sprzedam kpl zestaw do driftu RC

Informacje o RC, tematy o modelach, zawodach itd.

sprzedam kpl zestaw do driftu RC

Postprzez lobi » 16 gru 2013, o 11:50

witam

posiadam hsp do odsprzedania z karoserią nissan 350z. Jestem jego pierwszym właścicielem. Kupiłem jakieś 3 lata temu ( pogubiłem się już ), pojeździłem parę miesięcy. Potem schowałem do szafki na rok. Dostałem nowy pakiet jako prezent, przejechałem się 2 razy po domu i model znowu trafił do szafki i tak leży po dziś dzień dlatego zdecydowałem się go sprzedać :(
Do modelu dokupiłem: szybszy i mocniejszy silnik, felgi, opony, ładowarka PELIKAN ( nie chińczyk ), nowe zębatki pod drift, no i ten pakiet NOSRAM i może coś jeszcze o czym zapomniałem. Wszystko co kupowałem było nowe i możliwie najlepszych firm.

Latałem głownie po torze w sklepie rc-team ale zawsze gdzieś się przyhaczyło i karoseria jest już lekko zmęczona ale oczywiście trzyma się całości.
O model starałem się dbać, nie jeździłem po kostce czy innych wertepach.

Dla zainteresowanego podam szczegółową specyfikację, podeślę zdjęcia a nawet filmik jak sobie radzi ale proszę o poważne oferty ponieważ mam bardzo mało czasu.
W kpl jest oczywiście aparatura.

Wszystko kosztowało mnie około 1000 zł
sprzedam za 500 zł


takie zdjęcie poglądowe ( oczywiście posiadam kpl 4 kół takich jak z tyłu, posiadam też duży spoiler na klapę bagażnika itp ):

Obrazek
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: sprzedam kpl zestaw do driftu RC

Postprzez lobi » 18 gru 2013, o 00:28

Obrazek
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: sprzedam kpl zestaw do driftu RC

Postprzez dworny » 6 sty 2014, o 17:39

Odpisz PW :)
dworny
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 17:27
Lokalizacja: Biłgoraj


Powrót do RC Drifting

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości