Polska gra o Driftingu?

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez szefu » 8 lis 2010, o 17:18

janek_r napisał(a):No, widzę że temat chwycił. Tak jak pisałem wcześniej - za temat zabieramy się pełną para po nowym roku. Jeśli chodzi o auta - dostępnych modeli może być od 20 do max 40 myślę - grafika 3D zżera sporo z budżetu (zwłaszcza że w lowriderze nie było wnętrz), a gdzie jeszcze trasy, części tuningowe (felgi, spojlery, kity poszerzające, końcówki wydechu itp.). Pomysł z możliwością modowania - jak najbardziej wporzo. Do LFSa z klawiaturą nie podchodziłem - wolę Logitecha G25 :grin:



janek dlatego dajcie mozliwość dodawania własnych tworów :) Sam bym chętnie mógł przy tym modzić. :D
szefu
Touge Drifter
 
Posty: 333
Dołączył(a): 25 lip 2008, o 10:34
Lokalizacja: Eindhoven/Tarnów

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez szramabdg » 23 lis 2010, o 15:45

Jak ktoś już pisał, nie walić w licencjonowane auta, zrobić na zasadzie lfs (wiem, pouczycie mnie, że w lfs są bodajże 2 prawdziwe wózki :D). Tylko dać możliwość wykazania się modderom jak jest w przypadku rFactor chociażby. A pieniążki przeznaczyć na opracowanie fizyki choć zbliżonej do tej jaka jest w lfs.. bo na pewno zgodzicie się panowie, że w lfs jest jedna z najlepszych o ile nie najlepsza fizyka, grafikę bez zbędnych wodotrysków bo jeśli fizyka stoi na wysokim poziomie to reszta ma mniejsze znaczenie.
Avatar użytkownika
szramabdg
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 wrz 2010, o 17:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez Improove » 23 lis 2010, o 23:35

szramabdg napisał(a):Jak ktoś już pisał, nie walić w licencjonowane auta, zrobić na zasadzie lfs (wiem, pouczycie mnie, że w lfs są bodajże 2 prawdziwe wózki :D). Tylko dać możliwość wykazania się modderom jak jest w przypadku rFactor chociażby. A pieniążki przeznaczyć na opracowanie fizyki choć zbliżonej do tej jaka jest w lfs.. bo na pewno zgodzicie się panowie, że w lfs jest jedna z najlepszych o ile nie najlepsza fizyka, grafikę bez zbędnych wodotrysków bo jeśli fizyka stoi na wysokim poziomie to reszta ma mniejsze znaczenie.

Dokładnie ! Grafika nie jest najważniejsza... ważna jest fizyka jazdy . Do tego dużo aut i duża możliwosc modów/swapów i dla mnie ideał :)
Avatar użytkownika
Improove
Touge Drifter
 
Posty: 537
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 16:48
Lokalizacja: Kielce

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez Blacky » 24 lis 2010, o 16:11

shacky, nie wiesz, to się nie odzywaj.
FBM - prawdziwy bolid formuły BMW.
BF1 - prawdziwy bolid F1 Saubera.
RAC - prawdziwa wyścigówka, do kupienia. http://www.raceabout.fi/index_3.html
Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez KazEEt^ » 19 gru 2010, o 21:41

BTW.
Fajnie jesli w grze były popularne japonskie samochody takie jak nissan,toyota itd. itd....
Dobre by było tez to aby robic:
-własne skiny
-texturki tak jak w lfs itp.
-zmiana silnika
-bodykit
-całkowity tuning samochodu
-aby gra niemiała jakis wyjeb*** mocych wymagan czyli np. Grafika w full hd poniewaz nie kazdy ma dobrego kompa.
-Tryb Multiplayer
- Mozliwosc grania na kierownicy
- Jak najlepsza fizyka prowadzenia samochodu
- Fizyka dymu tak jak w prawdziwych samochodach.
- Tworzenie wlasnych (layoutow)
Jak narazie to tyle co mi przyslzo do glowy
Avatar użytkownika
KazEEt^
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 27 lut 2010, o 21:46
Lokalizacja: Gdynia

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez wahu$ » 26 gru 2010, o 16:20

Jeśli chodzi o auta to Fixel093 wyjaśnił już sprawę.
Wg mnie w takiej grze liczy się przede wszystkim realna fizyka prowadzenia, ale ze względu na to, że zdecydowana większość odbiorców to dzieciaki w moim wieku (12-16lat), a po kumplach wiem że 99% z nich nie lubi gier w których trzeba używać hamulca, powinna znaleźć się możliwość włączenia różnych opcji ułatwiających prowadzenie.
Grafika nie jest aż tak ważna, ale musi to też jakoś wyglądać.
Fajnie było by gdyby w grze znalazły się różne stacje radiowe, tak jak to było np w TDU. Na każdej leciał by inny typ muzyki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, proponował bym Hip-hop, Hip-hop PL, Rock America :rockon: , jakieś elektro i by wystarczyło jak dla mnie.
Lubie jeździć z kamerą z wnętrza wozu, ale podejrzewam że wąskie grono graczy tego używa, więc pewnie niema sensu pakować w odwzorowanie wnętrz czasu=pieniędzy.
Możliwość grania na kierze wg mnie obowiązkowo, najlepiej gdyby było do tego sprzęgło i H-shifter.
Wystarczyło by z 6 torów (Japonia, Polska i USA) i do tego jakaś fabryka lub coś podobnego, po której można by sobie dowolnie jeździć między magazynami, słupami, wagonami, pod ciężarówkami itp.
wahu$
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 15:19
Lokalizacja: Krusze

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez Fixel093 » 26 gru 2010, o 17:36

Kompromis między arcade a trybem symulacji musi być bardzo dobrze rozwiązany ale skłaniał bym się jednak do tego żeby większość rzeczy była możliwa w trybie symulacji. Odniosę się co do sprawy umuzycznienia owej gry, rap nie pasuje w tematykę drifterską ( wahu$ Hip Hop to kultura dzieląca się na kilka nurtów m.in Rap, Graffti, Breakdance) Wracając do muzyki to gatunkowo myślałbym że najlepsze były by rock, dupstep, drum and bass, trance vocal, japońska muzyka relaksująca, jakiś dobry pop. Wybieranie stacji radiowych w stylu TDU czy GTA SA ?? dla mnie porażka :banghead: Co do kamer to najlepsze byłyby, za autem, kokpit, dach, + ustawienie własnej kamery coś na wzór LFsowego ustawiania kamery.
Sterowanie oczywiste jest że klawiatura, mysz, kierownica ewentualne jeszcze PAD. Co do miejsc gdzie będą odbywały się zawody treningi itd myślę że 3 kontynenty czyli Azja, Europa, Ameryka. I na tych kontynentach ze 3 tory + plac typu Autocross Lfsowy i po jednym mini miasteczku gdzie znajdowały by się federacje drifterskie gdzie byśmy się spotykali na jakiś spotkaniach, czy też byśmy się dowiadywali kiedy gdzie i jak są zawody, treningi. Pewnie się dziwicie dlaczego tak piszę w tym temacie, już wam wytłumaczę po prostu bardzo mi zależy na tym żeby powstała tak gra i zdobyła jakiś tam szacunek na niełatwym w dzisiejszych czasach rynku gier wyścigowych. Jeżeli macie jakieś dobre pomysły to tu piszcie ale jeżeli naprawdę macie jakieś pomysły bo co ja widzę to tylko powtarzacie co było wspomniane na początku tego tematu tudzież piszecie same oczywiste rzeczy i nabijacie sobie posty. Mam nadzieje że po nowym roku producenci odezwą się do nas :)

Pozdrawiam
Fixel093
Avatar użytkownika
Fixel093
Touge Drifter
 
Posty: 383
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:32
Lokalizacja: Zamość

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez Pitti » 26 gru 2010, o 23:45

Moze jakies górskie trasy (moze nawet Polskie ;)). Wiekszosc zostala chyba juz wymieniona ;p.


Odniosę się co do sprawy umuzycznienia owej gry, rap nie pasuje w tematykę drifterską ( wahu$ Hip Hop to kultura dzieląca się na kilka nurtów m.in Rap, Graffti, Breakdance) Wracając do muzyki to gatunkowo myślałbym że najlepsze były by rock, dupstep, drum and bass, trance vocal, japońska muzyka relaksująca, jakiś dobry po


A ja bym jednak wrzucił kilka numerów.
Pitti
Król Ronda
 
Posty: 86
Dołączył(a): 3 sie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez gniewo1992 » 27 gru 2010, o 00:00

Chyba najwazniejsza bedzie fizyka jazdy, dla mnie auta i trasy moga byc wziete nawet z marsa :)
A co do muzyki to moze lepiej by bylo poza muzyka która bedzie jest juz w grze dac kazdemu graczowi mozliwosc dodawania swoich ulubionych kawałkow ;)
Avatar użytkownika
gniewo1992
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 sie 2010, o 09:07
Lokalizacja: Grodków

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez ShackY/Styku. » 27 gru 2010, o 01:36

Według mnie to co fixel napisał to jest dużo, lecz i ja mam kilka pomysłów.
Co do piosenek, to zrobić jakąś tam playliste z 30 piosenek i zrobić możliwość na przycisku jakimś do przerzucenia na następną piosenke, bo jak wiadomo nie każdy lubi hiphop czy rock. Wg mnie dobrym pomysłem było by też możliwość dodawania i usuwania niechcianych piosenek z listy.
Dobre by też było do tej gry aktualizacje a inaczej to nazwać patche do gry. Zrobić strone oficjalną do tej gry i na niej wydawać wszystkie nowośći, patche, małe łatki i takie tam (coś ala patche z28, z25, z19 tak jak w LFS).
Również dodanie opcji multiplayer a w niej możliwość stawiania serwerów, własnych (tzn na własnym IP) lub przez HAMACHI (lecz to jest uciążliwe).
Wirtualne miasto, pokroju 10x10 ulic i jakieś poboczne drogi, autostrady itd itd, i aby można było na tym świecie grać w multiplayer.
W tym mieście można by dodać jakieś parkingi, alejki, szerokie ulice, wąskie ulice, a przedewszytkim KRAWĘŻNIKI :rotfl2: .


Pozdrawiam
shacky
Avatar użytkownika
ShackY/Styku.
Touge Drifter
 
Posty: 353
Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 14:51
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez szuger » 27 gru 2010, o 16:59

Albo Polskie miasto z dziurami, np Łódź, bo się masakra na drogach teraz zrobiła. Najtrudniejszy tor, dla kozaków.tak jechać żeby zawiasu nie urwać:D
szuger
Król Ronda
 
Posty: 70
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 15:45

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez Kudlaty » 27 gru 2010, o 18:09

Jak już mowa o Polsce to ja bym prosił słynne "Patelnie Walimskie" no i najlepiej w kostce :D Ale by była jazda.! :yahoo:
Avatar użytkownika
Kudlaty
Touge Drifter
 
Posty: 301
Dołączył(a): 21 lis 2010, o 00:16
Lokalizacja: Bielawa

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez LOBO » 4 lut 2011, o 23:43

Jak z grze pojawiłby sie Nurburgring to...jestem wniebowzięty ;/// I fajnie fak by fizyka była genialnie dopracowana coś typu LFS . Co do samochodów to miło byłoby zobaczyć takie jak Toyota Soarer , Nissana Cefiro :beg: , Toyota KE70 , Toyota MARK II ( tylne podłóżne lampy ) , i jakies klasyki inne odmiany AE86 np. Levin , a jak byscie wrzucili AE92 to już wogóle kozak:thumbsup:
Avatar użytkownika
LOBO
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 sty 2010, o 22:35
Lokalizacja: Piła

Re: Polska gra o Driftingu?

Postprzez MadMatrix » 10 lut 2011, o 18:58

Zamykam :mod:
janek_r, jak będzie wiadomo coś więcej albo będziesz miał jakieś ciekawe info odnośnie tejże produkcji - ODEZWIJ SIĘ DO MNIE NA PW TO OTWORZĘ!
Avatar użytkownika
MadMatrix
Touge Drifter
 
Posty: 548
Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 19:53
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości