ten wyspinował. Postanowiłem że dam mu szansę i pojedziemy omt. Od razu były groźby że jeszcze raz tak zrobię to DQ i w ogóle, MEROO!!! Spinacz level up. Dobra, rozpoczyna się top8. Pacio jechał zz.. ( nie pamiętam nicku, przepraszam, o ile się nie mylę to był Harven ) Ale też była śmieszna ocena w jego przejeździe, gdyż pojechał tak samo jak jego przeciwnik, powinno być omt, lecz to właśnie przeciwnik przeszedł dalej, mimo że nawet on zgłosił protest tak samo jak Pacio i oboje uważali że omt powinno być jak nic. Mentos oczywiście dopowiedział "Nie chciej omt, bo przegrasz xd" I kazali specować z olewką na protest. ( Brawa dla Harvena, że chciał jechać omt, a nie jechał z parciem na wygraną :good: ) Później tak sobie patrzyłem na te przejazdy, patrzyłem, patrzyłem, a krew co raz bardziej mi się rozlewała na mózg i ciśnienie mi skakało jak szalone. Co chwilkę były spiny o pietruszkę i jeszcze ten tekst... "NIKT CI NIE KAZAŁ PRZYCHODZIĆ, NIE PODOBA SIĘ TO WYJDŹ :)" Który był rzucany na przemian przez Kena i Mentosa gdy ktoś miał do czegoś zastrzeżenie... A, teraz mi się przypomniala kolejna rzecz : Jadę kwalifikacje, przejechałem pierwszy raz, a trasa była taka, że dałem radę dociągnąć ręcznym i z 20km/h ruszyć od początku, robiąc na rozpędzie manji aby nie było spiny o to że pojechałem z za dużą prędkością na wejściu. Mentos z Kenem zaczęli robić na czacie spam, oraz od razu mi dali 0 punktów, bo "nie zatrzymałem się na starcie, są zasady ;) " Z naciskiem na słowo zasady, których tak na prawdę nie było. Czyli dostałem 0 punktów za drugi przejazd, gdyż pojechalem od razu, zaoszczędzając na tym czas mc. Mało? To lecim : Jadę w top8 z Bartem, Bart zepsuł w pierwszym przejeździe. Gdy ja goniłem, szczerze - już byłem dość podirytowany ogólnie przez sędziów, pojechałem jak mogłem, lecz na ostatnim nawrocie dodałem za dużo gazu, uderzyłem w Barta i wyspinowałem. Po przejeździe, zastanowiłem się co napiszą mi teraz sędziowie i napisałem im coś w stylu "To też było specjalnie..?" Czy "Jednak się udało zepsuć xD" Fakt, tekst dość prowokacyjny, dostałem wtedy dyskwalifikację z zawodów, a Ken z Mentosem po ogłoszeniu werdyktu postanowili mieć mnie w nosie, a dopiero gdy było po ptokach zaczęli coś gadać na skype. Ta ostatnia moja sytuacja była dość dziwna, ale trudno, odebraliście tekst na czacie trochę inaczej i zrobiliście co zrobiliście, w końcu przecież "mieliście do tego prawo" Ale reszta, to :banghead:

Werdykt niczym z Sędzi Anny Marii Wesołowskiej : Ja za te minicompy podziękuję, życzę powodzenia zawodnikom na następnych zawodach i może kiedyś do Was jeszcze zawitam, jak poprawicie kilka aspektów które wyszukacie sobie sami tam wyżej |. Pozdro 500.


w pełni sie z Tobą zgadzam, nie było mnie na top16 poniewaz miałem remis z Dsitontem ja 0,62 o 62,0 wszytscy pisza ze liczy sie 2 przejazd(ja powinienem wejsc do top16), ale nic ponieważ sędziowie nawet nie dali dogrywki bo dłużej znają Distonta. Według mnie tak jak napisał MeRo, sędziowie powinni być bezstronni, pójdę na nastepne MC i zobacze jakie będą decyzje. Cóż ja już swoją przemowe skonczyłem i myśle że ja i MeRo trafilismy do sędziów i, że nastepne MC bedzie na taki poziomie jak chociaz MC by 'eJ. Życzę powodzenia...
coookie
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:46
Lokalizacja: Szczawnica

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 13 kwi 2013, o 19:03

Ehh.. a więc.. :glare: Sprawa Gordona , czy taki wjazd na metę jest poprawny? Obrazek Naszą pierwszą decyzją było 0 , byliśmy pewni i nie sprawdzaliśmy repa. Jednak Gordon tak napierał , że Ken poszedł sprawdzić i ocena się nie zmieniła. Równie dobrze zamiast lini białej wytyczającą szerokość toru mogła stać banda , to było by bez tego zajścia.Drugie , Gimon brat Kena , pamiętajmy że nie są to DMP czy inne zawody tego typu , więc nie wiem co tutaj jest dziwnego , biorąc pod uwagę to że było to z podtekstem żartu.Next , "6 - 4 ktoś tam" " -Dlaczego? Przecież gonilem go i ładnie kopiowałem linię." Odpowiedź Mentosa? "Bo tak xd. Nie podoba się to wyjdź, nikt Ci nie kazał przychodzić na zawody." Najpierw.. nie było 6:4 , były przewagi , moja odpowiedz była jasna i nie chciało mi się tłumaczyć czemu tak a nie inaczej , obejrzyj repa , to sam ocenisz. a to "Nie podoba się to wyjdź...." było z tego co pamiętam do Gordona czy kogoś innego , ale z całą pewnością nie do tej sprawy i był on rzucany RAZ.(proszę sprawdzić repa , potem komentować). Twoja sytuacja , tłumaczyłem ci na skype.. Trela vs Rubik , Rubik spinuje jest 10:0 , Trela się rozwala aby było OMT , normalne? Wybacz ale nie.Zacznijmy troszkę jeździć poważniej , patrząc również że to gra więc starać się unikać spin etc.Teraz Pacio.. 1 przejazd był czysty bez toucha z tego co pamiętam , nie było 10:0 , w drugim przejeździ Pacio grzmotnął dość mocno w przeciwnika więc 10:0.Nie bawimy się także w "ja chcę omt i przeciwnik omt to będzie omt i %#uj". Znów.. jeździjmy poważniej..Kolejne , twoje kwale.. wydaje mi się że zatrzymanie się na starcie jest obowiązkowe , a dodając to że wystartowałeś "z lotu" bez świateł startu po grosza twoją sytuacje , która dała ci 0.I nie było spamu , więc nie przesadzaj :).Sytuacja z Bartem i Tobą , dostałeś ostrzeżenie chyba w tej samej parze lub innej , że jak jeszcze raz takie coś to DQ. Widać masz na tyle odwagi że zaryzykowałeś , nie dostał byś DQ gdybyś nie napisał "a jednak się udaje niepostrzeżenie" to by nie było DQ.Chyba Tyle.. aaa.. Distont i pan z NGS , w 1 przejździe Distont miał 62 , a Pan z NGS 0 , w drugim Distont 0 , a pan z NGS 62 , do top16 dostał się pan który szybciej uzyskał punkty. Jeżeli tak ma nie być to od kolejnego compa zmienimy to. "Werdykt niczym z Sędzi Anny Marii Wesołowskiej : Ja za te minicompy podziękuję, życzę powodzenia zawodnikom na następnych zawodach i może kiedyś do Was jeszcze zawitam, jak poprawicie kilka aspektów które wyszukacie sobie sami tam wyżej |. Pozdro 500." Dziękujemy za przybycie , zapraszam do zrobienia własnych zawodów , a nie od razy odwracasz się tyłem. Napisz coś takiego po mcp eJ , na pewno znajdzie się jakiś błąd który możesz opisać , ale może się boisz reakcji Michała i Tomka? yo.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Następna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości