GT2 RACING CUP

GT2 RACING CUP

Postprzez Gordon » 15 sie 2013, o 14:46

Obrazek
Witam ,po kilku miesiącach myślenia postanowiłem zorganizować ligę wyścigową ,wiem że jest kilkanaście osób które lubią się ścigać ,dlatego też powstaje ta liga.

Organizator:
Gordon
MAT

Zasady ,myślę że większość osób ogarnia zasady wyścigowe,zapisze tylko tylko te najważniejsze.
Każda osoba może wystartować.Zapisy będą trwały non stop ,nie ma żadnych ograniczeń czasowych,można zapisać się w środku sezonu a nawet na końcu.
Zapisywać można się wyłącznie poprzez wiadomość PRIV i GG(4283540),innych nie przyjmuję.
Dostępne numery od 001-050
Formularz zgłoszeniowy:
ImiÄ™ i Nazwisko:Damian Gajda
Nick:cq.gordon
Nazwa Teamu:Conquest Racing
Numer:001
Wybrany samochód:FZ2


Zapiszę kilka zasad występujących na ligach wyścigowych (S2):
-Podczas wyścigu czat jest niedostępny ,użycie czatu podczas wyścigu wiąże się z karą przejechania przez boksy,bądź kickiem,gdy osoba znajduje się na SPEC. ;)
-Rozgrzewanie opon na okrążeniu formacyjnym kończy się wtedy gdy Safety/pace car kieruje się w stronę boksów,informacja pojawi się na czacie. :)
-Utrudnianie przebiegu imprez nagrodzone będzie wyrzuceniem lub banem na czas nieokreślony ;)
-Podczas unieruchomienia samochodu (np.dachowanie)osoba nie specuje od razu, czeka na komendÄ™.
-Gdy pojawi się żółta flaga a zaraz po niej na czacie "safety car development" ,to samochód bezpieczeństwa wjeżdża na tor (czyli prędkość wynosi 130km/h),
wjeżdża tuż przed liderem , wszyscy uczestnicy wyścigu zwalniają gdy taka komenda się wyświetli ,wyprzedzanie podczas tej komendy jest zabronione,safety car
wjeżdża na max 2 okrążenia po czym zjeżdża do boksów ,lider znów jedzie 80km/h i czeka na wznowienie wyścigu "green flag"
Zdaję sobie sprawę że może to być niezrozumiałe ,więc jeśli są pytania jestem dostępny na gg 4283540,można pytać :)
Zasady będą uzupełniane z czasem.



Zawody będą odbywać się co 2-4 tygodnie ,rozbieżność czasu zależeć będzie od tego czy będę miał czas.
Dystans każdego wyścigu to 100km ,Start wyścigu lotny ,na torze obecny będzie przynajmniej jeden SAFETY CAR.
Jak wygląda START LOTNY ? Safety/pace car prowadzi tzw okrążenie formacyjne(pierwsze okrążenie) ,jedzie przed liderem z prędkością nie przekraczają
130km/h ,tuż przed ostatnim zakrętem Safety/pace car przyspiesza i jedzie w stronę boksów ,co oznacza że LIDER wyścigu zmniejsza prędkość do 80km/h (+/- 5km/h)
i czeka na "GREEN FLAG" zielonÄ… flagÄ™.
Rozpiska torów wyścigowych,na których odbędą się wyścigi :

+ wyścig próbny (BL11)30okr. (brak szykany.) :D
1.Aston National REV (AS3R)18okr.
2.Fern Bay Gold (FE3)28okr.
3.Aston Cadet (AS1)52okr.
4.South City Chicane Route (SO6)34okr.
5.Westhill International REV (WE1R)19okr.
6Kyoto Ring National REV (KY2R)18 okr.


Samochody klasy GT2 posiadają następujące zwężki :
-FZ2 20%
-XR2 24%
-FX2 23%

Jeśli chodzi o setupy do samochodów będę wysyłał w miarę możliwości/posiadania setupów.
Będę starał się pomagać Wam wszystkim w ogarnianiu trasy czy setupów,wystarczy napisać ,wtedy chodzę na server i pomagam ogarnąć wszystko.

Skiny muszą posiadać numery zawodnika po obu stronach ,muszą być czytelne.Skiny wysyłamy na GG i Priv
Skin safety car: http://imageshack.us/a/img560/8843/85u5.jpg
Przykładowa nazwa uczestnika podczas wyścigu to "001 Damian Gajda" ,numer musi posiadać kolor biały reszta mnie nie interesuje :thumbsup:


Server jak na razie jest poszukiwany ,więcej informacji w przyszłości.
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: GT2 RACING CUP

Postprzez Gordon » 15 sie 2013, o 15:32

UPDATE #1,info o skinach i nazwie zawodnika.
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: GT2 RACING CUP

Postprzez Gordon » 31 sie 2013, o 11:09

Wyścig próbny (BL11)30okr. (brak szykany.) 07.09.13 Godzina 17.30 Trening, 18.30 Kwalifikacje, 18.55 Start wyścigu
Jutro a także przed kwalifikacjami mogę powysyłać setupy i doradzić osobom mniej doświadczonym ;)
Server:78.46.161.73 Port 5488
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: GT2 RACING CUP

Postprzez Gordon » 7 wrz 2013, o 11:31

Z racji małego zainteresowania ligą ,tym samym liga zostaje zniesiona ,temat do usunięcia .
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości