Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Postprzez division » 15 mar 2014, o 17:54

WITAM

otworzyłem ten watek po to by sprostać wymaganiom jakie stawiają drifterzy potencjalnym organizatorom i aby udoskonalić zawody z cyku VDD

kiedy miały by się odbywać i co jaki okres czasu (konkretnie dzień godzina)
co wolicie drift na tweakach czy w orginale
wolicie driftowac na oryginalnych wozach modach czy może mody online kompatybilne z oryginalnym lfs
jaka wersje lfs preferujecie
czego oczekujecie od organizatorów kilka slow w skrócie co do organizacji typowo w zawodach punktacja i tego typu spraw



zapraszamy na fp Virtual Drift Division

http://www.facebook.com/LFS.Virtual.Drift.Division
division
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 21:24
Lokalizacja: krakow

Re: Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Postprzez Lipton335 » 16 mar 2014, o 12:15

Nic nie zmieniać teraz jest mega dobrze ;) dobra godzina dobry dzień dobry tweak samochód itp.. skupcie się na ogarnianiu niektorych gosci na zawodach i pracujcie nad organizacja w sensie szybkie liczenie pkt i ustawianie w pary
Avatar użytkownika
Lipton335
Touge Drifter
 
Posty: 626
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 11:28
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Postprzez division » 16 mar 2014, o 20:28

no dziś niestety byli male zamieszanie z pkt
ale zwody mega pozytywnie
division
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 21:24
Lokalizacja: krakow

Re: Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Postprzez MeRoPL » 22 mar 2014, o 11:23

Hmm.. Na zawodach według mnie powinien panować przede wszystkim spokój i porządek. Żadnych wyzwisk i obrzucania się błotem. To myślę że jedna z ważniejszych rzeczy, gdyż potrafi bardzo mocno popsuć humor jak i całą zabawę. Na zawodach wszyscy powinni być otwartymi, słuchać się wzajemnie i tworzyć miłą atmosferę. Zawody powinny przebiegać sprawnie, najlepiej by były na serwerze dedykowanym. Nie faworyzować innych jak i być konsekwentnym wobec kar na serwerze. Ten odwala - kick. Potem znów wchodzi i odwala - ban, trudno. Nie ważne czy to kumpel czy nie, zasady to zasady i powinno się ich przestrzegać. I myślę że tyle jeśli chodzi o pigułkę najważniejszych informacji. W sprawie oceniania no to trening, trening i jeszcze raz trening :thumbsup:

A co do moich upodobań - myślę że zawody na oryginalnym LFS są fajniejsze ze względu na ograniczony kąt wychylenia i aby przejechać jakąś trasę to czasami trzeba się jednak napocić, ale to już kwestia gustu :P
I takie małe zastrzeżenie : zauważyłem że nakładacie strasznie dużo obiektów na trasie takich jak pachołki czy też kilka banerów z reklamami. Nie lepiej ładnie to odgrodzić bandą i po sprawie? Wygląda o wiele estetyczniej a na pewno wpłynie na + jeśli chodzi o liczbę fps graczy :thumbsup:

Powodzenia! ;)
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Postprzez fOrqeT » 24 mar 2014, o 20:22

Z mojej strony proponuję udostępniać layouty ! :D Nie ma na czym latać ;)
fOrqeT
Król Ronda
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:16
Lokalizacja: Płock

Re: Czego drifterom brakuje na wirtualnych zawodach

Postprzez division » 28 mar 2014, o 19:16

fOrqeT napisał(a):Z mojej strony proponuję udostępniać layouty ! :D Nie ma na czym latać ;)

layoty sa dostepne tylko trzba porosci kogos z adminow to podesle a i mozna tez zapisac jak bd na serwie ctrl+u
division
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 21:24
Lokalizacja: krakow


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości