LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez kackamr2 » 18 lut 2014, o 16:16

Obrazek

Witajcie ! Czas na 2 rundę LFSBielsko DC !!! Na tej rundzie będziemy na wszystkim bardzo dobrze znanym Blackwoodzie :D

Data: 21.02.2014
Godzina: 18:00
Trasa: Blackwood
Serwer : 78.46.161.73
Port : 1337

Organizatorzy:
Kamiński
Konieczny
Suchy
Ukaszz

ZAWODY ODBYWAJĄ SIĘ NA SERII DOZWOLONE SĄ WYŁĄCZNIE OPONY DROGOWE NORMALNE !!!

Obrazek

Formuła zawodów:
Kwalifikacje:
Każdy zawodnik ma 2 przejazdy punktowane i nie ma przejazdów próbnych
W przypadku, gdy zawodnicy otrzymali tyle samo punktów, pod uwagę brany jest drugi przejazd

Top16/Top32
Przejazdy próbne tylko w pierwszych parach! W drugim etapie lecimy już bez próbnych.
zasady polegają na tym że zawodnik uciekający ma jechać jak w kwalifikacjach a goniący jak najbliżej niego

Sędziowie będą zwracać uwagę na agresję

Co można , a co nie:

Dwa koła poza trasą= 0. Można kosić słupki, z których zbudowana jest zona
Kontakty między zawodnikami w parach, mocniejsze trącenie, widoczne będzie karane. Jak zawsze spin i wyprost = 0pkt. Zabronione jest chamskie hamowanie przez uciekającego.

Zakaz startu obowiązuje wyłącznie sędziów

Layout: http://speedy.sh/GhrvH/BL1-LFSBielskoDriftCup2.lyt

Skiny: wysyłacie je do mnie na prywatną wiadomość lub na e-mail: lfsbielsko@gmail.com (30 min przed rozpoczęciem się zawodów będzie dostępna paczka skinów) (tym razem napewno :D )
kackamr2
Amator
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 04:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez division » 19 lut 2014, o 16:57

zawody odbywaja sie na hamachi ?
division
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 21:24
Lokalizacja: krakow

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez Krzysi3k » 19 lut 2014, o 21:13

Nie :) Na dedyku.
Krzysi3k
Clutch Burner
 
Posty: 31
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 21:03
Lokalizacja: Skórcz

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez MeRoPL » 21 lut 2014, o 18:21

Emmm. Wszedłem na serwer, pogadałem przez chwilę z chłopakami (na serwerze był jakiś typek co spamował przez jakieś 2 minuty ciągle ": - )" ) a na trasie panował chaos ze względu na to, że postawiono sryliard zielonych pachołków na trasie i były ogromne lagi. Zaproponowałem więc, by postawić bandy w celu zwiększenia atrakcyjności przejazdów i zmniejszenia lagów. Jedni byli za, inni przeciw, w końcu zostawiono tak jak było ze względu na "poziom". Okej, to tutaj taką drobną uwagę mam - zamiast pachołków stawiajcie kolorowe linie, spełniały będą tę samą funkcję, a gracze nie będą mieli spadków fps. No dobra, jest jak jest, no to jeździmy... Spytałem się czy Kamiński nie ma nic przeciwko temu, bym pojechał LX6. Odpowiedzi od niego nie dostałem, lecz otrzymałem ją od wspomnianego wcześniej spamera, pt. "NIE KUR*A, NIE MOŻESZ" Odpowiedziałem więc, że nie kierowałem pytania do spamera, lecz do sędziego. W tym momencie rzekomy "spamer" zaczął się wywyższać i się rzucać, pisząc m. in "Wiesz kim ja kur*a jestem?" W odpowiedzi otrzymał "Nie, lecz chętnie wysłucham Twojej historii, może mi coś rozjaśni. Opowiedz mi o sobie" Koledze chyba w głowie coś się poprzewracało, gdyż wtedy "SPAMER" nagle zmienił nick na normalny, i sekundę później jakimś cudem wyłapałem od tej samej osoby soczystego bana. Co jak co, ale gratuluję i kłaniam się aż po same kule administracji serwera. Proszę, nie dawajcie admina osobom nieodpowiedzialnym.. i starajcie się panować nad tym co się dzieje na serwerze, bo co chwilę były przekleństwa i wyzwiska na czacie... Ehhh, brakuje starej dobrej ekipy w LFS, z tego co widzę to jak człowiek raz na tydzień chce sobie spokojnie pojeździć to tylko na S2 z osobami z poza naszego kraju.. Szkoda.

P.S - Serwer miał coś koło 15 slotów. Troszkę nie za mało na organizację zawodów?
Ostatnio edytowano 21 lut 2014, o 18:28 przez MeRoPL, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez Zenki » 21 lut 2014, o 18:26

No niestety, SORRY, TAKI MAMY POZIOM większości młodych i walecznych. Przepraszam tych, których mogłem ewentualnie urazić, bo na szczęście są jeszcze jakieś chlubne wyjątki, aczkolwiek niewiele...
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez Mikke » 21 lut 2014, o 18:58

Jednym słowem : ORGANIZACJA :)
Mikke
Amator
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 18:36
Lokalizacja: Sochaczew

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez Krzysi3k » 21 lut 2014, o 19:51

Czemu mi nikt nie powiedział, że ręczny miałem zaciągnięty ciągle? .. a ja się dziwiłem czemu auto zamulało i chciało prostować.. co za zje*any joystick... ale trudno i tak tam poszedłem dla beki :grin: Panowie przyłóżcie się do następnej rundy, bo jak na razie wychodzi z tego cyrk. Pozdrawiam.


Mero nie dziw się.. 1337 reprezentuje ten sam poziom co te ruskie 5554.. każdy robi co chce i nigdy normalnego laya nie ma (i jeszcze ciągle te same).
Krzysi3k
Clutch Burner
 
Posty: 31
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 21:03
Lokalizacja: Skórcz

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez phantom ` » 22 lut 2014, o 08:38

Mero, Zenuś - ja bym proponował nie zaprzestawać na tylko wyrażeniu swojej opinii ;) ja wczoraj zaraz po zawodach zaprosiłem suchego na pw, polatalismy troche potem i rozjasnilem mu co nieco jak to powinno wygladać;) To normalne, że nie ogarnia, ale próbuje coś zrobić. A osoby bardziej doświadczone oprócz hejciku powinny też go nakierować :glare: tyle ode mnie;)
:grin:
Avatar użytkownika
phantom `
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:36
Lokalizacja: Grochówka

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez MeRoPL » 25 lut 2014, o 20:38

phantom ` napisał(a):Mero, Zenuś - ja bym proponował nie zaprzestawać na tylko wyrażeniu swojej opinii ;) ja wczoraj zaraz po zawodach zaprosiłem suchego na pw, polatalismy troche potem i rozjasnilem mu co nieco jak to powinno wygladać;) To normalne, że nie ogarnia, ale próbuje coś zrobić. A osoby bardziej doświadczone oprócz hejciku powinny też go nakierować :glare: tyle ode mnie;)
:grin:


No dobrze, dlatego Phantom - napisałem co muszą poprawić podczas organizacji, lecz ja się uczepiłem tego, że na 1337 admina mają osoby nieodpowiedzialne. I nie chodzi o to że hejter bo "taki mam dzień" Tu chodzi o to, że jeden z adminów się ma za nie wiadomo kogo. Spamuje przez kilka minut na serwie ";- )" po czym zaczyna bluźnić na mnie. Przytoczę Ci to jeszcze raz : Pisałem do Kamińskiego czy mogę startować LX6. Kamiński nie odpowiedział, lecz "spamer" się wtrącił ze swoim "NIE KUR*A NIE MOŻESZ" więc mu odpisałem że nie pytam się spamera, tylko Kamińskiego. Wtedy koleś zaczął na mnie cisnąć, pisał "WIESZ KIM JA KUR*A JESTEM?" Odpisałem że nie, lecz chętnie się dowiem. Wtedy zmienił nick, i momentalnie mnie zbanował.
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez wojtaas91 » 25 lut 2014, o 22:51

Mero bo tak to jest jak gimbus jest adminem. W większości przypadków jedyne słowa bez błędów ortograficznych to przekleństwa. Przydałoby się żeby osoby starsze, bardziej odpowiedzialne i ogarnięte pełniły tą funkcję. No ale niestety jest jak jest
Avatar użytkownika
wojtaas91
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 15:30
Lokalizacja: Koszalin

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez phantom ` » 26 lut 2014, o 11:02

A co do tego typa, to nie wiem czy to jest tylko admin, czy też właściciel serwera... Ja proponowałbym aby zawody były u micha na srv organizowane, jak kiedys nie raz było :grin: i było OK :P
Avatar użytkownika
phantom `
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:36
Lokalizacja: Grochówka

Re: LFS Bielsko Drift Cup Runda 2

Postprzez Krzysi3k » 26 lut 2014, o 17:16

To gdzie są organizowane to nie ma znaczenia. Po prostu admini i organizatorzy nie potrafią dobrze pełnić swoich funkcji.
Krzysi3k
Clutch Burner
 
Posty: 31
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 21:03
Lokalizacja: Skórcz


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości