Pomysł na serie eventów

Pomysł na serie eventów

Postprzez kkawa » 30 kwi 2013, o 18:34

Witam.
Otóż od dłuższego czasu krąży mi po głowie pomysł by zrobić serie zawodów na lytach ze znanego nam VDO z sezonów 2010-2012(jeżeli organizatorzy mi pozwolą). Przy użyciu tweak`a na max 350KM XRG V8, XRT jakieś 6cyl + T.
I otóż zwracam się do was o pomoc. Bo aktualnie jestem sam bo tych których się pytałem woleli by startować lub wiadomo życie prywatne to nawet nie nalegałem. I dochodząc do sedna sprawy potrzebowałbym ze 3-4osoby pomagające mi przy zrealizowaniu i organizacji tego pomysłu.
Otóż hosting z tweakiem bym miał na takiej zasadzie jak VDO czy Kebaby :)
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
kkawa
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 11:19
Lokalizacja: Świdnica

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez MeRoPL » 30 kwi 2013, o 18:39

Ja bym tutaj tylko zmienił dwie rzeczy : Trasy byłyby wzorowane na DMP, a eventy byłyby np. tydzień po realnej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski. A druga - każdy by miał tyle koni, ile by potrzebował. No limits. To byłoby niezłe. Lecz ograniczeniem by był skręt kół :)
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez kkawa » 30 kwi 2013, o 18:51

MeRoPL napisał(a):Ja bym tutaj tylko zmienił dwie rzeczy : Trasy byłyby wzorowane na DMP, a eventy byłyby np. tydzień po realnej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski.

Pomysł według mnie świetny, ale też w między czasie można byłoby odgrzać jakiegoś starego kotleta :D


MeRoPL napisał(a): A druga - każdy by miał tyle koni, ile by potrzebował. No limits. To byłoby niezłe. Lecz ograniczeniem by był skręt kół :)

Do tego potrzebny by nam był programista co łączy się z $$
Tak działa tylko Multimod którego uruchomisz only na ori S2 więc odpada.
kkawa
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 11:19
Lokalizacja: Świdnica

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez RC Drifter » 30 kwi 2013, o 19:06

Moim zdaniem gracze LFS są na takim poziomie, że trzeba starać się zrobić właśnie takie zawody bez limitów mocy, opon, skrętu... Upalanie tego XRT po przesiadce z 1000hp potwora lecącego zawsze pod kątem prostym to jakaś masakra.
Avatar użytkownika
RC Drifter
Touge Drifter
 
Posty: 688
Dołączył(a): 21 kwi 2009, o 18:52
Lokalizacja: Wysokie Maz. // Podlaskie

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez Blacky » 30 kwi 2013, o 19:20

jasne, 2000 hp, opony 300/30/20, 130 stopni skrętu, dlaczego by nie
Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez MeRoPL » 30 kwi 2013, o 19:40

blaki napisał(a):jasne, 2000 hp, opony 300/30/20, 130 stopni skrętu, dlaczego by nie


:good: :good: :good:


A na poważnie : Potrzebna jest innowacja. Kuba mówi że to łączy się z kasą. A gdyby tak się jakoś forumowo złożyć? :confused:
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez Blacky » 30 kwi 2013, o 20:05

a znasz jakiegoś, który ogarnia insima? I NIE JEST Z S2? bo wątpię, że chłopaki z licencja będą specjalnie dla nas (złodziei, jak by nie patrzeć) robili gotowego insima, nawet za pieniądze.
Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez kkawa » 30 kwi 2013, o 20:12

Insim to lapper
Multimod to multimod nie mylmy pojęć.
Jeżeli mielibyśmy programiste ogarniającego to pewnie by coś wymodził. Ale Multimod łączy się z LFSW więc programista musiałby robić multimoda np specjalnie pod sieć "LAN"(nasze serwery się na tym opierają) czyli np Lislon. Ale wtedy musielibyśmy się kontaktować z Elephantem który nic nie wie, a na końcu doda że on nawet nie driftuje itp.
kkawa
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 11:19
Lokalizacja: Świdnica

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez MenToSs » 30 kwi 2013, o 20:35

po co ciągnąć temat.. krótko , kto wyłoży kase?? a potem myśleć :) skoro nolimit , serv multimod

I też przesada , jakiś limit musi być , a ciężko to , bo wątpię żeby była możliwość spr. ile dany gościu ma kucy. 600 vs 10000 kucy?
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez kkawa » 30 kwi 2013, o 20:47

Wpierw trzeba mieć szpeca który sie tego podejmie i nam wtedy powie ile by chciał.
A jak już wspominałem unlocker to nie S2 więc multimod odpada(chyba że patrz wyżej)
Wole zrobić coś nie odbiegającego mocą od zawodników (TYLKO DRIFT OPEN) czyli nie więcej niż 400KM :)
kkawa
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 11:19
Lokalizacja: Świdnica

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez MeRoPL » 1 maja 2013, o 10:25

Dobra.... czyli raczej zostaje nam tylko ustawić jednakowe moce w tweaku. Proponuję 500 kuców + skręt seryjny, ew. leciutko większy. Kuba, jak chcesz, to mogę zostać współorganizatorem zawodów, lecz od razu mówię że też bym chciał wystartować.
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez kkawa » 1 maja 2013, o 11:11

MeRoPL napisał(a):Dobra.... czyli raczej zostaje nam tylko ustawić jednakowe moce w tweaku. Proponuję 500 kuców + skręt seryjny, ew. leciutko większy.

Tak jak mówiłem, wolałbym 350KM i np do XRG i XRT N/A V8 albo coś takiego... Z seryjnym skrętem nie głupie :D
MeRoPL napisał(a):Kuba, jak chcesz, to mogę zostać współorganizatorem zawodów, lecz od razu mówię że też bym chciał wystartować.

Doskonale wiesz że robiłem tak na MC i chętnie bym cie dopuścił. Ale chyba raczej wolałbym zrobić coś grubszego niż MC i trzymać się z góry narzuconych zasad.
kkawa
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 11:19
Lokalizacja: Świdnica

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez Zenki » 1 maja 2013, o 22:21

Nie czytałem wszystkiego, bo mi się nie chce, ale jest proste rozwiązanie zamiast multimoda. Wszyscy odpalają tweak, który ma ustawionego powiedzmy 6cyl. 3,0l 550hp plus steer locka. I każdy sobie ustawia moc i skręt jakie chce, jeden może mieć 500, drugi 350, zależy jak woli itd. Jedyna wada, to że nie będzie V8, ale chyba lepsze to niż nic ;) Sam miałem pomysł na taką ligę, żeby własnie były trasy z polskich prawdziwych lig, spora dowolność w mocach, skrętach, autach, generalka itd. Tylko na organizację nie mam czasu, a jakbym znalazł jakieś wolne 2 godzinki, to bym chętnie w czymś takim sam pojeździł.

Aha. propozycja dla tych, którzy uważają, że tweak i większa moc to zło wcielone - w takim razie to nie temat dla Was i nie róbcie w nim śmietnika.
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez Dominkus » 2 maja 2013, o 09:54

Zenki napisał(a):Nie czytałem wszystkiego, bo mi się nie chce, ale jest proste rozwiązanie zamiast multimoda. Wszyscy odpalają tweak, który ma ustawionego powiedzmy 6cyl. 3,0l 550hp plus steer locka. I każdy sobie ustawia moc i skręt jakie chce, jeden może mieć 500, drugi 350, zależy jak woli itd. Jedyna wada, to że nie będzie V8, ale chyba lepsze to niż nic ;) Sam miałem pomysł na taką ligę, żeby własnie były trasy z polskich prawdziwych lig, spora dowolność w mocach, skrętach, autach, generalka itd. Tylko na organizację nie mam czasu, a jakbym znalazł jakieś wolne 2 godzinki, to bym chętnie w czymś takim sam pojeździł.

Aha. propozycja dla tych, którzy uważają, że tweak i większa moc to zło wcielone - w takim razie to nie temat dla Was i nie róbcie w nim śmietnika.


Rozumiem że moc np w tweaku 500km a później w LFS zwężka do np 350km , dobrze to zrozumiałem ? Osobiście mogę pomóc z numerkami , jeśliby takowe się pojawiły :D
Avatar użytkownika
Dominkus
Touge Drifter
 
Posty: 153
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 08:33
Lokalizacja: Kielce

Re: Pomysł na serie eventów

Postprzez Zenki » 2 maja 2013, o 14:10

Tak, o to mi chodziło, o regulację mocy i skrętu w setupie w lfs
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości