SERWER DRIFTFORUM.PL 24/7

SERWER DRIFTFORUM.PL 24/7

Postprzez sphinx12 » 15 mar 2011, o 16:16

Obrazek

Serwer Driftforum.pl znowu staje się dostępny! Testy 0.6B zakończyły się powodzeniem. Pierwszy chrzest bojowy odbędzie się na nadchodzącej rundzie VDO. Wtedy też ocenimy czy jest sens trzymać go 24/7 (to troche kosztuje :) ) czy też lepiej odpalać go tylko na zawody.

IP:
Port:

ADMINISTRACJA:
- SPH!NXu
- blaki
- MadMatrix
- Kei
- Zenki

(jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie dostał hasła, pisać na gg: 23376876)


OFICJALNY TEAMSPEAK:

IP: gaming4ever.pl
wszystkie kanały w dziale: [---] LFS [---] są do waszej dyspozycji :)


HOSTING SERWERÓW

Hostujemy wszelkie możliwe gry. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz GG: 23376876. Na pewno się dogadamy! :)
Płatności można uiścić poprzez SMS lub przelew.


PRZYDATNE LINKI:

http://virtualdriftopen.cba.pl/
Ostatnio edytowano 15 kwi 2012, o 10:59 przez sphinx12, łącznie edytowano 7 razy
sphinx12
Clutch Burner
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 cze 2010, o 15:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SERWER DRIFTFORUM.PL 24/7

Postprzez sphinx12 » 24 cze 2011, o 18:21

Przepis na zcrackowanie 0.6B ;)

Składniki:
-> Patch do 0.6B
-> Unlocker
-> lfsp
-> Y-ip patch.exe

Sposób przygotowania:
1. Pobieramy wszystko co jest podane wyżej.
2. Patchujemy swoją wersje na 0.6B przez pobrany patch.
UWAGA! Polecam zrobić oddzielny folder, tak, żeby mieć 2 "wersje" LFSa - Z28 i 0.6B. Czasem oszczędzi nam to pieprzenia się, jak zawody będą na Z28.
3. Odpalamy LFSa i sprawdzamy czy wszystko jest ok (w rogu powinno być "Odblokuj LFS S2" czy coś w tym stylu)
4. Wklejamy zawartość folderu z Unlockerem, lfsp i ip patchem do katalogu z grą.
5. Odpalamy plik "Unlocker.exe" -> coś tam się pomieli i pojawi się konsola, nie zwracamy na to uwagi.
6. Gdy już wszystko się ogarnie, odpalamy gre z UNLOCKER.EXE i pewnie nadal mamy "Odblokuj LFS S2"
7. Klikamy na "Odblokuj LFS S2" i wpisujemy REALNE dane do konta LFSW (oczywiście bez licencji S2 :) )
8. Wychodzimy z LFSa i odpalamy "lfsp.exe". Znów się pomieli, coś się wyświetli i odpalamy lfsp jeszcze raz (u mnie trzeba było jeszcze raz, tak, żebyście nie krzyczeli ;D ).
9. Wchodzimy do LFSa, żeby potem z niego wyjść (o ile się nie myle to LFS sam się odpali, ale jeśli nie zróbcie ten krok.)
10. Później standardowo robimy "y-ip_patch.exe" i cieszymy się grą :drift:


Jeśli coś mi się w krokach posrało (szczególnie w kroku 8 i 9 :P ), nie krzyczcie, sam crackowałem już dobre 2 tygodnie temu, więc mogło mi się pomylić, pisałem z pamięci.

Pozdrawiam i życzę miłego latania bokami :drift:

//Linki znów alive :)
Ostatnio edytowano 6 lip 2011, o 20:01 przez sphinx12, łącznie edytowano 3 razy
sphinx12
Clutch Burner
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 cze 2010, o 15:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SERWER DRIFTFORUM.PL 24/7

Postprzez Mieczyk. » 26 cze 2011, o 12:29

Unlocker pod Windows 7 64bit

Robimy następujące czynności:

1. Start > Wszystkie programy > Akcesoria > Uruchom - Wpisujemy : regedit ( lub start > uruchom, to chyba zależy jaki mamy pasek )
2. Otwieramy : HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows NT > CurrentVersion
3. Po prawej stronie ramki widzimy ikonkę ProductID, klikamy w nią dwa razy, wyskakuje okienko skąd kopiujemy klucz
4. Teraz otwieramy HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Wow6432Node > Microsoft > Windows NT > CurrentVersion
5. Po prawej stronie ramki klikamy gdzieś prawym przyciskiem myszy, następnie Nowy > Wartość Ciągu
6. Jako nazwę utworzonego pliku dajemy ProductID, klikamy dwukrotnie ikonkę i wklejamy tam wcześniej skopiowany klucz

Sam mam windę 64 bit i mi wszystko hula.
Avatar użytkownika
Mieczyk.
Król Ronda
 
Posty: 56
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:43
Lokalizacja: Międzyrzec

Re: SERWER DRIFTFORUM.PL 24/7

Postprzez MadMatrix » 5 wrz 2011, o 17:51

AKTUALIZACJA :mod:
Avatar użytkownika
MadMatrix
Touge Drifter
 
Posty: 548
Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 19:53
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości