Nowe samochody LFS

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez metanol » 8 kwi 2010, o 12:14

Ossasi napisał(a):przecież jest podobny w pierwszym poscie :P ale moze wgram tego ale zobacze czy skiny bede musial przerabiac :P jak tak to dam sobie spokój :grin:



Wgrałem sobie na Z25, skiny trzeba przerabiać, auto ma dziury w bagażniku :D:D Jak jesteś za kółkiem to wciśnij R, to zobaczysz :D:D
Ja sobie wgrałem S14, skin mi jeden tylko pasuje, kierowca musi siedzieć "po japońsku" bo jak chce "po polsku" to zegary są w schowku przed pasażerem :D:D RX 7 też nie powala na kolana, na kiepską kierownicę, nie ma zegarów, szybko się jej pozbyłem.

bełzi http://lfsmods.com/?p=1759 ten jest lepszej jakości, mam takiego na Z28, tylko że bez skrzydła :D:D
Avatar użytkownika
metanol
Touge Drifter
 
Posty: 364
Dołączył(a): 20 lut 2010, o 17:21
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Improove » 8 kwi 2010, o 13:07

Faktycznie macie racje... lipa ten 180sx wgrałem sobie teraz i bez żadnej rewelacji... :scratch:
Jednak wgram sobie to : http://lfsdinc.comze.com/index.php?page ... 06b2b6cba3
Polecam :)
Avatar użytkownika
Improove
Touge Drifter
 
Posty: 537
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Kielce

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Zenki » 8 kwi 2010, o 14:45

A znacie dmgarage.us.tt? Co prawda za dużo aut nie ma (S13, Sil80, S14a, RX-7 i Mustang Falken) ale są na prawdę doskonale zrobione, łącznie z wnętrzem.
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Improove » 8 kwi 2010, o 16:15

Znamy znamy ;p przynajmniej ja ;p
te auta zostały właśnie dziś dodane na lfsmods.com
szkoda tylko że można nimi jezdzic wyłacznie po "dżapańsku" bo nie da rady sobie kierownicy przenieśc na lewą strone po zegary zostają nadal po "dżapańsku" :rotfl2:
Według mnie ta Silvia jest całkiem całkiem do rzeczy którą podałem wcześniej... Lub S13 z pierwszego postu :thumbsup:
Avatar użytkownika
Improove
Touge Drifter
 
Posty: 537
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Kielce

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez metanol » 8 kwi 2010, o 20:19

Fajna, fajna, ale tylko XRT... Mnie _eNzO uczy teraz śmigać na gryzoniu, i co chwilę zmiana to XRG, to XRT :D Lepiej mi się śmiga na XRT :grin: Tą S15 co podałeś, to jest najlepsza S15 z wszystkich jakie widziałem :D
Avatar użytkownika
metanol
Touge Drifter
 
Posty: 364
Dołączył(a): 20 lut 2010, o 17:21
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Improove » 8 kwi 2010, o 21:38

Mi też się bardzo dobrze nią jezdzi ;)
a czy jest jakaś róznica w prowadzeniu tych wgranych aut ? np 200sx czy silvia albo mustang... bo mi się wydaje że to ma jakiś wpływ... bo np mustangiem jezdziło mi się źle... a wgrałem sobie tą silvie i bardzo dobrze mi się ją prowadzi... to nie wiem czy to takie moje odczucie czy ta podmiana ma faktycznie jakiś wpływ na to...
Avatar użytkownika
Improove
Touge Drifter
 
Posty: 537
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Kielce

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez metanol » 9 kwi 2010, o 06:33

Może i ma wpływ, lecz chyba to psychika działa :D Ponieważ samochody są na tym samym podwoziu, wymieniasz tylko nadwozie. To nie GTA:SA, gdzie możesz zmieniać handlinga wraz z modem. Bardziej Ci się podoba Silvia, więc lepiej nią jedziesz :D Sprawdzałem to, wgrałem jakiegoś okropnego moda, i mi w ogóle nie szło. Wgrałem tego co mi się podobał i było dobrze :D Pierwszy mod jakiego wgrałem to była Hatchi :D Jak przerzuciłem się na Silvię, też mi lepiej szło. Jak dla mnie to po prostu psychika. Ja mam jakąś barierę psychiczną, że nie mogę iść "mocnym" kątem, bo od razu prostuję, i puszczam , albo dodaję na maksa gaz i spin :lol: Piotrek włosy sobie z głowy zaczął wyrywać, jak zobaczył jak jeżdżę :lol: Jedyne co do mnie mówił to : kontrę rób szybko, ale płynnie :D
Avatar użytkownika
metanol
Touge Drifter
 
Posty: 364
Dołączył(a): 20 lut 2010, o 17:21
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Ossasi » 9 kwi 2010, o 10:13

razcej nie ma wplywu :P jedynie jak wyżej "psychiczny" :P jedyne co to ze masz np dluzszy zderzak z przodu i jak kogos lekko pukniesz to leeeeeeeeeeeeeeeeccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ........... :grin:
Avatar użytkownika
Ossasi
Touge Drifter
 
Posty: 138
Dołączył(a): 2 mar 2010, o 14:45
Lokalizacja: Świecie k. Bydgoszczy

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Ladadrift » 9 kwi 2010, o 12:20

U mnie też to działa, bo najlepiej jeździ mi się Ładą :grin: Chociaż znowu przy niektórych innych samochodach nie ma tragedii, ale kiedyś próbowałem jakimś pickupem i od razu go wywaliłem :lol: Wczoraj jednak coś się we mnie zablokowało i nie umiałem dobrze latać nawet moją ruską terminatorką 2107! Dzisiaj musi być lepiej! :drift:
Avatar użytkownika
Ladadrift
Touge Drifter
 
Posty: 213
Dołączył(a): 14 paź 2009, o 13:55
Lokalizacja: Bytom

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez TRUCKER » 9 kwi 2010, o 16:22

PaweleCK napisał(a):Mi też się bardzo dobrze nią jezdzi ;)
a czy jest jakaś róznica w prowadzeniu tych wgranych aut ? np 200sx czy silvia albo mustang... bo mi się wydaje że to ma jakiś wpływ... bo np mustangiem jezdziło mi się źle... a wgrałem sobie tą silvie i bardzo dobrze mi się ją prowadzi... to nie wiem czy to takie moje odczucie czy ta podmiana ma faktycznie jakiś wpływ na to...


mam to samo :P Wgralem Mustanga 2010 pod FZ5 i kiemsko mi szlo... brak lusterka wstecznego i male pole widocznosci przeszkadza. To poszukałem innego moda pod FZ5 i znalazłem zaj***ste, tuningowane FZ5 (http://lfsmods.com/?p=304) i juz latam lepiej tym cudem :thumbsup: ...
TRUCKER
Amator
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 mar 2010, o 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez metanol » 9 kwi 2010, o 16:24

TRUCKER napisał(a):mam to samo :P Wgralem Mustanga 2010 pod FZ5 i kiemsko mi szlo... brak lusterka wstecznego i male pole widocznosci przeszkadza. To poszukałem innego moda pod FZ5 i znalazłem zaj***ste, tuningowane FZ5 (http://lfsmods.com/?p=304) i juz latam lepiej tym cudem :thumbsup: ...



Mam ten sam mod na FZ5 :D
http://lfsmods.com/?p=317 RB4, miałem przedtem Subaru, Evo 6,8,10 ale tym najfajniej mi się lata :D
Avatar użytkownika
metanol
Touge Drifter
 
Posty: 364
Dołączył(a): 20 lut 2010, o 17:21
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Mrcnsb » 26 kwi 2010, o 10:48

Mam pytanie, jak moge wgrać samochody na przykład http://lfsmods.com/?p=3476 ten ? Bo sciągnąłem, wkleiłem do /data i tam w poszczególne pliki i nie działa. Może można nimi tylko w multi jeździć ?
Avatar użytkownika
Mrcnsb
Amator
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 14:39

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Improove » 26 kwi 2010, o 13:59

Jeżeli wgrałeś tak jak mówisz czyli do LFS\data i tam całą reszte czyli dds veh itp no to powinno Ci działac... Zależy też jaką masz wersje lfs bo poniżej z10 chyba wystąpują dziury w teksturach...
A jeżeli Ci wogóle nie czyta auta to musiałeś zrobic jakiś błąd podczas podmieniania :glare:
Avatar użytkownika
Improove
Touge Drifter
 
Posty: 537
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Kielce

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez metanol » 27 kwi 2010, o 14:11

dmgarage.us.tt/ << zakładka mods. Jest fajna Toyota Altezza / Lexus IS300. szkoda że jest tylko na XRT... Drugi (pod Toyotą) jest ciekawy mod od Chudego, pozwalający z XRT zrobić FWD, albo 4WD.
Avatar użytkownika
metanol
Touge Drifter
 
Posty: 364
Dołączył(a): 20 lut 2010, o 17:21
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowe samochody LFS

Postprzez Improove » 27 kwi 2010, o 14:21

Spoko spoko szkoda tylko że prawie wszystkie samochody tam mają kiere only po prawej stronie...
Mi się jakoś lepiej jezdzi z kierą po lewej :D
Avatar użytkownika
Improove
Touge Drifter
 
Posty: 537
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość