Street Legal Racing: Redline - gra ktoÅ›?

Street Legal Racing: Redline - gra ktoÅ›?

Postprzez Yamasaki » 19 maja 2014, o 16:07

Jak w tytule.

Dla tych, którzy nie słyszeli:
Jest to gra, do której jest mnóstwo modów na pojazdy, silniki, części(zawieszenie, itd.) Możliwość ustawiania od turbo boosta(zapomniałem jak to się po polsku pisze :lollol: ), do kątów zawieszenia, itd. Ja osobiście dla zabawy robię różne nissany - bodykit, 2jz-gte, dobre zawieszenie, itd. Ale BMW też nie pogardzę.
Yamasaki
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 21:06
Lokalizacja: Bolków

Re: Street Legal Racing: Redline - gra ktoÅ›?

Postprzez ziom357 » 25 maja 2014, o 12:00

boost- doładowanie
Zaponiałeś o przebiegu i zużywającymi się z nim częściami. Np silnik z mega doładowaniem i wtryskiem nitro padnie szybciej. Przykładowo zbudowałem FTO z silnikiem 2.7R4 o mocy 322HP i max obrotach 12000rpm, bez turbo ani kompresorów. Pierwszy taki silnik padł mi szybko bo źle go wystroiłem. Teraz przy przebiegu 540kilomerów od budowy muszę zmienić rozrząd bo padł no i wał korbowy też ma niewiele % sprawności ale części powyżej 0% sprawności da się regenerować tylko nie wrócą do 100%. Gra na prawde bardzo fajna ale brakuje pożądnej fizyki jazdy i multi xD Nie pogardził bym cięciem i spawaniem hehehehe xD
Avatar użytkownika
ziom357
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lut 2011, o 01:25
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości