Layout-y do LFS

Layout-y do LFS

Postprzez woytek13 » 5 sie 2008, o 10:23

Jako, że na forum jest sporo osób które od czasu do czasu lubią sobie pośmigać wirtualnie stąd ten temacik. Oglądałem sobie relację z lublina i naleciała mnie ochota :yeah: na pośmiganie po torze o takiej smaej konfiguracji. Wiedziałem, że ludzie robią fajne layouty do lfs więc myślę, trudne to pewnie nie jest. Poszukałem w necie mapki toru ( są wszystkie mapki torów kartingowych: http://www.pzm.pl/Karting/Tory_Kartingowe ) Na mapce satelitarnej znalazłem orientacyjne wymiary :lollol: i do roboty. Zassałem do tego programik "LYTe" żeby było łatwiej i szybciej

Wyszło średnio :glare: ( powtarzam to mój pierwszy projekt), rzut z góry.

Obrazek

Dla każdego chętnego mogę wysłać layout. Jeżeli ktokolwiek potrafi robić layout ( nie jest to przecież trudne) to zachęcam do roboty. Miło byłoby pośmigać na konfiguracji toru takiej jak w Koszalinie czy Bydgoszczy z tegorocznego TDC. Wiem, że kamkor robił już takie rzeczy bo mam jeden jego layout na kompie ( jeden z moich ulubionych) ale pewnie wiele osób bawi się w to samo.

Link to pliku:
http://chomikuj.pl/woytek13/LFS/AU1_lublyn.lyt
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: Layout-y do LFS

Postprzez gimon3 » 5 sie 2008, o 13:09

mozna takze robić to przez nacisniecie przycisków Shift + U i ustawiac pachołki

ja powili robie sobie tor w koszlinie(na stronie www.moto-park.pl są zdjecia toru w koszlinie
Avatar użytkownika
gimon3
Touge Drifter
 
Posty: 177
Dołączył(a): 9 lip 2008, o 16:23
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Layout-y do LFS

Postprzez woytek13 » 5 sie 2008, o 13:32

Mozna też ustawiać wewnątrz gry, ale moim zdaniem idzie to strasznie mozolnie i nie ma spojrzenia na cały tor z góry. W programie, którym się bawię jest wiele możliwość ustawiania elementów, można zaznaczać kopiować, przesuwać itp
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: Layout-y do LFS

Postprzez Enzo » 5 sie 2008, o 13:51

Jaki to program? moze sie pobawie jak bede mial chwile :grin:
Avatar użytkownika
Enzo
DRIFTER
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 08:07
Lokalizacja: Nysa

Re: Layout-y do LFS

Postprzez emikyton » 5 sie 2008, o 14:37

"LYTe" LINK
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: Layout-y do LFS

Postprzez Pluto » 6 sie 2008, o 00:38

Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Chodzi o stworzenie swojego wlasnego toru na wzor poiedzmy koszalina czy poznania? Tworzenie od podstaw samego toru, krajobrazu itp? Czy tylko rozmieszczenie pacholkow na mapie Car park powiedzmy? Nie bardzo kumam o co tu biega. Ale chetnie posmigam na czyms innym niz ten nudny tor z demo.
Avatar użytkownika
Pluto
Touge Drifter
 
Posty: 271
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 02:51
Lokalizacja: Łomża

Re: Layout-y do LFS

Postprzez ponczak » 6 sie 2008, o 08:07

rozmieszczenie pacholkow itd na carparku.. niewiele wiecej da sie w lfs zrobic
ponczak
 

Re: Layout-y do LFS

Postprzez emikyton » 6 sie 2008, o 08:33

gimon3 napisał(a):mozna takze robić to przez nacisniecie przycisków Shift + U w grze i ustawiac pachołki

ja powili robie sobie tor w koszlinie(na stronie http://www.moto-park.pl są zdjecia toru w koszlinie


Chodzi tylko w S2
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: Layout-y do LFS

Postprzez prince.temi » 26 sie 2008, o 09:56

poleacm

http://www.lfsforum.net/forumdisplay.php?f=27

niestety layouty tylko w pelnej wersji s2. nie zalezy od wersji u, v, y, z.
driftowe tracki sa raczej szerokie ale xrgt turbo odpada. za malo mocy.
Avatar użytkownika
prince.temi
Touge Drifter
 
Posty: 109
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 12:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Layout-y do LFS

Postprzez woytek13 » 26 sie 2008, o 09:58

Mam większość layoutów z tej stronki. A co do braku mocy to też jest na to recepta. Tweaker :D XRG plus parametry m30b35 i jazda na maxa :yahoo:
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: Layout-y do LFS

Postprzez Tommy » 28 sie 2008, o 16:21

Jako, że pojawiły sie oficjalne mapy IV rundy tdc w łodzi, poniżej macie linka do layouta z tej rundy.
Korzystałem z programu LYTe, wyskalowałem zdjęcie satelitarne z zumi (na podstawie odległości 50m na maksymalnym zoomie), nałożyłem na background i na tym postawiłem obiekty...

http://manta.univ.gda.pl/~tsulkows/temp/AU1_lodz.lyt

Patrząc jednak na zdjęcia, wygląda na to, że albo lfs albo zumi ma nieprawidłowe odległości - w lfs trasa wydaje się bardziej wąska, daje jednak jakieś pojęcie o skali problemu stojącym przed zawodnikami. miłego jeżdżenia!
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Layout-y do LFS

Postprzez emilian » 30 sie 2008, o 21:27

Witam,
Mam takie pytanko odnośnie tejże gry,a mianowicie czy trzeba wprowadzać do lfs'a jakieś modyfikacje żeby móc driftować? Pytam,ponieważ mam pełną wersje z licencją s2 i jak narazie na treningach są kjsy i próby w formule 1 a driftu
jak nie było tak i niema. Dodam,że wgrałem nawet layouta z mapą z Łodzi ale nigdzie nie moge go znaleźć żeby sobie pojeździć..
Z góry dzięki za odpowiedź!,
emilian
Clutch Burner
 
Posty: 26
Dołączył(a): 23 kwi 2008, o 12:41

Re: Layout-y do LFS

Postprzez prince.temi » 30 sie 2008, o 23:25

nie ma opcji wyboru czy drift czy kjs.
Drift to mozesz robic kiedy chcesz i czym chcesz. trzeba tylko puscic dupsko bokiem i je utrzymac jak najdluzej. jak chcesz punktacje to na serwerach LFS sa czasem zainstalowane Lappery- program liczacy twoje punkt-drifty. ale co do tych programow to sie nie wypowiem, bo nie chce tu brzydkich slow uzywac.
Avatar użytkownika
prince.temi
Touge Drifter
 
Posty: 109
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 12:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Layout-y do LFS

Postprzez ponczak » 21 wrz 2008, o 23:15

i nie graj na treningu tylko wlacz single albo multi player :D
ponczak
 

Re: Layout-y do LFS

Postprzez kraks » 14 sty 2009, o 02:06

Ja zrobilem tory BYDGOSZCZ i POZNAN w konfiguracji TDC 2008 - http://www.sendspace.pl/file/NfCbSdfm/

Kartodrom Bydgoszcz uwazam ze jest odwzorowany super, Poznan niestety jest lekko zmieniony wzgledem realu gdyz jest za duzy.


tory pomyslnie testowane na LFS wersja Y, demo
Avatar użytkownika
kraks
DRIFTER
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2008, o 23:33
Lokalizacja: Tuchola

Następna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości