Zwariowany Sezon xD ktoś chętny?

Zwariowany Sezon xD ktoś chętny?

Postprzez Stitch » 28 lut 2014, o 12:17

Obrazek
:yahoo: this ... is THE AMAZING RACE! :yahoo: (jak to mawia co sezon Phil Keoghan, organizator i prezenter programu reality show "The Amazing Race")

Witam was serdecznie,

:help: Zbieram ludzi na sezon LFSa i tam będzie dosłownie wszystko, od driftu :drift: , po wyścigi, również i dragi, stunty różne, misje do wykonania związane z grą i wiele innych ciekawych rozmaitych rzeczy, które na was czekają :grin:

Mam przygotowane zasady i regułki, także zapraszam do linków:
* PLAKAT (http://fav.me/d7750ps)
* INTRO (http://youtu.be/r1JgzeXLNFg)
(z góry przepraszam za słabą jakość, ale obecnie działam na niskich detalach i wszystko muszę zrobić szybko, oszczędnie i w miarę czytelnie, mam na dzieję, że wykarzecie się wyrozumiałością i tolerancją wobec tych, co mają słabszego kompa)

Potrzebuję w sezonie 12 ludzi! Nie robi, wiek, płeć, staż w LFSie, nic kompletnie, bo to i tak wszystko jest jedną wielką loterią to co będzie się dziać tam od 7 marca o godz. 19.

Nazwa serwera zbiórkowego > !iTHE AMAZING RACEi!
Admin organizacji (login) > theamazingrace (czyli ja ;) mam też inne konto bardziej naskillowane, ale specjalnie je stworzyłem do tych celów)
Nick gracza > Phil Keoghan / THE AMAZING RACE
Tryb LFS > DEMO
Wersja > 0.6E

Jak gracze mają się kontaktować na bieżąco podczas rywalizacji? > Facebook (najlepiej i najwygodniej), lub czat w LFS (nie zawsze, ale będzie) // będę dawać wam znać gdzie macie być, czy na FB, czy na LFSie, bo pewnych rzeczy niestety zdradzać nie mogę w LFSie, tak samo gracze, ale to jak przeczytacie zasady rywalizacji ;)

Z początku wydaje się bardzo trudne do pojęcia, ale spokojnie, o to też zadbałem i w razie nieścisłości pytajcie się mnie cały czas.

Kandydatury możecie tu składać ;) ja mam listę zapisanych na swojej stronie, jak na tym linku do plakatu i filmiku. Wystarczy sam nick jaki macie w LFSie i to jest znak, że piszecie się na to.

Życzę powodzenia :) 07/03/2014, 19:00 UTC+1
Avatar użytkownika
Stitch
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:29
Lokalizacja: Polska, Gdynia

Re: Zwariowany Sezon xD ktoś chętny?

Postprzez Gordon » 28 lut 2014, o 20:21

Fajne foty na koniec dałeś sam robiłeś ?
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: Zwariowany Sezon xD ktoś chętny?

Postprzez Stitch » 2 mar 2014, o 00:16

Częściowo tak, a częściowo z neta, bo za bardzo czasu nie miałem na to wszystko i zrobiłem taki szybki trailer o sezonie.

Chętny, żeby wziąć udział?
Avatar użytkownika
Stitch
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:29
Lokalizacja: Polska, Gdynia


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości